Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

En çok bonchan, latif gibi adamlara üzülüyorum , Hatta latif facede ekli bende neden sf5 oynamıyorsun dedim, ben moktan oyunları oynamıyorum dedi bana, viper yok demiyo da

Ek olarak kesinlikle klasik karakterler (sagat,honda,blanka gibi) ya da 4'te yer edinmiş (viper,rufus gibi) charlar gelmeliydi katılıyorum, adamlar aksine dalga geçer gibi 5 charı da sf evrenine hiç dahil olmamış charlar gelecek dedi ben de acayip sinirlendim o duruma season pass almaktan da vazgeçtim.

Her ay bir karakter olayı saçmalık yapacaksan sf4 gibi yap ona da razıyız onda da iyi yoldular gerçi ama toptan çıkıyordu ayrı bir sürüm şeklinde.

Bison olayına gelirsek hocam ona kesinlikle katılmıyorum bisonın turnuvalarda hiçbir başarısı yok kimse kullanmıyor onu, ilk sürümde açık ara chun-li en güçlü karakterdi ardından mika geliyordu ama mikayı da nuckledu yüceltti biraz fuudo birşey yapamadı mesela mika ile...

İyi oynayan diamond ve üstü bir bison'a denk gelmedin herhalde ranked'de bison aşırı güçlü bence adamın açığı yok galtu'yu izle anlarsın ne demek istediğimi , paso saldırı halinde

Hocam galtu dediğin adam master rank zaten dünyanın belki de en iyi bisonı online'da, master olan diğer charları ele alırsak haitani necalli gachikun rashid momochi ken gibi, bence bison çok daha kolay yenmesi diğerlerine göre, geçen nemo dağıtmıştı urien ile galtuyu Avrupada venom of tuesday diye bir eleman var onun bisonı da çok beğeniyorum.

Ama tabi match-up denen birşey var oynadığın chara göre değişir o konuda birşey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Ocak 2017; 12:33:38 >

• quote:

quote:

quote:

En çok bonchan, latif gibi adamlara üzülüyorum , Hatta latif facede ekli bende neden sf5 oynamıyorsun dedim, ben moktan oyunları oynamıyorum dedi bana, viper yok demiyo da

Ek olarak kesinlikle klasik karakterler (sagat,honda,blanka gibi) ya da 4'te yer edinmiş (viper,rufus gibi) charlar gelmeliydi katılıyorum, adamlar aksine dalga geçer gibi 5 charı da sf evrenine hiç dahil olmamış charlar gelecek dedi ben de acayip sinirlendim o duruma season pass almaktan da vazgeçtim.

Her ay bir karakter olayı saçmalık yapacaksan sf4 gibi yap ona da razıyız onda da iyi yoldular gerçi ama toptan çıkıyordu ayrı bir sürüm şeklinde.

Bison olayına gelirsek hocam ona kesinlikle katılmıyorum bisonın turnuvalarda hiçbir başarısı yok kimse kullanmıyor onu, ilk sürümde açık ara chun-li en güçlü karakterdi ardından mika geliyordu ama mikayı da nuckledu yüceltti biraz fuudo birşey yapamadı mesela mika ile...

İyi oynayan diamond ve üstü bir bison'a denk gelmedin herhalde ranked'de bison aşırı güçlü bence adamın açığı yok galtu'yu izle anlarsın ne demek istediğimi , paso saldırı halinde

Hocam galtu dediğin adam master rank zaten dünyanın belki de en iyi bisonı online'da, master olan diğer charları ele alırsak haitani necalli gachikun rashid momochi ken gibi, bence bison çok daha kolay yenmesi diğerlerine göre, geçen nemo dağıtmıştı urien ile galtuyu Avrupada venom of tuesday diye bir eleman var onun bisonı da çok beğeniyorum.

Ama tabi match-up denen birşey var oynadığın chara göre değişir o konuda birşey diyemem.

