Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O bug'ı ben teee ağustos ayında buldum betada, solda sallanmıyor sağda sallanıyor diye foruma da yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

iyi Bison oyuncularından biridir yaşca gençtir. Evo ya da katılmıştır. şuan gayet iyi oynuyor . Sen yendi isen yada çok zorladı isen sanada çok iyi oyuncu diyebilirim.

Evet m,bison ile oynuyor. Yani sizler bu işi bilen kişilersiniz ve şuna hak vereceğinizi umuyorum..
    Evet sf5 büyük ölçüde iyi iş başarmiş ama çok eksiği var, bi defa karakter seçimi facia, bence herkes, namco tekkendeki gibi karakteri canlı seçmeli. Mesela cammy, cok atik oyuncudur, kodumu oturtur, ama dhalsım veya nash a karsi pek bi cazibesi yoktur, her karakterin yapisi farkli, kimi yakın dövüşte iyi kimi uzak dovuste. Ben bi karakteri çok iyi bileyim de herkesi onunla döveyim,,, asla böyle bi olay yok... Ve sadece 1 dövuşte kimin iyi olup olmad~ğı da anlaşilamaz.velhasıl Oyun, bilginin yaninda reflex ve sezgiye de dayalı. Oyun şayet karakter seçimine ve raund tekrarına olanak verirse,birilerini yenmek hayal değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: g-sync

quote:

iyi Bison oyuncularından biridir yaşca gençtir. Evo ya da katılmıştır. şuan gayet iyi oynuyor . Sen yendi isen yada çok zorladı isen sanada çok iyi oyuncu diyebilirim.

Evet m,bison ile oynuyor. Yani sizler bu işi bilen kişilersiniz ve şuna hak vereceğinizi umuyorum..
    Evet sf5 büyük ölçüde iyi iş başarmiş ama çok eksiği var, bi defa karakter seçimi facia, bence herkes, namco tekkendeki gibi karakteri canlı seçmeli. Mesela cammy, cok atik oyuncudur, kodumu oturtur, ama dhalsım veya nash a karsi pek bi cazibesi yoktur, her karakterin yapisi farkli, kimi yakın dövüşte iyi kimi uzak dovuste. Ben bi karakteri çok iyi bileyim de herkesi onunla döveyim,,, asla böyle bi olay yok... Ve sadece 1 dövuşte kimin iyi olup olmad~ğı da anlaşilamaz.velhasıl Oyun, bilginin yaninda reflex ve sezgiye de dayalı. Oyun şayet karakter seçimine ve raund tekrarına olanak verirse,birilerini yenmek hayal değil..

Dediklerinin çoğu doğru fakat dhalsim'a en ters gelen karakter cammy'dir dhalsim hiçbirşey yapamaz kolay kolay, zaten eventhubs gibi sitelerde de dhalsim worst match up cammy seçilmiştir.

Bu oyunu oynayanlar işte 3'e ayrılıyor

1- Hiçbirşey bilmeyip zevk için alıp rastgele basıp 1 ay sonra oyunu satanlar

2- Hevesli olup öğrenmeye çalışıp bağımlısı olanlar benim 4'te yaptığım gibi

3- Zaten yeterince geçmişi olup pro seviyesinde oynayanlar ki bunlara zaten en kötü karakteri ver yine adamı yerler

Genelde herkes bir karakter seçer kendine öyle oynar, çok karaktere bulaştın mı özellikle pro turnuvalarda iş moka sarar ama dediğin gibi hepsine ters gelen charlar var o yüzden char switch yapılabiliyor bazen.

Ben betayı çok oynadım hem padle zevk alamıyorum hem de netim şu an çok kötü adsl, çok yakında superonline fiber gelecek belki o zaman alabilirim sf5'i hem fiyatı da ucuzlar.

• selam arkadaşlar,

oyunun kombolarını oyunun içinde bulamadım, nerden bulabilirim kombo listesini

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathews

selam arkadaşlar,

oyunun kombolarını oyunun içinde bulamadım, nerden bulabilirim kombo listesini

teşekkürler

Kombolar verilmez sf'de kendin keşfedeceksin.

Burada var combolar, interaktif video istediğin chara tıklayarak izleyebilirsin

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    İkinci siradaki beni tarif ediyor ah birde bos zamanim olsa. Gun 24 degil 48 saat olmali

• Kapışmak iteyen varsa gelsin pc'de oynuyorum nickim ViktorZangief
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

Dediklerinin çoğu doğru fakat dhalsim'a en ters gelen karakter cammy'dir dhalsim hiçbirşey yapamaz kolay kolay, zaten eventhubs gibi sitelerde de dhalsim worst match up cammy seçilmiştir.

3- Zaten yeterince geçmişi olup pro seviyesinde oynayanlar ki bunlara zaten en kötü karakteri ver yine adamı yerler

Genelde herkes bir karakter seçer kendine öyle oynar, çok karaktere bulaştın mı özellikle pro turnuvalarda iş moka sarar ama dediğin gibi hepsine ters gelen charlar var o yüzden char switch yapılabiliyor bazen.

Ben betayı çok oynadım hem padle zevk alamıyorum hem de netim şu an çok kötü adsl, çok yakında superonline fiber gelecek belki o zaman alabilirim sf5'i hem fiyatı da ucuzlar.

