Şimdi Ara

STSL 19. HAFTA KARŞILAŞMASI / FENERBAHÇE - Ç.RİZESPOR 24.01.2016 / 16:00 (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
0
Favori
8.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence mevcut futbolcular icinde en yatkin o, hatta RvP pasor bir forvet o da olabilir... Fakat bu takima boyle ilac olmaz bence :-) Herkesin mevkisinde olmali ve 10 numara mevkiisinin sahibi adam alinmali. Ben olsam Diego'yu Topal'in yanina koyarim cunku baya baya mucadeleci orta gobek orta sahasi oldu iyice o. Forvet arkasi baska birsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sezon sonuna kadar idareten demiştim
    Yoksa sezon sonu mutlaka yeni bir play maker alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Bu seneye kadar biz şampiyon olamazsak BJK olsun diye geçiriyordum içimden. Ama forumdaki Beşiktaşlıların şovlarını ve tutumlarını görünce lanet olsun diyorum. Fener şampiyon olsun. En azından liderlik, şampiyonluk gömleği ağır gelip saçma sapan konuşmuyorlar. Maalesef Beşiktaş kaldıramıyor bu ağırlığı. Taraftarları haddini bilemiyor.

hocam takim gercekten hakediyor da taraftar haketmiyor
  • Ben gerçekte fenerliydim zaten :-(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MaxPAYNE

quote:

Orijinalden alıntı: ayaztuncay

Bu maçı kazandık oyundan memnun kalmadim ama 3 puan 3 puandir

Siz böyle dedikce basinizdan AZİZ ayrılmaz ustune bide size hakaret eder.

Biz zaten Aziz i seviyoruz Türkiye deki en iyi başkan AZİZ BAŞKAN

• Ben olmazsam şu şampiyon olsun mantığı ne kadar saçmadır, bugün yüzünüze gülenler 2 gün sonra arkanızdan gulecektir. Menfaat dünyasindayiz..

• Fenerbahçe - Çaykur Rizespor maçı kesinlikle sezon boyunca oynanan maçlar arasında en az hakem hatasının olduğu maçtı.

İlk penaltı kesinlikle penaltıdır. Volkan topa vuracakken arkadan ayağına müdahale var, vurması engelleniyor. İlk baş topa dokundu yok cart curt gibi saçma muhabbetler yapmayın. Yavaş çekimde izleyin, kesinlikle arkadan Volkan'ın ayağına müdahale var.

İkinci penaltı için spikerin de dediği gibi hiçbir Rizeli futbolcu itiraz etmiyor, çünkü gelen topa elle müdahale yapılmış ve topun yönü değişmiş. Çarpma gibi saçma yorumlara giden ezikler, futbolla ilgilenmesin lütfen.

Üçüncü penaltı, sonuna kadar penaltıdır. Volkan, kaç senelik kaleci böyle bir hata yapıyorsa biraz kendinde suç arasın. O topa o şekilde girilmez. Ama sezon boyunca performansı iyiydi, bu yüzden arada hatalar yapması görmezden gelinebilir.

Verilen sarı kartların her biri kesinlikle haklı sebepler ile verildi. Sadece bir pozisyonda Bruno Alves'e faul çaldı hakem, havaya zıpladı için. Orada haksız bir faul olduğunu düşünüyorum, oyuncuyu itme veya üstüne çıkma gibi bir durum yoktu, iyi zıpladı oyuncu eğildi üstüne düştü.

Bir de bu konuya Rizespor ve Fenerbahçe taraftarları dışındaki insanların niye geldiğini hala anlamıyorum, gidin Osmanlıspor konusuna orada konuşun, ilk yarı da ikinci yarıda yediğiniz Osmanlı tokadının acısını buradan çıkarmayın.

Yukarıda birisi Souza'ya laf atmış korkuyor atağa çıkmaya diye. Takımın en çok kaleye şut çeken, en çok gol pozisyonu yakalayan oyuncuları arasına giren bir isim Souza, her maç kornerden rahat 1-2 kafa atıyor kaleye, her maç mutlak 1-2 şut çekiyor kaleye, her maç 1-2 kere kaçıyor. AMA ATAMIYOR. Ona lafım yok ama Vitor onu ofans oynatmak istemese bile, olabildiğine ofans oynuyor. Laf atacağınız adam o değil günahını almayın adamın.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

fenerbahce son 15 yil icerisinde 4 buyukler icinde lehine en az penalti calinan takim, bunu biliyor muydunuz? ama ayni fenerbahce son 15 yil icinde ligde en cok puan toplayan, en cok mac kazanan, en cok gol atan, en cok sut ceken, en cok pozisyona giren takim... kisacasi, ligin en cok ofans yapan takimi... ama diger uc rakibinden daha az penalti kazanmis bu takim bu surecte! alistirdilar milleti fenerbahce'ye penalti verilmemesine, normal bir penalti verildiginde bile yer yerinden oynuyor!

mesela su anda da takim tam 32 hafta sonra penalti atti! bir onceki penaltiyi da gecen sezon antep deplasmaninda, 4-0 ondeyken, yani is isten gectikten sonra kazanmisti!"

Artilayanlar muhtemelen okumadan artiladi

Yok biz Fenerbahçeliler olarak beynimizi kullanıyoruz. Size de tavsiye ederim çok işinize yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam Bir Kapalı Kutu

quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

fenerbahce son 15 yil icerisinde 4 buyukler icinde lehine en az penalti calinan takim, bunu biliyor muydunuz? ama ayni fenerbahce son 15 yil icinde ligde en cok puan toplayan, en cok mac kazanan, en cok gol atan, en cok sut ceken, en cok pozisyona giren takim... kisacasi, ligin en cok ofans yapan takimi... ama diger uc rakibinden daha az penalti kazanmis bu takim bu surecte! alistirdilar milleti fenerbahce'ye penalti verilmemesine, normal bir penalti verildiginde bile yer yerinden oynuyor!

mesela su anda da takim tam 32 hafta sonra penalti atti! bir onceki penaltiyi da gecen sezon antep deplasmaninda, 4-0 ondeyken, yani is isten gectikten sonra kazanmisti!"

Artilayanlar muhtemelen okumadan artiladi

Yok biz Fenerbahçeliler olarak beynimizi kullanıyoruz. Size de tavsiye ederim çok işinize yarar.

Gereksiz tartismaya girmicem hocam.

O mesajdaki bircok sey yanlisti, onu kast ettim.

• RVP'nin sakatlık durumu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • RVP sakat falan değil sakat olan futbolcu
    Hiç oynayamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 subat antalyaspor fenerbahce maci uygun fiyata kombine devir yapabilirim beyler

Tek maclik gitmek isteyen varsa iletisime gecebilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.