Galtuyu örnek olarak verdim zaten , top tier oyuncular zaten eskiden de iyiydi ... Ama bir de tamamen oyunun dengesizliklerinden yararlanıp üst sıralara çıkan Trollerden bahsediyorum

• Daigo Guile ile daha iyi oynuyor :))

• Daigo hekesin malumu çok iyi oyuncu.
    Fakat 5 in dinamikleri uymadı Daigo ya.
    Dikiş tutturamadı bir türlü.
    Bence de Evil Ryu su gelene kadar bir karakter değişikliği gerekiyor reiz e.
    Ama Daigo gibi bir japon efsanesine Has amerikan yiğidi Guile ters olmuş biraz :)
    Olmaz o iş.
    Turnuvalarda zaten us vs jp rekabeti had safhada.
    Japon fanları tepki gösterir main char ı Guile olursa.
  • Nømad kullanıcısına yanıt
    özel mesaj atarmısın

• daddy'den delirmeceler

• Eğlenceli eleman ISDD.
    Hani "akşam atari salonunda olsa da 2 el SF atsak" diyeceğiniz türden bir eleman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 5 Ocak 2017; 17:39:53 >
  • Oyunun PC versyonuna gayri resmi Arcade Mode geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 5 Ocak 2017; 16:31:52 >
  • quote:

daddy'den delirmeceler

Sürwkli aynı hareketleri yapıyo üstat asyalılar yer bu elemanı

Bu asyalılar bir turnuvadan 100000 dolar alıyor ya cok imreniyorun valla
  • isdd'den daha beteri var o da lowtiergod, adam rage mod olarak dünyaya gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Ocak 2017; 19:40:29 >

• Asya nın pro oyuncuları hepimizi yer.
    O yüzden biz eğlenmemize bakacağız. Futbolda Ronaldo var, Messi var, o seviyeye gelemeyiz, biz oynamayalım boşuna diyecek halimiz yok. Biz de krAlex oluruz :) ISDD de öyle yapıyor. Biraz fazla kaptırıyor o ayrı.
    Asyalı proların mesleği oyun oynamak.
    Yaptıkları her kombo kas hafızasına kazınmış. Baskı altında, üstünde farketmeksizin gözleri kapalı yapabiliyorlar.
    Pozisyonel tepkileri kusursuz. Zira aynı durumu belki binlerce kez yaşayıp en doğru tepkiyi refleks haline getirmişler.
    Punish üstüne kurulu olan oyunda, her punish te en yüksek hasarı veren komboyu otomatikman çıkartıyorlar, çünkü oynayışları mekanikleşmiş.
    Uzun, çok uzun çalışmalar, bitmeyen pratikler, sonsuz match up bilgisi ve üzerine yetenek de eklenince asyalı prolar doğal olarak domine ediyorlar ortamları.
    O kadar emeğe o paralar az bile.
    Ronaldo futboldan yılda 20m, Tiger Woods bizim ata sporumuzdan yılda 50m dolar kazanırken bu adamların bunca emeğe kazandığı inan ki az.
    Günün sonunda bunların da yaptıkları spor. E-spor da olsa spor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 6 Ocak 2017; 11:10:4 >

oyuna e.ryu gelmeyecek oyunun hikayesine aykırı
  • Sako çok fena geliyor ;

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Sako gerçekten "izlemesi keyifli" oynamış.
    Daigo ve Momochi gibi.
    İnş main char yapar Akuma yı.

Bu arada Infiltration da S2 ile ilgili röportajında aklımdakileri copy paste yapmış sanki. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 13 Ocak 2017; 10:14:35 >
  • Lagli maclardan biktigim icin bir suredir ranked oynamiyordum, battle loungedan oynayinca en azindan baglantisi iyi olani secme imkani oluyor ama bugun gelen 5000 fm'lik bonus icin 10 ranked mac kazanicaz kacari yok
    Bu maclari yaparken de ak ranked - kara ranked cikacak ortaya, bakalim lag durumlari ne alemde, rage quitciler atlarina binip donmusler mi gorucez

• quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

Sako gerçekten "izlemesi keyifli" oynamış.
    Daigo ve Momochi gibi.
    İnş main char yapar Akuma yı.

Bu arada Infiltration da S2 ile ilgili röportajında aklımdakileri copy paste yapmış sanki. :)

Kısaca özetleyebilirminız ne anlatmıs merak ettim
    ben oyunu bırakalı çok oldu sf4 ten sonra çok sıradan geldi ve oyunu kaka arkadaşa satmıstım

• Arkadaşlar oyununun kombolarının nasıl yapıldığını anlatım olarak nerde bulabilirim ? Mesela aşağıdaki resimde fang karakteri için anlatım yapmışlar ama anlaşılır olmamış.Kırmızı daire içine aldığım şeyler ne anlama geliyor ?

• Arkadaşlar oyunu bugün indirimden aldım. Birde 29 tl ye Season pass aldım. Bu akuma bana da gelecektir değilmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Season pass'i niye aldın ki? İndirimdeki oyunun içinde sezon pass da dahil görünüyordu.
    Ayrıca o 2016 season pass, Akuma 2017 season pass'te, Akuma'yı 100000 fight money biriktirip alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.