Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de farketmiştim ezan okunuyor resmen
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Farketmişler ki kaldırmışlar stage'i, revizyon yapıp tekrar yayınlarlar
    Dinsiz imansız adamın yapacağı iş böyle oluyor demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 28 Nisan 2017; 15:03:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi geliyormuş velED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Mayıs 2017; 21:27:36 >
  • oyuna yeni başladım,dualshockla oynamak zor geldi biraz araştırdım arcade stick daha rahat gözüküyor önerebileceğiniz arcade stick var mı?
  • Oyun şuan 59 TL. Bu kampanyadan alan oldu mu ? Açıklamada session 1 pass dahil gibi yazıyor emin olamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya iyi duruyor.

[simage]https://media.eventhubs.com/images/2017/05/08_edsf5screens02.jpg
    [/simage]

• Artık Dudley i asla görmeyiz. Pfffff

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bir de mor ışıklardan ne yaptığını görebilsem sarışın emonun.
    Bana tam sf4 ten Yang / Yun tarzı gibi geldi karakter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutepie

Bir de mor ışıklardan ne yaptığını görebilsem sarışın emonun.
    Bana tam sf4 ten Yang / Yun tarzı gibi geldi karakter.

Psycho Powerı var onun Bison gibi, dövüş stili dudleyı andırıyor biraz, yun yang ile alakası yok, 2. ergen kostümü dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Mayıs 2017; 23:16:40 >
  • Derfir D kullanıcısına yanıt
    Karakterlerin mini story modları var. Her karakterin story modu için 10.000 fight puan veriyor. 100 bin puana AKumayı açtım ben. Hemen toplanıyor puan.

• okttay kullanıcısına yanıt
    500-600 bin fight money toplaması sıkıntı değil zaten, ondan sonrasını toplaması sıkıntılı

• son 2 karakter oynanış ve yetenekler bakımından KoF'tan çıkma gibi.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Ben de season 1 karakterleri zaten geldi aldığımda. Akumayı istiyordum 100 bin e alınıyormuş ilaç gibi geldi.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Evet şintoist olunca oyunu yapan böyle oluyor ama kesinlikle kabul edilebilir bir kabahat değil
  • Oyun genelde 100 tl fiyat bandında, dövüş oyunum yok. Vermeye değer mi yoksa başka bir dövüş serisi mi almalıyım ? Mortal kombat, tekken vs ?
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Oyunun serverları çöp, 100 TL verilmez, illa alacaksan da indirimi bekle derim, indirimde 50-60 TL'den satılıyor.
    Mortal Kombat XL alabilirsin, SF5 gibi paragöz oyun değil ve yapacak pek çok aktivite/mod mevcut veya yeni çıkan Injustice 2'yi alabilirsin, ben henüz almadım ama oynayanlar Injustice 2'yi gayet başarılı bulduklarını söylüyorlar.

• Evet injustice 2 çok iyi olmuş ama Spam konusu deadshot ile magma ya ulaşmış durumda

• Ed ve yeni patch ayın 30 unda gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Ed ve yeni patch ayın 30 unda gelecekmiş.

Şu gerizekalı oyunu oynmamayın bence ben bıraktım kafam rahat, serverlar bok gibi her ay dlc dediler 2 ayda zor getiriyorlar onlar da saçma sapan ergen karakterleri.

İnjustice 2 çok güzel denge problemleri dışında içerik dopdolu, tekken 7 de geliyor zaten umarım o da iyi olur.
  • Her ay DLC diyorlar ayın son günü geliyor Gelen karakterler berbat ötesi, kostümünden, rengine kadar herşey parayla satılıyor. Midem bulanıyor şu DLC sisteminden. Tamam karakter okey, arkadaş bari kostümünü, rengini, stage i de yanında ver.

Şahsen offline evde kardeşimle oynuyorum :) Injustice 2 içinde fiyat indirime girmeden almayı düşünmüyorum malum Tekken çıkacak onunla haşır neşir olacağım. Ne sf nin ne Injustice in yüzüne bakmam herhalde Injustice in single tarafı keyifli görünüyor, eh o da Tekken'in suyunu çıkarttıktan sonraya. Tek korkum online serverlar. Ciddi eskisi gibi rank kasmayı düşünüyorum ama hepsi online a bağlı. Tekken gibi bir oyunda ufacık lag bile koca oyunu kopartıyor malasef.

Tekken çıkmadan Prey'i bitireyim tek istediğim o şimdilik

@KAKÁ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 24 Mayıs 2017; 4:11:52 >

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.