Şimdi Ara

Strongsroya gectik. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet oynuyoruz hocam.Free mbot var.Şuan kampanyalı silk 31 aralığa kadar %25 fazladan veriyorlar sitesinden kontrol edebilirsiniz hocam.
  • Serverin kapanma riski oldukca yuksek max 2 yil icerisinde kapanir, bu 80 captan once ardis sw si vardi 80 cap ch di ona baslamisdim 90 oldu 100 oldu sonra sw yi kapatip yeni sw actilar buda boyle olacak
  • jackk001 kullanıcısına yanıt
    Ömürlük private sw mi arıyorsun dostum sen?
  • Yok dostum ilk sayfada kapanma riski yok denmis ona itafen yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackk001

Yok dostum ilk sayfada kapanma riski yok denmis ona itafen yazdim

Ben de ardiste oynamıştım.Sun +7 blade ve +10 shield vardı .Herkes slot yok diye ağlıyordu

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Dostum o sw bende baya saglamdim 2 bin tl civari para kazandim item satip 3 parti char acip gece gunduz gold item kasardim, ozledim o zamanlari guzel gunlerdi

• jackk001 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum yani bir anda kapatmazlar anlamında diğer private swler bile bile lag yapıp kapatıyorlar.
  • Hala guildle aktif bir seklide oynuyorsanız bendede 80 cap özlemi var gelebilirim. Birde bir sorum olacak oyunda lag filan oluyormu?
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    Devam ediyoruz hocam hala.Sw oynadığımdan beri belki 2 belki 3 defa lag oldu hemen düzeltildi ardından.
  • Tamamdır oyunu indiriyorum o halde.
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam.
  • Selamlar hocam.

Ben de katilmak isterim yardimci olursaniz
  • Phreak LoL kullanıcısına yanıt
    Açıkcası guild hala açık hocam ama ben bırakıyorum swyi bugün indirmiş olursanız guilde alırım arkadaşlarla oynarsınız.
  • Bugün banlandım sebebi oyunda sp bug vardı ve bunu açıklamadan sadece bunun çözülmesine yönelik birşeyler söyledim ve direk ban attılar.Swye baştan emek demişlerdi fakat oyunun içinde oynayınca 1.5 ay sadece emek değil oyunu açanların yemek olarak tabir edebiliceğim kelimeyi anlamlarıdır.Adamlar dediğini yapmış fakat orjinal isro havası yaşatmak istemişler ama geriye gitmemişler isronun battığı döneme denk gelmeyi başarmışlar.Aklınız varsa bu saatten sonra başlamayın databaseden bugı kapatamıycak kadar amatör bir grup ve gm topluluğu dahada sözüm yok.
  • Kötü oldu bu :(
  • Joysroya hayatta başlamam , yönetim ekibi cahil diye tabir edilen insanlardan oluşuyor.
    Jollygame iyi diye biliyorum.
  • cezaalp kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni bir swye geçtik.Strongsro diye açıkcası free silk var 80 cap oyunda sun itemler moblardan düşüyor.Fakat oyunda gold sıkıntısı var gold kasmak için açıkcası kervan çekmek veya thieflik falan gerekiyor swde sürekli aktif job savaşları oluyor o yönden iyi.Stat basmak içinde aynı şekil stonelara gold harcanıyor şuana kadar gözlemlerimiz iyi hoşumuza gitti ayın 20de bir swde daha açılıcak ikisi arasında karar vericez hangisine devam ediceğimizi ama aklınız varsa dediğim gibi arkadaşında yukarıda bahsettiği gibi Joysroya uzaktan yakından bulaşmayın adamlar bugı kendileri kapatmıyorlar bunu dile getirince sorgusuz sualsiz ban atıyorlar bu kadar kalitesiz insanlar.
  • Valla 80 değilde , 110cap eu/ch olursa çok güzel olur , finallerde tam 20sinde bitiyor başlayabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Valla 80 değilde , 110cap eu/ch olursa çok güzel olur , finallerde tam 20sinde bitiyor başlayabilirim :)

Hocam biz eski kafalı olduğumuz içi genelde 80 cap swleri tercih ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Valla 80 değilde , 110cap eu/ch olursa çok güzel olur , finallerde tam 20sinde bitiyor başlayabilirim :)

110 cap ch/eu diye bir şey yok.110 cap eu var.Server ch/eu olunca 10 charın 9u eu 9 eu charın 8i warrior.Durum böyle olunca ne kale savaşı yapılıyor ne pvp.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.