Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonheart07

Ben de oyun ilk çıktığında Nash ile oynardım. Sonra uzun bir süre bıraktım oynamadım ama geçenlerde tekrar bir başlayım dedim. Nash' e nerf falan mı geldi, hiç kimse oynamıyor artık. Dünya sıralamasında neredeyse ilk 100 de Nash ile oynayan adam kalmamış. Infiltration falan da bırakmış sanırım.

Fena nerflendi sonra biraz buffladilar ama hala kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Bu lag switch olayını anlatmıştın bana. Oyunda 2 kere lag switch olduğunu sandığım durumla karşılaştım. Rakip bir süre durdu hiç hareket yapmadan. Rakip durursa ben de dururum bir sıkıntı yaşamış olabilir diye. Sonra sanki bağlantı hızı çok düşmüş gibi oyunda garip hareketler başladı. Görüntüler atlayarak gidiyor. Adam birden yanımda beliriyor.Elemanı kara listeye aldım.Fakat bağlantı hızını 2-5 seçmiştim. 3-5 seçtiğim hiçbir maçta aynı şey olmadı. O zamandan beri 3-5 seçiyorum. Biraz fazla bekliyorum oyuncu gelmesi için ama hiç yok o sorun. Acaba benim başıma gelen lag switch değil de bağlantı hızı seçimiyle mi ilgili soru işareti oldu o yüzden.
    Bir de bu 2-5 3-5 vs. upload hızı mıdır ?

2-5, 3-5 falan diye seçtiğin rakibinle olan internet bağlantınızın kalitesinin bir göstergesi.
    5 en iyi bağlantı oluyor, 5’lik rakiple oynarken nerdeyse coop oynarmış gibi takılmasız oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ben acaba direkt upload hızını mı belirtiyor diye düşünmüştüm. Bende download 25 ama upload 2. 4 bile yapmadılar. Artık onlar hangi hızı ne şekilde derecelendiriyorsa. Benim ki belki 2 dir sistemde derece olarak, upload hızının düşüklüğünden dolayı.
  • Yaklaşık 1 saat sonra yeni karakter (Zeku) duyurulacak fakat capcomda çalışan biri tüm karakterlerden (Akuma da dahil) daha çok heyecanlandıran birşey gelecek demiş, videonun sonunda sagat falan görünürse orayı yıkarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 15 Ekim 2017; 14:52:6 >

• Zeku duyuruldu, başka birşey yokmuş

• Oyunu değil de "black list" i icat edene özellikle teşekkür ederim. Lag cıları bir yerde toparlıyorum.

• Vay be cocuklumuzun atari salonlarında tozu dumana katıp oynadıgımız oyunu görünce duygulandım.Su şişelerinin mühürlerini çekiçle düzler jeton diye atardık cocukluk işte para olmayınca

• Bu aralar oynarken sadece zıplayıp büyük tekme ardından kapma yapanlar denk geliyor adamın tüm numarası bu sadece zıplıyor sanki ds4 ün yukarı tuşu takılı kalmış gibi. Köşeye sıkıştır zıpla büyük tekme ardından kapma. Ken le oynayanlar yapıyor genelde. Bugün herşeyi sıfır olan rookie nin biri denk geldi taktik yine bu ama bunun farkı oyuna odaklanmadan lag yapmaya çalışması yendim ama kara listeye eklenmekten kurtulamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bu aralar oynarken sadece zıplayıp büyük tekme ardından kapma yapanlar denk geliyor adamın tüm numarası bu sadece zıplıyor sanki ds4 ün yukarı tuşu takılı kalmış gibi. Köşeye sıkıştır zıpla büyük tekme ardından kapma. Ken le oynayanlar yapıyor genelde. Bugün herşeyi sıfır olan rookie nin biri denk geldi taktik yine bu ama bunun farkı oyuna odaklanmadan lag yapmaya çalışması yendim ama kara listeye eklenmekten kurtulamadı

Oyunu online nasıl oynuyoruz kardeşim. Ekstra paket mi indirmek lazım yoksa Plus üyeliği mi istiyor.
  • habip07 H kullanıcısına yanıt
    Plus üyeliğin varsa online oynayabilirsin, ps4’te online oynama plus ile bağlantılı, ps3’teki online pass sistemi artık yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Plus üyeliğin varsa online oynayabilirsin, ps4’te online oynama plus ile bağlantılı, ps3’teki online pass sistemi artık yok.

eyv. hocam sağol pek oynamadığım için plus üyelik almıyorum. tek başına oynamakta bir yere kadar
  • habip07 H kullanıcısına yanıt
    Plus üyeliğinin olması şart o varsa. Ana ekranda ranked yazan kısma giriyorsun en alttaki seçeneği seçiyorsun search yazması lazım o rakibini arıyor bulunca ekranda yazı çıkıyor zaten new challenger... Gibi. Bir de ana menüde options tuşuna basarsan online menüsü geliyor ranked ve casual yazan yerleri on yaparsın apply seçersin her iki alanda da rakip arar bulunca aynı mevzu yazı yazar. Oyunun genel özelliği online ağırlıklı olması sf4 teki gibi kendi başına takılacağım bir oyun değil online oynamıyorsan bomboş bir oyun oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 31 Ekim 2017; 13:40:45 >
  • Oyunun cılkı çıkmaya başladı

https://www.youtube.com/watch?v=40rbHW-tkDQ&t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 20 Kasım 2017; 14:53:40 >
  • Arkadaşlar bu rakip bekleme ekranında pratik yapabiliyorlar bu nasıl olabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Modem ile ps4 arasındaki ethernet kablosuna bir buton bağlıyorlar aç kapa işi. Kısaca şöyle oluyor sen dövüşürken birden ekran donmaya başlıyor hareketlerin yavaşlıyor bazen ekran 3 5 sn donuyor ekran normale döndüğünde sen de enerji kalmamış oluyor çünkü karşı taraftaki donmuyor o saldırıyor o ara. Ama round ü yenince herşey normal akışında gidiyor tekrar round başladığında yine donuyor. Hatta bir tanesi denk geldi beni yeniyordu herşey normal gidiyordu ben açığını bulup saldırdım süper i kullandıktan sonra baktı yenilecek lag switch ile yendi. Hadi eskiden tek tük bu karaktersizler denk geliyordu şimdi ne zaman açsam hep bu tipler geliyor 3 maçın 2 si böyle. Yen yenil önemli değil de böyle nasıl zevk alıyorlar anlamadım hile ile ultraya seviyesine gel normal oyna o seviyedeki adamı bırak yenmeyi 1 tane vuramazsın. Adam hile ile seviye atlıyor.

Dün böyle bir Türk denk geldi bana. Kara listeye aldım. Kullanıcı adı srkn1903

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Normal training i aç pratik yap options a bas network... Oradan yaparsın

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Bu oyunun online kısmının yayınında ve yapımında kim katkı sağladıysa hepsinin ayrı ayrı Allah belasını versin oyundan soğuttular beni sonunda. Ya bu kadar hile ile ekran dondurarak rütbe atlayana round kazanana bu capcom neden bişey yapmıyor. Bir ara yenileceğini anlayınca interneti kesen tipler vardı şimdi onlar gitti lagcılar geldi. Oyundan tiksindim resmen. Lan sen bu kafayla master seviyesine çıksan ne yazar

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar oyundan soğudum gerçekten ne zaman girsem donma var internette mi problem var dedim sor o nedenle modem değiştirdirdim alakası yok yine aynı yine aynı

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.