Şimdi Ara

Streo Hoparlör Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yıllardır 2+1 ve 5+1 kullanmaktan bıktım. Subwoofer uğultusundan da bıktım. Temiz ve net ses verecek,masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim stereo hoparlör istiyorum. Bütçem 500 tl. aslında bu iş için 1000 tl. ayırdım ama hani harici bir ses kartı gerekirse diye düşündüm. Yok gerekmez derseniz hoparlöre 1000 tl. verebilirim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

Arkadaşlar yıllardır 2+1 ve 5+1 kullanmaktan bıktım. Subwoofer uğultusundan da bıktım. Temiz ve net ses verecek,masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim stereo hoparlör istiyorum. Bütçem 500 tl. aslında bu iş için 1000 tl. ayırdım ama hani harici bir ses kartı gerekirse diye düşündüm. Yok gerekmez derseniz hoparlöre 1000 tl. verebilirim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Harici ses kartı degil ustat guzel bir Dac bir cift te aktif hoparlör alın anfi falan derdiniz olmasın

Ornek
    Citronic
    Audioengine a5+
    Gibi

Zaten baskada alternatif yok o bütçeye bu dediklerim de ikinci el belki alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M Audio Gsr10,Presonus Eris E5,Bx5 carbon
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Arkadaşlar yıllardır 2+1 ve 5+1 kullanmaktan bıktım. Subwoofer uğultusundan da bıktım. Temiz ve net ses verecek,masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim stereo hoparlör istiyorum. Bütçem 500 tl. aslında bu iş için 1000 tl. ayırdım ama hani harici bir ses kartı gerekirse diye düşündüm. Yok gerekmez derseniz hoparlöre 1000 tl. verebilirim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Harici ses kartı degil ustat guzel bir Dac bir cift te aktif hoparlör alın anfi falan derdiniz olmasın

Ornek
    Citronic
    Audioengine a5+
    Gibi

Zaten baskada alternatif yok o bütçeye bu dediklerim de ikinci el belki alırsınız

Bilgisayarın yanına hoparlör harici ekstra bir şey koymak istemiyorum. Sıfır almak istediğim için daha hesaplı bir şeyler olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

M Audio Gsr10,Presonus Eris E5,Bx5 carbon

2. ve 3. hoparlörler kafama yattı ama harici ses kartı olmadan çalışır mı bunlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

M Audio Gsr10,Presonus Eris E5,Bx5 carbon

2. ve 3. hoparlörler kafama yattı ama harici ses kartı olmadan çalışır mı bunlar.

O zaman hic uğraşmayın arkadasın dediği hoparlör ler de hic fena degil

• Bx5 d2 bende var. Gayet severek kullanıyorum. Ses kartı olmadan da güzel ses alırsınız ancak ses kartı ile daha tatlı olur :) tabi dinlediğiniz müzik türü de önemli bu hoparlörlerin bass karakteri 2.0 olmasına rağmen yeterlidir ( fazla ya da az değil) yeni karbon serisinde akustik geliştirme var diyorlar ama o konu halkında bilgim yok. Bu fiyata iyi bir hoparlör tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Bx5 d2 bende var. Gayet severek kullanıyorum. Ses kartı olmadan da güzel ses alırsınız ancak ses kartı ile daha tatlı olur :) tabi dinlediğiniz müzik türü de önemli bu hoparlörlerin bass karakteri 2.0 olmasına rağmen yeterlidir ( fazla ya da az değil) yeni karbon serisinde akustik geliştirme var diyorlar ama o konu halkında bilgim yok. Bu fiyata iyi bir hoparlör tavsiye ederim.

Peki siz ses kartı kullanıyormusunuz.
  • cengo42 C kullanıcısına yanıt
    Ses kartı kullandım bir süre ama hoparlörle uyumunu beğenmedim. Asus xonar u7 ydi kartım. Sonra Bluetooth adaptör alıp ona bağladım. Beklediğimden iyiydi sesi toparladı hem de kablosuz olması gayet iyi oldu. Şu logitech adaptörle kullanıyorum.

• Arkadaşlar cevap veren herkese teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.