Şimdi Ara

STSL 18. Hafta Karşılaşması | GALATASARAY A.Ş. - MEDICANA SİVASSPOR 16.01.2016 | 19:00 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
0
Favori
6.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K3BL4

Sanki şampiyon olacakmış gibi sevinmeleri yok bitiriyir beni bitiriyorrr.

Kardeş 2 senedir ilk 10 hafta şampiyonuz diyorsunuz ne bu cahil cesareti gelip buraya böyle bişey yazabiliyorsun hayret.
  • Bizim Kral nerelerde hiç gözükmüyor umut ve Burakı oynatmak icin su sinana.hiç şans vermediler geç bile kaldı kadroya girmekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linnes sabri'yi çözemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Her sene olduğu gibi operasyon başlamış

yok artık adam ölseydi istersen

Pozisyonun öncesi taç kararı Sivas'a verilmeliydi, ardından gelişen pozisyonda en fazla tehlikeli hareket var bir şey yok hiçbir takıma da penaltı verilmez. Sinan iyi öğrenmiş Burak'tan kendini yere atmasını.

Cildir aslanim benim cildirr korku baslamis

O zaman 18 haftadır Beşiktaş'tan tir tir titreyecek şekilde korkuyordunuz? Zira, bizim konulardan çıkmayıp her pozisyona ağlamaya bayılıyordunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Sanki şampiyon olacakmış gibi sevinmeleri yok bitiriyir beni bitiriyorrr.

Kardeş 2 senedir ilk 10 hafta şampiyonuz diyorsunuz ne bu cahil cesareti gelip buraya böyle bişey yazabiliyorsun hayret.

En son menemen yapıyorlardı sonrası kaçırdım bakma sen onlara
  • eses mersin sivas güle güle 2. yarı oynamalarına gerek yok
  • bu burak omur torpusu valla. Allah sabir versin gs li dostlar :-)

• Sivas Td sinin maç sonu açıklamalarını merak ediyorum.

Bizim maçtan sonra çıkan topa çıkmadı diye ateş püskürmüştü bakalım bu maçtan sonra ne diyecek yoksa süt dökmüş kediye mi dönecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Her sene olduğu gibi operasyon başlamış

yok artık adam ölseydi istersen

Pozisyonun öncesi taç kararı Sivas'a verilmeliydi, ardından gelişen pozisyonda en fazla tehlikeli hareket var bir şey yok hiçbir takıma da penaltı verilmez. Sinan iyi öğrenmiş Burak'tan kendini yere atmasını.

Cildir aslanim benim cildirr korku baslamis

O zaman 18 haftadır Beşiktaş'tan tir tir titreyecek şekilde korkuyordunuz? Zira, bizim konulardan çıkmayıp her pozisyona ağlamaya bayılıyordunuz.

Valla senin kadar aglamadim..Genelde Gs ye karsi olan laflara karsilik verdim

• Sangre kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bu konuya gelip savunmaya geçme amacınz nedir? Biz taraftar olarak takımdan zaten memnun değiliz ama konuya gelip illa bi laf sokma çabalarına girmenize anlam veremiyorum şahsen. Bu ülkede son dönemin en iyi takımı hiç konuşmaya bile gerek yok galatasaray. Hala ne diye bunu kabullenemiyosunuz anlamıyorum. Ülke futbolu adına güzel olan ne varsa gs den geldi. Hep iyimiydik ? Hayır. İlla kötü yanlarımızı söyleyeceksiniz diye bunu da belirttim.

• Burak Yılmaz'ın 45 dakika boyunca yürümesinden son derece rahatsızım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DEVRE Galatasaray 2 - Sivasspor 0

Topla Oynama %48/%52
    Toplam Şut 7/8
    İsabetli Şut 4/3
    Başarılı Pas 172/190

• Benim aklıma hep bi soru geliyor niyeyse.Ya bu sene bariz belli oldu beşiktaş ve fenere karşı anadolu takımları sanki o gün hayatının son günü gibi oynuyor tekmeye kafa atmalar adamın ciğeri bitse sahada ameliyat olup yeni ciğer taktıracak nerdeyse.Ama gel gör ki bir kaç anadolu takımı dışında hepsi galatasaraya karşı yatış durumunda.
  • iyi bir santrafor şart şu takıma. rodellega olsa fena olmaz

• Şu Burak'ın gitmesi lazım, kankası gol atmayınca surata bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

DEVRE Galatasaray 2 - Sivasspor 0

Topla Oynama %48/%52
    Toplam Şut 7/8
    İsabetli Şut 4/3
    Başarılı Pas 172/190

Cidden böyle mi istatistikler yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

DEVRE Galatasaray 2 - Sivasspor 0

Topla Oynama %48/%52
    Toplam Şut 7/8
    İsabetli Şut 4/3
    Başarılı Pas 172/190

Maçın hakkı Sivasspor'un zaten..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak a zoom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Benim aklıma hep bi soru geliyor niyeyse.Ya bu sene bariz belli oldu beşiktaş ve fenere karşı anadolu takımları sanki o gün hayatının son günü gibi oynuyor tekmeye kafa atmalar adamın ciğeri bitse sahada ameliyat olup yeni ciğer taktıracak nerdeyse.Ama gel gör ki bir kaç anadolu takımı dışında hepsi galatasaraya karşı yatış durumunda.

Aynen ozellikle Rize,Antalya falan hepsi yatti hele ki son dakikalar hic bi varlik gosteremediler bize ..

Bi fenerli gelir Sivas daha iyi oynadi diye istatistik paylasir bi fenerli gelir Sivas yatiyo der bari birbirinizle celismeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Benim aklıma hep bi soru geliyor niyeyse.Ya bu sene bariz belli oldu beşiktaş ve fenere karşı anadolu takımları sanki o gün hayatının son günü gibi oynuyor tekmeye kafa atmalar adamın ciğeri bitse sahada ameliyat olup yeni ciğer taktıracak nerdeyse.Ama gel gör ki bir kaç anadolu takımı dışında hepsi galatasaraya karşı yatış durumunda.

aynen aynen en basitinden Rize ornegi var önünde ac bak izle. bence tam tersi oluyor dediğin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.