Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hayret aylardır ne zaman önleme yapsam donma kasma bugün bir Street Fighter 4 atayım dedim hala oyuncu var ve yağ gibi artık tamam benim için bitmiştir Street 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Street Fighter V: Arcade Edition – Falke Oynanış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Nisan 2018; 12:18:43 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Menat gibi gereksiz bir karakteri yapan karaktersizlerin yeni karakteri.

• Bence Rolento severleri biraz olsun tatmin eder Falke.
  • 14 gb update gelmis yine. Capcom fena sicti bence bu yeni sf ile. LoL mu oynuyoruz SF mi o bile belli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Menat gibi gereksiz bir karakteri yapan karaktersizlerin yeni karakteri.
    Falke iyi olmuş ama. Ben beğendim.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyunun içine ettiler tek hareketle oyun alan adam var.

• bu çöp oyunun bu kadar popüler olduğunu görünce şok oldum... adı street fighter ya işte talibi de çok oluyor, dövüş oyunu arayınca insanlar aklına street fighter geliyor tabii ki.

Hızlı bir oyun istiyorsanız Dragon Ball FighterZ var, MvC3'ün gerçek varisi gibi bir şey. Çöp Marvel infinte'den sonra ilaç gibi geldi oyun. Müthiş zevkli ve competitive olma yolunca çok emin adımlarla ilerliyor. evo 2018'de en fazla kayıt yaptıran oyuncu sayısına sahip. Forumda adı geçmiyor neredeyse. Arcsystem'in oyunu. Blazblue ve GuiltyGear'ın yapımcılarından. Gerçi onlar da neredeyse 0 popüler türkiye'de ve bu forumda.

Böyle yavaş vurduğum ötsün hissedilsin diyorsanız da kapı gibi Tekken 7 var. Dövüş oyunlarının şahı.

Para kaptırmayın capcom'un şu politikasına. Nasıl olsa alıyorlar diye saldılar her şeyin başını oyunda ne dengeleme var ne eğlence var.
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Dengelemeyi yine sezon geçişi esnasında yapmaya çalışıyorlar fakat eğlence kısmına kesinlikle katılıyorum, şu ana kadar oynadığım en keyif vermeyen SF oyunu bu oldu, character story diye baştan savma hazırlanmış bölümler mi dersin, sırf yapmış olmak adına koyulmuş eh işte bir hikayeye sahip cinematic story mode mu dersin, neresinden tutsan elinde kalan bir oyun olmuş SF5 maalesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Dengelemeyi yine sezon geçişi esnasında yapmaya çalışıyorlar fakat eğlence kısmına kesinlikle katılıyorum, şu ana kadar oynadığım en keyif vermeyen SF oyunu bu oldu, character story diye baştan savma hazırlanmış bölümler mi dersin, sırf yapmış olmak adına koyulmuş eh işte bir hikayeye sahip cinematic story mode mu dersin, neresinden tutsan elinde kalan bir oyun olmuş SF5 maalesef
    Resminde Vegeta var ama Dbfz oynadın mı hiç bilmiyorum, oynamadıysan kesinlikle tavsiye ederim. Öyle dragon ball oyunu deyip geçmek çok büyük haksızlık oluyor. Diğer dragon ball oyunları xenoverse 2 vs ile uzaktan yakından alakası yok. Bildiğin sapına kadar dövüş oyunu ama dragon ball karakterleri var içinde. Aynı mvc3 gibi, hızlı ve akıcı kombolar ve oyun stiline dayalı 3v3 combat var. Yıllar boyu bekledim şöyle güzel bir gerçek dövüş oyunu dragon ball'dan ve sonunda gelmiş olması beni müthiş mutlu ediyor açıkçası
  • Keske oncesinde online destegini arttirmaya ugrassalar. Berbat ya serverlar. Online oynayan bulmak icin en az 5 dakika ugrasmak gerekiyor. Sf4 du mumla aratiyor bu oyun. Zaten bu v- trigger denen seyi hic getirmeyip direk 4 de yer alan focus atakla devam etseydi mukemmel olurdu. Bu gune kadar oynadigim en zevksiz sf oyunu.

Bu arada arcade stickim satiliktir. Ilgilenenlere duyurumdur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleteextra -- 23 Nisan 2018; 15:28:4 >
  • Street Fighter V: Arcade Edition – Cody Oynanış Fragmanı | PS4

• Her attığım oyundan sonra 7363525 saat yeni oyuncu bekliyorum, tam buluyor bu sefer de laf veya kopma sorunu ondan sonra hoop tekrar aynı döngü... Pre order yaptığım güne lanet olsun. En çok zevk aldığım iki oyun ne hale geldi. Bir diğer çöp de fifa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 29 Mayıs 2018; 18:29:57 >
  • Sağ joyistik ile oynayabilirmiyim ?? Control den baktım bulamadım bilen varsa bi yardımcı olsun ya.Yön tuşlarıyla dövüş tuşlarını da yer değiştirmek istiyorum varmı böyle bi şansım ??
  • Evo 2018'in bitişinde Sagat Ve G tanıtıldı , bakalım nasıl olacak ;

• Konuya girdikçe oyundan iyice soğudum.Ne kötülediniz be arkadaş.Girip bakmıyorum bile haftalardır.Halbuki hevesle fihgstick bile almıştım. Seyrek girince de mutlaka güncelleme gelmiş oluyor, bu sefer yapmasını beklemen lazım online için. Vazgeçip kapatıyorum.
  • Beyler PS4 için temel sürümü alsam şu 29.99'luk olanı, yeni karakterleri açabilir miyim? Fight Money kasmak çok mu zor? 4'ü Ultra SF 4 olarak almıştım, her karakterle bitirdim ve sıkıldım, en azından Fight Money kasacağım diye uzun soluklu olur diye düşünüyorum. Bir de bu Fight Money sadece online dövüşlerde mi kazanılıyor?

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Ben 1. sezonla birlikte olan sürümü almıştım. Kasa kasa 2. sezondan 2 karakter aldım sonra sıkıldım uğraşmaktan. En çok story bitirince veriyordu sanırım. Eğitimleri tamamlayınca da veriyor. Ama tavsiye etmem boş sürümünü almanı. 3. sezon da başladı çünkü. Ana karakterlerin çoğu oyunun ilk haliyle gelmiyor. Belki arcade edition ile ilk 2 sezonu alırsan, fight money ile 3. sezonu kasabilirsin. Ama bütün karakterleri açmak mümkün değil. 16-28-34 karakter diye gidiyor sürümler.
  • Bu arada arcade edition alacaklara duyuru. Sayet ana hesabınız oyunu satın alacaciginiz hesaptan farkli ise, karakterleri ana heaapta kullanamiyorsunuz. Sebep sicmik capcom fighting network.

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    O zaman şu an 74TL olan sürümü al almak mantıklısı(SF V Arcade Edition 24 karakter).

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.