Şimdi Ara

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
8.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Beyler açık ve net konuşuyorum. BJK çok net kollanıyor. Büyük takım lehine penaltı çalınır tamam ama bu maç çok farklı. Büyük ihtimal bu maçtan sonra 1-2 maç dinlendirirler.

penaltı hatalı değil ama atibanın cektıgı var orda verılmelıydı penaltı
  • ulan boğa. bitiricilik 0 adamda
  • Aboubakar 5 olacak maçı ne yaptın
  • Önce penaltıyı şimdi kırmızıyı es geçti hakem. Acıdan taklalar atan adamla da dalga geçiyorlar. Sonra "her sakatlık bizi buluyor" diye ağlıyorlar. O darbenin biraz daha şiddetlisi kavalı kırar. Yaşadığınız sakatlıklar az bile.

Birazdan oyundan ATILAMAYAN quaresma gol atar, siz de havanızı..
  • Futbolcu adamın bu işten ekmek yiyen başka bir futbolcuya böyle bi hareket yapması net (buraya hakaret gelecek)'tir.

Lugano falan da böyleydi, resmen hayvanlık sansüre de gerek yok. Bjk yenmiş yenilmiş çok ilgilendirmez beni de böyle şeyleri görünce sinir oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur da puan kaybedersek Aboubakar uzun süreli takımdan kesilmelidir.Ömere yazık vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Kırmızı fazla gelirdi sarı iyi.

Sizin gibi körü körüne fanatikler oldukça ne bu lig ne de hakemler 1 arpa boyu yol gitmez, diğer objektif arkadaşları tenzih ediyorum, bu hakemin yönetimi içine siniyorsa al bütün kupalar sizin olsun
  • Oo butun renkliler konuda guzel guzel yillardir ayni seyi size yapiyorlardi. Bu arada q7 atilmaliydi pozisyon kirmizi itirazim yok

• At artık yeter laaan
  • Q7 net kırmızı.
    Penaltı felan yok adamın topla uzaktan yakından alakası yok..
  • Ömer veya kerim girmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Kırmızı fazla gelirdi sarı iyi.

Sizin gibi körü körüne fanatikler oldukça ne bu lig ne de hakemler 1 arpa boyu yol gitmez, diğer objektif arkadaşları tenzih ediyorum, bu hakemin yönetimi içine siniyorsa al bütün kupalar sizin olsun

Siniyor tabi. Trabzonun penaltı istediği pozisyonu görmedim. Onun dışında iyi gibi hakem
  • Aboubakar bir gol atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.G

quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Beyler açık ve net konuşuyorum. BJK çok net kollanıyor. Büyük takım lehine penaltı çalınır tamam ama bu maç çok farklı. Büyük ihtimal bu maçtan sonra 1-2 maç dinlendirirler.

penaltı hatalı değil ama atibanın cektıgı var orda verılmelıydı penaltı

Hakemler BJK-GS-FB'yi her türlü ortamda kollar ama bu maç çok çok değişik bir maç. Açık konuşmak gerekirse bunlar hata değil bence. Daha ilerisi ve bu kelimeyi BJK ile yan yana koymak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzay13x

beyler dün 1-2 gs maçını bildim

şimdide bu maça bomba tahminim var

ss alın birşeyler yapın ve maçtan sonra tutarsa tebrik edinnnnnnnn

beşiktaş
    />
    :
    />
    trabzonspor

2-2 geliyo

GELİYOOOOOO

GELİYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

• böyle kazancaksa bir takım kazanmasın

• Kerim Frei hocaya küfür etti galiba bu kadar maçtan sonra oyuna girmemesinin bir anlamı yok.

• Hey Maşallah...
  • Mete kalkavan aboubakardan daha golcü daha faydalı

• Trabzondan 2011den beri nefret ederim ama eğri oturup doğru konuşmak gerekirse geçen sene de bu sene de hakkı en çok yenen takımdır. Yazıklar olsun.

Beşiktaş da en çok kollanan takımdır. Gelin siz kadıköye de haddinizi bildirelim
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.