Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen missionlardan 6100 fmimizi kaptik yalniz 1000 fm veren mission bu hafta gelmedi Capcom, gozumden kacmadi bilesin
  • Sf v tüm stickler çalışıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    PS3'te kullandigim hori mini stick bile calistigina gore heralde calisiyordur
  • Platin trophye 60000FM kaldı, extreme survival cammy ve ryu ile 99'da chunli'ye kaybettim, çok kötü bir olay o an beyninden vurulmuşa dönüyorsunuz

100 adam da çok sıkıcı denerim yine pes etmek yok
  • @zepharoth İki tane 500 lük vermiş bu hafta.
    "Play survival mode" ve "join battle lounge"

@KAKÁ Survival hard ve extreme zorlukta Bloodborne ve souls serisi kadar geriyor beni de.
    Aha öldük, gitti soul lar diye.
    Bir de sistem hile yapıyor net olarak. Ne zaman yüksek hp gerekse low veriyor, ne zaman hp gereksiz olsa full veriyor.
    Bu supplement işi random olmamalı. Paramızın yettiğini satın alabilmeliyiz. 50+ maçların hepsi sinir stress harbi olarak geçiyor bu hileli supplement sitemi yüzünden.
    Zaten oyunda damage ler haddinden fazla yüksek, ortalama bir kombo %50 hp alıyor. İlk adam yumuşatıyor, supplement low hp veriyor, ikinci adam tepeliyor bir şekilde.

• Nømad kullanıcısına yanıt
    Evet, ben de onu diyorum, bir 1000'lik bir 500'luk veriyorlardi, cakallar iki 500'luk vermis

Survival hard ve extreme'e henuz bulasmadim, 50-100 mac ust uste yapma dusuncesi bile bayiyor beni, Capcom keske daha eglenceli bir mod uretebilseymis, farkli modlar anlaminda bence MKXL cok cok daha basarili. En azindan single player oynarken gerilmiyorum gercekten keyif aliyorum, SF5'te ise odev agirligi var, keyiften ziyade zorunluluktan oynuyorsun survivalleri.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    50 maç, 2 raunddan 25 arcade mode maçına denk düşer. Bu da normaldir diye avutuyorum kendimi.
    100 maç için avuntu bulamadım henüz
    Survival mode easy 10, normal 30 maç. Onları yapmanı öneririm tüm karakterler ile. Hep güzel FM veriyor, hem de karakterleri tanırsın, rakibin olduklarında yabancılık çekmezsin.

quote:

SF5'te ise odev agirligi var, keyiften ziyade zorunluluktan oynuyorsun survivalleri.

Tanım 10 numara olmuş. O ağırlık arcade mode da yoktu. Eyiydi, hoştu. Bunu bir Capcom a anlatamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 8 Ekim 2016; 11:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

@zepharoth İki tane 500 lük vermiş bu hafta.
    "Play survival mode" ve "join battle lounge"

@KAKÁ Survival hard ve extreme zorlukta Bloodborne ve souls serisi kadar geriyor beni de.
    Aha öldük, gitti soul lar diye.
    Bir de sistem hile yapıyor net olarak. Ne zaman yüksek hp gerekse low veriyor, ne zaman hp gereksiz olsa full veriyor.
    Bu supplement işi random olmamalı. Paramızın yettiğini satın alabilmeliyiz. 50+ maçların hepsi sinir stress harbi olarak geçiyor bu hileli supplement sitemi yüzünden.
    Zaten oyunda damage ler haddinden fazla yüksek, ortalama bir kombo %50 hp alıyor. İlk adam yumuşatıyor, supplement low hp veriyor, ikinci adam tepeliyor bir şekilde.

Bloodborne,dark souls nedir ya, extreme'de 99'da öl de ne dediğimi anlarsın

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    platin geldi bu gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

platin geldi bu gün

Helal Tr'de ilksin galiba season pass var mıydı ?

Ben de 2. olurum bugün ryu survival 100'de zero damage ile aldım, elim ayağım titredi, yakındır 20-30bin FM kaldı
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Yok benden 2 ay önce bir arkadaş aldı

Season pass le işim olmaz sabırla oynaya oynaya çıkardım. Eninde sonunda geliyor para haftalık görevleri kaçırmamaya çalış 5 bin FM az değil
  • Ds4 yöntemi çalışıyo mu bilen var mı?

• Arkadaşlar Madcatz Fightstick imi satıyorum.

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION "16 OCAK 2018" (PLAYSTATION ANA KONU)
    STREET FIGHTER V ARCADE EDITION "16 OCAK 2018" (PLAYSTATION ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Yok benden 2 ay önce bir arkadaş aldı

Season pass le işim olmaz sabırla oynaya oynaya çıkardım. Eninde sonunda geliyor para haftalık görevleri kaçırmamaya çalış 5 bin FM az değil

Yok onları kaçırmam, bende de yok season pass, bugün cammyi kasacağım yeniden, 99'da yenilmiştim geçen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

50 maç, 2 raunddan 25 arcade mode maçına denk düşer. Bu da normaldir diye avutuyorum kendimi.
    100 maç için avuntu bulamadım henüz
    Survival mode easy 10, normal 30 maç. Onları yapmanı öneririm tüm karakterler ile. Hep güzel FM veriyor, hem de karakterleri tanırsın, rakibin olduklarında yabancılık çekmezsin.

quote:

SF5'te ise odev agirligi var, keyiften ziyade zorunluluktan oynuyorsun survivalleri.

Tanım 10 numara olmuş. O ağırlık arcade mode da yoktu. Eyiydi, hoştu. Bunu bir Capcom a anlatamadık.

Survival easyleri acik karakterlerin hepsiyle bitirmistim hatta gelen fmler ile bir de karakter almistim.
    Normali simdilik sadece Rashid ile bitirdim, fm getirisi gayet guzelmis, 5000 fm normali bitirince veriyor, karakter de 4 lvl atliyor oradan da 4000 fm, etti mi sana 9000 fm
    Diger acik 19 karakterin de normal survivallarini bitirsem henuz almadigim 2 karakteri (Guile ve Ibuki) alacak fm birikmis olur, ondan sonra gelecek fmler ile de stageleri satin alirim

• Manyak bir finaldi ...

• Ozellikle PC oyunculari icin Madcatz USB PC / XBOX 360 Fight Stick satiliktir arkadaslar

https://forum.donanimhaber.com/m_121003477//tm.htm#121003477
  • online oyuncu sayısı ne alemde acaba
  • Cammy extreme da bitti oh be, 10000Fm falan kaldi platine, onlari da daily mission ile alirim herhalde, survivaldan midem bulandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 13 Ekim 2016; 23:08:03 >
  • Yahu bu casual modu niye var ? Yeni char kullanmak ya da casual kesimin olusturdugu bir mod degil mi ? Ulen fm kasmak icin casuale girdim diamon, ultra platinumdan gecilmiyor hepsi de main almis Allahin belasi korkak bilmemneyin cocuklari...

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.