Şimdi Ara

STSL 13. Hafta | DERBİ | Fenerbahçe - Beşiktaş | 3 Aralık | 19.00 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
4.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Şenol Güneş'in ne yapmak istediğini anlayan varsa anlatsın. Tolgay Oğuzhan ne savunmada ne hücumda yoklar. Bir tane organize atağımız yok. Fenerbahçe'yi kötü gününde yakalamışsın işte daha neyi bekliyorsun... Şu dağınık orta sahaya Gökhan İnler'i alsa maç dönecek.

Hangisini çıkarırsa çıkarsın Atiba-İnler yan yana olmuyor dostum. Çok top kaybı yapıyorlar defansın önünde, anında 1-2 gol yeriz.

İki oyuncu yanyana oynayınca çok top kaybediyor diye bir genelleştirme olamaz. Hiçbir futbolcu için olamaz 1-2 kez kötü oynamışlardır denkgelmiştir. İkisi de ayağına hakim iyi pas yapan riske girmeyen oyuncular...

Bugün galibiyet alınamamasının en büyük sorumlusu Şenol Güneş'in yanlış orta sahayla başlaması oldu. Eskiden de çok büyük hatalar yapıp maç içinde görüp düzeltirdi ama bugün resmen saçmaladı.

• Bu sezonun futbol olarak en kötü derbisi oldu.

Şenol hoca iyi plan yapmış Fenerbahçe'yi kitledi, pozisyon verdirmedi ama ofansta sınıfta kaldık. Beşiktaş'ta cidden fizik ve mental olarak bir düşüş var. Sakat ve cezalı oyuncular bizi bozdu bu gerçek ama şans bulan Kerim ve Oğuzhan da tam hayal kırıklığı oldu. Özellikle Oğuzhan'da çok büyük düşüş var, Beşiktaş'ta kalması mümkün değil bu haliyle.

Kiev maçında ne olur? Bu geceki performansla Kiev'den iyi sonuçla dönemeyiz bence. Benfika maçının 2.yarısını oynamamız şart.
  • O değilde Periscope dan Ligtv nin verdiği yayının kalitesinde izledim maçı
    Periscope akar digitürk bakar
  • Son 5 dk pas yaptık hemen fark etti. Cenk tosun ve oguzman berbattı. Top kontrolünde sikinti var futbolcularda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan kaybi uzucu. Feneri tebrik ediyorum puan farkinin korunmasini sagladilar aldiklari beraberlik ile.

• Son 10 dak pas tercihlerini doğru yapsaydık golü bulabilirdik. Maalesef çok kötüydük ofansta.

Necip yerine topu daha iyi kullanabilen Gökhan İnler girebilirdi. Tolgay ve Oğuzhan rekor sayıda çok top kaybettiler. Kerim maç eksiği var ama topu çok ezdi etkisiz kaldı. Cenk'de stoperlerin arasında kalıp kayboldu.

Rıdvan Dilmen: "Beşiktaş bu akşam sadece puan aldı, futbol falan oynamadı."
  • Ahahahahahahh

Namaglup devam reisss

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Ben açtığım sürece kaybetmeyeceğiz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Çaktırmaa kanka inceden devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Çaktırmaa kanka inceden devam

Sana bıraktım bu haftayı :)
  • Bize itici diyenler.Gs sizce fbylemi bjkylemi rekabet etmek ister ? Cirkefsiniz ve rezilsiniz bide bize artislik yapmayin yatmaya geldiniz yattiniz gidin hadi

• quote:

Orijinalden alıntı: karbonat eroll

Bu sahaya diğer takımlar en fazla beraberlik için çıkar. Büyüksün Fenerbahçe.

İki takım, bugüne dek resmi ve özel olmak üzere Ülker Stadı’nda 52 kez karşılaştı. Kadıköy’deki maçlarda Fenerbahçe 19, Beşiktaş 18 kez kazandı, 15 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Kadıköy’de Fenerbahçe 71, Beşiktaş 69 kez gol sevinci yaşadı.

Ne anlama geldiğini idrak edebilecek yetide olduğunu varsayarak açıklamsına girmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

Ne fenerliyim ne bjk li fener oynadi bjk izledi. Bjk korkak oynadi. Hakemde besiktas icin elinden geleni yapti tabi. Besiktas fenerin kalesine gidip yere atsaydi penalti calcakti besiktas gidemedi tabi

Ya birak boyle kurgu bir yorum gormedim.. fener ne oynamis bir soyler misin hani atak hani tehlikeli pozisyon ?

Galatsaray her mac %70 topla oynuyor ama pozisyon bulamiyor diye elestiriliyor fener orta sahada top cevirince iyi mi oynamis oluyor ?

Objektif yorum oyle olmaz .. bu macta 2 takimda kotuydu.. bjk tamamen 0-0 a gelmis oyunu kitledi 90 dk.. fb nispeten daha istekliydi ama ileride ciddi uretkenlik sorunu yasadilar.. cok kisir bir derbi oldu zaten izleyen herkese 0-0 bitecek izlenimi verdi..

Fbliler asariz keseriz modundaydi ama karsilarinda bizim gibi aciz bir bjk yoktu.. bjk takim olmayi ogrenmis unutmayin bu takimin en cok katki veren 2 ismi talisca- caner yok aylarca..

Fb nin de orta saha defans butunlugu cok iyi.. topal- josef takimin gizli kahramanlari savunma zaten ligin en iyisi..

Acikcasi 0-0 bir tek bize yaradi ama 2 rakibimize bakinca biz takim olma konusunda cok gerideyiz maalesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Son 10 dak pas tercihlerini doğru yapsaydık golü bulabilirdik. Maalesef çok kötüydük ofansta.

Necip yerine topu daha iyi kullanabilen Gökhan İnler girebilirdi. Tolgay ve Oğuzhan rekor sayıda çok top kaybettiler. Kerim maç eksiği var ama topu çok ezdi etkisiz kaldı. Cenk'de stoperlerin arasında kalıp kayboldu.

Rıdvan Dilmen: "Beşiktaş bu akşam sadece puan aldı, futbol falan oynamadı."

Bu oguzhan gibi bir looser gormedim.. adam buyuk maclarin hepsinde caspera donusuyor.. senol hocanin yerinde olsam ne olursa olsun bu tip maclarda oguzhani tercih etmem..inler-atiba yapip tolgayi biraz daha serbest oynatabilirdi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.