4. Yaşı 30 u geçmiş evli barklı refleksler zayıflamış sadece zevk için 90 lı yılların arcade coşkusunu halen bir nebzede olsa içinde yaşatan koca çocuklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• g-sync kullanıcısına yanıt
    Şuanda karin ken ryu Bison ve chun li ciddi ciddi a rank gibi gözüküyor. Bir kaç aya her şey şekillenir. Mika ile de dehşet oynayanlar var .

Sfv Şuan piyasada açık ara en iyi dövüş oyunu. Karakter seçimi için bir şey diyemem ben beğendim. Ama tekken için çok - şey söylerim.

tekken i 1996 dan beri oynarım. Tekken e geç başlayanlardanım benim jenerasyondan çoğu kişi 95 de falan başladı. O günden bu yana tekken çok gelişti fakat çok oyuncu kaybetti bir şeyleri hep eksik yaptılar bizi değil harada hep yeni nesile odaklandı şimdide sırf street fighter oyuncularını çekmek ve tekken vs sf ön ayarı çekmek için akuma getirdi tekken e, tüm dengeleri alt üst etti. Nobi gibi mükemmel ötesi dragunov cu bile tekken ile alakası olmayan bir akumacıya neredeyse yeniliyordu. Uzun lafın kısası ne tekken e ne de mk bunlar kısa dönem oyunları street fighter ise geleceğe yatırım gibi al 5 yıl oyna hiç biri ( ed boon ve harada)dönüpte sf neden bu kadar başarılı diye düşünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 24 Şubat 2016; 21:05:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

4. Yaşı 30 u geçmiş evli barklı refleksler zayıflamış sadece zevk için 90 lı yılların arcade coşkusunu halen bir nebzede olsa içinde yaşatan koca çocuklar

Valla refleks olayı biraz abartılıyor gibi daigo sako 35 yaşındalar onlardaki refleks hala kimsede yok

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Yer dusurdukleri zaman kalkarken ne yapmak gerekiyor adamlar dusurdukten sonra bir daha birakmiyorlar kalkarken catir catir vuruyorlar yine dusuyorum spam yapip duruyorlar

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Daigo sako Alex valle bunlar istisna halen çok çok iyiler ama refleks bir yerde bye bye diyor kapma açamaz hale geliyorsun ama ne fayda severek oynuyorum ben halen

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Yer dusurdukleri zaman kalkarken ne yapmak gerekiyor adamlar dusurdukten sonra bir daha birakmiyorlar kalkarken catir catir vuruyorlar yine dusuyorum spam yapip duruyorlar

Terse zıplayıp vuruyorsa terse korun ya da üzerine zıplıyorsa yine korun sonra korunurken yavaş yavaş hep kapmaya bas hızlı hızlı değil ama ritimli, biraz iyi izlemen lazım oyuncuyu tabi, zaten %100 korunan birtane bile oyuncu yok biz de yazıyoruz ama kolay değil en azından biraz daha geliştirmiş olursun kendini.

4'te stick de olsa option select yapardın eğilip korunurken kapmaya basarsan rakip seni kapmaya çalışırsa kapamıyor vurursa da oyun onu algılıyor sen küçük tekme çıkarıyordun adam da yiyordu ya da kapma + orta yumruğa basıyordun aynı anda orta yumrukla vuruyordun kapmaya çalışırsa da kapamıyordu, 5'te kaldırdılar bu özelliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Şubat 2016; 21:13:03 >

• Beyler yanımıza biri girdiğinizde neden karakter seçim ekranı gelmiyor yaw ??
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Favorite character saçmalığı işte hep o karakter ile oynuyorsun taa ki favoriyi değiştirene dek

• Sfv aleminin şimdilik 1.si(Dhalsım nerf göreceği kesin gibi bir şey o zamana dek ekmeğini yer dhalsım ın ) merak ettim kim bu fchampryan. Ryan hart mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 24 Şubat 2016; 21:32:54 >
  • Adam kicimin dibine giriyor spamliyor coknadir kurtulabiliyorum kakanin dedigini deneyecegim. Psn neydi sizin
  • Değil, eleman bu, evoda da bi ara marvel vs capcom 3'de de şampiyon olmuştu, 4'te de çok iyi oynardı dhalsımla.

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION "16 OCAK 2018" (PLAYSTATION ANA KONU)

Çok ukala adam japonları da sevmez pek bi ara sf4 zamanında daigoya falan bütün bilgiler gitti option select vs bizi ezdiler şimdi ama biz onları eziyoruz falan dediydi baya da yenmiştir daigoyu dhalsım çünkü ryuya çok ters, daha sonra yunla falan öttürdü gerçi daigo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Şubat 2016; 21:42:38 >

• quote:

Sfv aleminin şimdilik 1.si(Dhalsım nerf göreceği kesin gibi bir şey o zamana dek ekmeğini yer dhalsım ın ) merak ettim kim bu fchampryan. Ryan hart mı ?

FilipinoChampion hep dhalsim ile oynar turnuvulara katılıp top-tier oyuncularla çok oynamışlığı vardır

• En iyi arcade stick hangisi bu oyunu oynamak için ps4 de arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.