Şimdi Ara

Stres yapmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar canınızı sıkmayın.Bu günler de gelip geçicek. Elbet emeğinizin karşılığını alacaksınız.Sınavda elinizden geleni yapın.Sınav sonrası asla ümitsizliğe düşmeyin. Ben seneye tekrar hazırlanacağım demeyin. Şu bir gerçek ki asıl önemli olan sınav lys. Ygs den sonra tam gaz lys çalışmaya devam edin. Istediğiniz yer gelmese bile elinizden geleni yapmış olun ki pişmanlık duymayasınız. Ve şunu sakın unutmayın hiçbir şey sizin sağlığınızdan önemli değil. Geçen sene hayali tıpı kazanmak olan ve kazanan tanıdığım ,birkaç sene önce kanserden dolayı vefat etti bölümünü okuyamadı,üniversitesine gidemedi. Her şeyin başı sağlıktır sınavlar gelip geçer, anı olarak kalır geride. Eğer çok istediğiniz yeri kazanamazsanız üzülmeyin. Sanki odtü ye itü ye gidince işler , trilyonlar ,villalar , arabalar sizleri mi bekliyor olacak ?Her şey kendinizi geliştirmeye bağlı .hayat bir kapıyı kapatırsa elbet başka kapıyı açar. Her şeyin hayırlısı olsun .Hepinize ilk baş hayatta daha sonra sınavınızda başarılar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam haklısın ama ben üniverste okumama ve zevk için girmeme rağmen heyecan yapıyorum. İnsanın elinde değil geçen sene yapmadığım heyecanı bu sene yapıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyecan tabi ki herkeste var sonucta gençlik yıllarımızın geçeceği şehiri ve üniversiteyi seçeceğiz ama bazıları ölüm kalın savaşına gider gibi hissediyorlar kendilerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.