Şimdi Ara

Arena of Valor [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
5
Favori
54.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun güzele benziyor ama 20şubatta çıkmış yaklaşık 1ay olmuş. Kaçırdık büyük ihtimalle treni. Bu saatten sonra yetişebilirmiyiz ne dersiniz? Fazla vaktim de yok günlük 2saat bakabilirim max.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

Oyun güzele benziyor ama 20şubatta çıkmış yaklaşık 1ay olmuş. Kaçırdık büyük ihtimalle treni. Bu saatten sonra yetişebilirmiyiz ne dersiniz? Fazla vaktim de yok günlük 2saat bakabilirim max.

Oyun moba hocam sezon oluyor zaten oyunda önemli iyi oynamak ve arkana dizmek. Bende çok oynamıyorum arada bir.
  • şu yetenkeleri nerden değiştircez.ben yorn kullanıyorum deparı değiştirmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

şu yetenkeleri nerden değiştircez.ben yorn kullanıyorum deparı değiştirmek istiyorum.

Hero seçerken yetenek yerine tıkla oradan seçip onayla.

...

Klan ismi DH, klana gelenler hergün klan girişi yaparak ek altın kazanıyor.

• Selam millet.

Krixi için silah dizilimi önerecek biri varmı

Ben bunu şeçtim ama olmadı sanki. Arkana seviye 70

Arena of Valor [ANA KONU]

• bu ormarr'ın counterı hangi hero bilen varmı? 1vs1 de alamadım bi türlü eşit iken. bilen cevap yazarsa iyi olur birde oyunun Çin serverinde 18888 altına satılan hero 390 kupon yani yatırım için pekte olumlu bakmıyorum ama hiç yatırmadın mı dersenız 100 kupon aldım hero için(doğrumu yaptım acaba )
    yaymamak için herşeyi tekte soruyorum kusura bakmayın. günlük hediyeler(veera valhein kostümü felan veriyolarya başta ondan bahsediyorum) alamıyanlar için tekrarlancak mı?
    Alamadım

• Bu oyunda Gold kasmak ne kadar zor? Normal maçlar 40-50gold falan veriyor 18 binlik şampiyon açmak imkansız bu şekilde. Daily rewardlar güzel ama o da yetersiz. Ayrıca ucuz herolardan oyun taşıyıcı şampiyon tavsiyesi var mı?

• yahu ping sorunu var bende tek sorun bendemi ??
  • Yahu bayağı oyuncu var ama forum çok sakin. Ben oynuyorum diye herkes oynuyormuş gibi hissediyorum sanırım Klana da katıldım dereceli maç yapalım akşamları DH ile birlikte.
  • Aynen arkadaşlar baya zevkli oyun, birlikte maçlara başlarız, klana katılıp whatsapp ile ilgilenebilecek kişi varsa pm atsın.

Klan ile günlük fazladan altın geliyor daha fazla gelişirsek ki bu forumla gelişiriz altın sorunumuz çok olmaz.

Hero vs için çok kupon almanızı tavsiye etmem.

Ormarr büyücü ile de kesilir ama onun da hpsi az olur, can çalma ve atak hızı kasmış zanis ile de kesilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinbatal

Selam millet.

Krixi için silah dizilimi önerecek biri varmı

Ben bunu şeçtim ama olmadı sanki. Arkana seviye 70

Arena of Valor [ANA KONU]

Aldığın itemlerin hiçbiri olmamış, başlangıç itemleri seçmişsiniz bunun yerine büyük item seçin

zaten onları yapana kadar başlangıç itemlerini alıyorsunuz.

Mesela büyülü bot seçin bunu yapmak için önce normal bot alıyorsunuz (altın yeterli ise kendiliğinden solda gözükür)

daha fazla altın olursa onu da büyülü bota geliştirirsiniz.

• Klan adi ne arkadaslar

• Arkadaşlar bu oyunda ios için yeni üyelik açmak istiyorum nasıl yapabilirim. Game centerden siliyorum verileri oyunuda silip yüklüyorum ancak sürekli eski önceki hesabımdan oyun açılıyor. Yardımcı olabilirmisiniz ?

İos platformunda oynuyorum oyunu.

Amacım yeni üyelik açmak eskisini kullanmamak oyuna yeniden eğitim seviyesinden başlamak.

Bilgisi olan arkadaşlar benide mesajlarına etiketleyerek yada alıntılayarak cevaplarlarsa memnun olurum. İyi günler iyi forumlar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Aynen arkadaşlar baya zevkli oyun, birlikte maçlara başlarız, klana katılıp whatsapp ile ilgilenebilecek kişi varsa pm atsın.

Klan ile günlük fazladan altın geliyor daha fazla gelişirsek ki bu forumla gelişiriz altın sorunumuz çok olmaz.

Ormarr büyücü ile de kesilir ama onun da hpsi az olur, can çalma ve atak hızı kasmış zanis ile de kesilir.

Klan alımı hala var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert.

quote:

Aynen arkadaşlar baya zevkli oyun, birlikte maçlara başlarız, klana katılıp whatsapp ile ilgilenebilecek kişi varsa pm atsın.

Klan alımı hala var mı ?

Hala var hocam yalnız 20/20 kişiyi doldurduk. Galiba başta donanımhaberden üye olmayanlar da girdi onları temizleyeceğim:)

Şuan 10 kişi var bekleyen, kim buradan kim değil bilmiyorum.Klanı büyütmek gerekiyor googleplayle kupon alıp büyüyor.

Varsa gönüllü arkadaş güzel olur( klanı kurarken ben de kupon aldım)

150 kişiye kadar gitsek çok iyi olacak.

• quote:

quote:

quote:

Klan alımı hala var mı ?

Hala var hocam yalnız 20/20 kişiyi doldurduk. Galiba başta donanımhaberden üye olmayanlar da girdi onları temizleyeceğim:)

Şuan 10 kişi var bekleyen, kim buradan kim değil bilmiyorum.Klanı büyütmek gerekiyor googleplayle kupon alıp büyüyor.

App storedan falan alınıyorsa maaşımı aldığımda destek veririm. Nickname'i yazmama gerek var mı sıra için ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Klan alımı hala var mı ?

App storedan falan alınıyorsa maaşımı aldığımda destek veririm. Nickname'i yazmama gerek var mı sıra için ?

Olur hocam, isterseniz yazın daha garantili olsun (başka yazan arkadaşlar da var özelden)

Klana mesaj çekeyim 3 gün içinde ya buradan ya oradan donanım Haber üyesi olarak mesaj atsınlar, olmayanları atınca yer açılır.

• Thane tarzı kullanımı kolay güzel bir tank hero var mı ?

• Arkadaşlar bu oyundaki kullandığımız Arkanaları teker tekermi almamız gerekiyor yoksa aldığımız Arkanalar ne kadar çok olursa o kadar güçlümü oluyor? Mesela kılıç III arkanasını 20 adet alsam çarpı 20 mi olur? Oyunu prof oynayan arkadaşlar beni anladılar. Yardımcı olan olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyler999

Arkadaşlar bu oyundaki kullandığımız Arkanaları teker tekermi almamız gerekiyor yoksa aldığımız Arkanalar ne kadar çok olursa o kadar güçlümü oluyor? Mesela kılıç III arkanasını 20 adet alsam çarpı 20 mi olur? Oyunu prof oynayan arkadaşlar beni anladılar. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Arkana takabilme sayısı önemli, her level 1 tane arkana takma yeri açılıp 30. Level de 30 tane arkanalık yer oluyor.
    Eğer fazla arkana alıp kullanmazsan önemli olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.