Şimdi Ara

STSL 16. Hafta Karşılaşması | Gençlerbirliği - Fenerbahçe 20.12.2015 | 19.00 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
1
Favori
6.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Teneke kupa için şike yapan daha sonra fazla ceza almamak için şike yaptığını kabul edip kupayı iade eden takımın taraftarlarına ne oluyor?
    Bu takım her hafta hakemler ile puan alıyor en son kayserispora karşı hakem İtemi ile 3 puan almışlardı bugünde hakem İtemini kullanmaları bekleniyor.

Bize verilmeyen penaltı ve oyuncunun ikinci sarıdan atılması gerekirken atılmamasının cevabını bekliyorum senden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Teneke kupa için şike yapan daha sonra fazla ceza almamak için şike yaptığını kabul edip kupayı iade eden takımın taraftarlarına ne oluyor?
    Bu takım her hafta hakemler ile puan alıyor en son kayserispora karşı hakem İtemi ile 3 puan almışlardı bugünde hakem İtemini kullanmaları bekleniyor.

Bize verilmeyen penaltı ve oyuncunun ikinci sarıdan atılması gerekirken atılmamasının cevabını bekliyorum senden

Penaltı.
    sarı kart ağır olur bence kasıt yok çünkü her el sarı kart değil ama kural yine de sarı diyorsa sarı kart o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu takımı gonulden destekliyoruz ama valla yonetimdekiler futboldan soğutuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasasin yemek yemek :-)

Fb cok iyi gerçekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: -MaxPAYNE

Nani: "Sahada bir hakem göremedim. Ayağımı kırmak için müdahalelerde bulunuluyor, faul verilmiyor. Ben buraya tekme yemek için gelmedim."
    Mario Gomez: "Yediğim Tekmeler mühim değil, ben böyle Sert maçları seviyorum."

adama demezlermi tekme tokat yemeyi seviyosan git dövüş sporları yap diye ? gomez adammı oldu şimdi bunu deyince ?

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Futbolun içinde bunlarda var vucut vucuta oynanır nani gitsin masa tenisi oynasın korkuyor ise. Quaresmaya Yapılan Şeyler Ona Yapılsa Ülkeyi Terk Eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

quote:

Orijinalden alıntı: -MaxPAYNE

Nani: "Sahada bir hakem göremedim. Ayağımı kırmak için müdahalelerde bulunuluyor, faul verilmiyor. Ben buraya tekme yemek için gelmedim."
    Mario Gomez: "Yediğim Tekmeler mühim değil, ben böyle Sert maçları seviyorum."

adama demezlermi tekme tokat yemeyi seviyosan git dövüş sporları yap diye ? gomez adammı oldu şimdi bunu deyince ?

Tasavvufa yonelin bence

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.