Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamım be sonunda şeytanın bacağını kırdı,finaldeki sergilediği oyun gerçekten muazzamdı.Tesadüfen sabah canlı yayında izlemekte gerçekten ayrı bir keyifti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sf5 ne dengesiz oyun aynı oyunda daigo başka bir zaman guile la tokido ya nefes aldırmıyor duman ediyor aynı tokido başka bir zaman evo şampiyonu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 17 Temmuz 2017; 16:50:50 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Özlemişim valla teşekkürler video

• Sabah canlı izledim cok zevkliydi final ancak ya japon yada abd oyuncular Türkiyeden neden katılım olmuyor diye sorguluyorum
  • Arika'nın EX'i bomba gibi geliyor , input style'ını seçebiliyorsunuz !!

• Arkadaşlar street fighter secondery hesabı sattım tekrar karakter almak istediğimde o hesaptan aldığımda diğer hesaplardan o karakterlerle oynayamıyorum sebebini bilen var mı çözüm varmı teşekkürler

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    dlc'ler bu oyunda sadece tek hesapta işliyor.ben forumdan bir arkadaşla ortak aldım oyunu ve sec hesap onda olduğundan dlc ona gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • strikeer kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Bu oyunda kardeslik yapilmayacak demekki sacmalik

• SFV: Menat Reveal Trailer

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Rose'a skin giydirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Bunu getireceğine Rose geri dönse ne güzel olurdu tam salak bunlar, yenilik adı altında saçma sapan karakterler geldi, season 3'ten baya umutluyum ama.
  • Oyunu arcade stick ile mi oynuyorsunuz. Dualshock4 le oynarken kombolar zor oluyor mu?
  • Online oynarken hile hurdayla maç kazananları engelleme nasıl yapılıyor? Ya da var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Online oynarken hile hurdayla maç kazananları engelleme nasıl yapılıyor? Ya da var mı?

Hile hurda derken ? Karalisteye alma var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Eylül 2017; 1:16:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Oyunu arcade stick ile mi oynuyorsunuz. Dualshock4 le oynarken kombolar zor oluyor mu?

Olan char var olmayan var, balrog, karin kanzuki, menat gibi charlar ds4 ile çok zor tabi oyunu iyi bilmiyorsan altın kaplama stick getirelim yine bir cacık olmaz.

Bilen adam da hertürlü oynuyor dünyanın en iyi balrog ve karin (smug ve punk) oyuncusu gamepad ile oynuyor mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Oynanış rose ile uzaktan yakından alakası yok.
  • Bu oyun en son ne zaman indirime girdi acaba? Yakın zamanda indirime girerse almayı planlıyorum ama hatırladığım kadarıyla son 2 indirim döneminde Ubisoft ve EA oyunları olduğu için bu oyun indirim görmedi.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    En son 16 ağustos - 7 eylül arasında 47 TL’ye satıldı, şu ana kadar indiği en düşük fiyat da buydu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sen neyle oynuyosun
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Lag switch yapanlar denk geliyor bu aralar. Kırk yılda bir oyuna giriyorum onda da bu tipler denk geliyor.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.