Şimdi Ara

STRONGHOLD LEGENDS... SEVDİNİZ Mİ OYUNU ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslara katılıyorum Stronghold 1 En iyi en kaliteli oyunlarıydı
  • Stronghold Crusader yüklü hala pc de gerisini siz düşünün
  • ben extreme online ve lan oynuyom.

isteyenler msn den ulasip oynayalim.
  • Stronghold Crusader bana strateji oyunlarını sevdiren baş yapıtlardan birisi.
  • Stronghold Crusader'in Extreme'si çıktı bi kaç gün önce önceki oyuna bir kaç yeni özellikler eklemişler bi bakın derim.

http://forum.donanimhaber.com/m_20946907/mpage_1/tm.htm
  • Crusader dan başkasını tanımam.5.sınıftan beri oynuyorum
  • bence fena değildi..nerdeyse tüm görevleri bitirmiştim..ama bir süreden sonra baydı..
  • crusader en iyi oyunu bence.çok gerçekçi bi oyundu.ama legendsle oyunu gerçeklikten uzaklaştırdılar.bence kötü bi oyun.
  • stronghold 1
    ve stronghold crusader'daki tat 2 de yok
  • ben 2yide beğeniyorum ama optimize denilen bişey yok oyunda çok iğrenç oluyor o zaman.
    mesela oyun hıznı düşürdüğünüzde aslında fps nizi düşürüyor ve bu çok kötü bişey.
  • Stronghold Crusader tabiki :) Gerçekçilik en üst seviyede... İlk göz ağrım ayrıca :) Açılan pencereden gelen tehditlerle ne güzel gaza gelirdim
  • iyi hoş söylüyosunuzda sonuçta efsanelere mitolojiye fantastik oyunlara düşkün olan bir çok oyuncu var.oyuun kendi kategorisinde eleştirmek daha iyi olur.berbat bir oyun iğrenç bir oyun yok bide parayla satıyolar demek çok çocukca yaklaşmak oluyor.oyunu kendi sınıfındaki oyunlarla karşılaştırsak daha iyi olur almayı oynamayı düşünen arkadaşlar için.bence bi yüzüklerin efendisi kadar iyi değil.ama age of empires mythology den kat kat daha iyi.grafik konusunda çok eksiği var herşeyden önce.ama salt strateji için kendi sınıfında çok iyi.örnek bi LOTR daki gibi atlıya karşı mızraklı okçuya karşı atlı yap iki tanede hero çıkar keyfine bak mantığı işlemiyo.rakiplerine göre bu bazda daha derin düşünme gerektiriyor
  • crusader
  • bu kadar berbat bir oyun görmedim diyebilirim stronghold 1 en güzeli gerisi yalan...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.