Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 2.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 22 Ağustos | 21.45 | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
3
Favori
12.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilginç bir istatistik var, şenol güneş en son trabzona karşı 1991 de kazanmış. Şenol Gü­neş, fark­lı ta­kım­la­rın ba­şın­da tek­nik di­rek­tör ola­rak Trab­zons­po­r’­a kar­şı bu­gü­ne ka­dar 11 ma­ça çık­tı. 7 BERABERLİK, 3 DE YENİLGİSİ VAR.

tabi geçmiş istatistikler pek önemli değil bana göre. sadece bir haber. geçen haftaki beşiktaşımızı bu haftada görürsek, galibiyet kaçınılmaz olur. şimdiden Beşiktaşımıza başarılar.
  • takımıma gönülden inanıyorum 3-1 veya 4-1 bizim olacak inşallah
  • Yarin yalovadan veya topcular iskelesinden maca gececek arkadaslar varmidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok gol olmaz bu maçta.
  • Gs passoligiyle girilirmi bu maca arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

çok gol olmaz bu maçta.

2,5 üst oynayacağım. Bizim 2 tane atacağımıza adım gibi eminim , geçen senenin ilk maçındaki gibi Trabzonluların bocalayacağını düşünüyorum. Skor tahminim 3-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma forvet arkası değil kanat oynasın. Sosa yedek başlar galiba olcay forvet arkası olabilir

• 2-0 biter goller quaresma atiba uplarsınız.
  • 5 atariz dengeler bozulur

• 3-0.

• 3-1 geliyor bana da. 2-0 öne geçeriz sonra araya atılan topla durum 2-1 olur 80lerde Gomez sallar 3-1 olur

• geçici pass kart çıkartıp maça girmeyi düşünüyorum sizce maçtan ne kadar önce orada olmalıyım ?
  • Bence maç 1-1 berabere bitecek.
  • Sosa hazırsa 1.yarı Sosa Atiba - Oğuzhan yada Sosa Atiba - Necip 2.yarı Oğuzhan alabilir yada 1.yarı daha riskli şekilde forvet arkası Oğuzhan Atiba-Necip (Necip'in sağı solu belli olmaz) 2.yarı Sosa'yı alabilir. Quaresma'yı benim fikrimce artık kendi bölgesinde yani daha etkili olduğu sol kanatta oynatıcaktır. (Quaresma 1.maçta Olcay'ın iyi performasından sonra orda iyi bir izlenim vermek isteyecektir.) Beşiktaş'ın gizli silahi Gökhan Töre ise kendini topladıysa biraz Q7(17)-GT7 pasları müthiş olabilir. Cenk Tosun Mario Gomez'e forma kaptırmamak için elinden geleni yapacağına eminim. Bizde Olimpiyattayız Başarılar BEŞİKTAŞ'IM

• quote:

Orijinalden alıntı: serquat

geçici pass kart çıkartıp maça girmeyi düşünüyorum sizce maçtan ne kadar önce orada olmalıyım ?

1 saat

• Atakan Kurt @atakankurt2 8 dk.8 dakika önce
    Satılan bilet 18.000 ,kombine 16.000, beklenen taraftar sayısı 35.000 ile 40.000 arası.

Arkadaşlar kombine kartı olanlar olimpiyata +1 kişi götüremiyormuydu ?
  • Telefon dan izlemek için çilek var mı

• Honorable kullanıcısına yanıt
    Kadro tercihi zor olucak senol hoca icin. Sosa hazir deniyor ama bence senol hoca ozzy ile baslayip, 2. yari sonunda dogru ozzy-sosa degisikligine gidebilir. Q7, Olcay, Tore, Cenk dortlusunu de bozmaz hoca.

Defans ve kale zaten belli..
  • Liverpool maçından beridir ilk defa Beşiktaş maçı var diye heyecanlıyım. Sanırım bu sene o sene
  • ismail kırmızı kart görür. 2-1 kaybederiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.