Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snake eyez favorim ama kazanması biraz zor Daigo ilk 3e giremez Tokido, chris tatarian, infiltration, Phenom ve Haitani arasında geçecek bir şampiyonluk mücadelesi olur. Bu arada Justin Wong ayısı Karini müthiş kullanıyor finale kalırsa şaşırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Bu oyun yüksek bağlantı hızı istiyor ben 100mbit fiberle hiç sorun olmadan oynayabiliyorum ama bağlantı hızını ps 20 mb altında gördüğü anda problem başlıyor.

• EVO 2016 efsane olacak maçlardan seçmeler

PR Balrog Vs Bonchan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 17 Temmuz 2016; 11:03:39 >
  • EVO 2016 efsane olacak maçlardan seçmeler

Momochi Vs Arturo

• Ryu oyuncuları için ders niteliğinde maç

Daigo vs Tokido

• bf den kalma alışkanlıklarımı hemen bırakamıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 17 Temmuz 2016; 17:32:58 >
  • arkadaşlar oyun grafiklerinde pikselleşme oluyor mu sizde de özellikle yüzlerde, o kadar update geldi bi düzelmedi.
  • İlk maç TalionN nickli kişiyi bir güzel yendim üstüne tekrar maç istedi.ulan şimdi bu yine yenilirse rage quit atmasın düşünceleri arasında bir süre düşündüm. en sonunda yok ya sonucta başka ülkeden değil bizede yapacak hali yokya diye düşünüp tekrar maça bastım. sonuc aşağıdadır. denk gelirseniz ya oynamayın yada agız tadıyla yenin arkadaşı tbag falan yapın eglenın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 17 Temmuz 2016; 20:45:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

bf den kalma alışkanlıklarımı hemen bırakamıyorum :D

Hahah;) olm orada yapma bari

• Infiltration aldı evoyu helal olsun, top 8'de 3 nash, ryu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

İlk maç TalionN nickli kişiyi bir güzel yendim üstüne tekrar maç istedi.ulan şimdi bu yine yenilirse rage quit atmasın düşünceleri arasında bir süre düşündüm. en sonunda yok ya sonucta başka ülkeden değil bizede yapacak hali yokya diye düşünüp tekrar maça bastım. sonuc aşağıdadır. denk gelirseniz ya oynamayın yada agız tadıyla yenin arkadaşı tbag falan yapın eglenın

Şu oyunda çoğu kişi hak etmediği puanda bileğinin hakkı ile yapmadıktan sonra ne işe yarar o puan banada dün tanıdık oyunculardan Lucius_RnK geldi dün rage attı 13k yapmış bide ama yakaladım youtube attım videoyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK-TimsaH -- 18 Temmuz 2016; 14:52:09 >
  • MK-TimsaH kullanıcısına yanıt
    Ben bazi durumlarda rq i anlamli buluyorum bazen lg switch yapiyorlar rq atiyorum. Yada lagli oyun gelince direk cikiyorum. Yalniz bu kisi kimse ikinci maci kendi istedi. Lag switch zaten yapmiyorum baglanti kotu olsa ikincii maci istemezfi.ustune birde utanmadan rq atti saf sinirden yapti buyuk ihtimalle. Ben eskiden cok karsilasmazdim rq yapanlarla(eskiden tirt oynuyordum) simdide tirtin bir tik ustuyum ama bu bile rq sayisinda artisa sebep oldu son iki gunde 15 rq le karsilastim cogunu youtube a attim. Hayir rq atanlarla dalg falanda geciyorum psnden egleniyorumda ama ca mi yedikelrinde deli oluyorum ben daha ca ile round bitir trophysini almadim insafsizlar 😂

• Arkadaşlar pad den stick e geçen arkadaşlar varmı aranızda ? Alışmak nekadar zaman alıyor ? Ve alıştıktan sonra olumlu yönde etkiliyormu oynayışı ? Okadar para vermeye değermi sizce ?

• Paddan fight stick'e geçmeni eğer 100 saati geçtiysen tavsiye ediyorum. Tabi kafadan 10-15 saat alışmayıda sayman lazım.
    Çok para vermene lüzum yok, başlangıç için Hori mini alabilirsin 40 dolara bayağı tavsiye ediyorlar, ama önce kontrol et PC için alacaksan driver istiyor sanırım.

Edit:Az bir şey baktımda tavsiyemi geri alıyorum, millet kötü fight stick ile başlayıp fight stick ile oynamak kötüymüş düşünebilirsin demişler, okuyunca hak verdim.
    https://www.reddit.com/r/StreetFighter/comments/42c95j/hori_hori_mini_4/

Almışken 150 dolara +yol+vergi verip veya ikinci elde bulup Hori al bence, pişman olmazsın, olmadı satarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargat -- 19 Temmuz 2016; 16:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Arkadaşlar pad den stick e geçen arkadaşlar varmı aranızda ? Alışmak nekadar zaman alıyor ? Ve alıştıktan sonra olumlu yönde etkiliyormu oynayışı ? Okadar para vermeye değermi sizce ?

Alışmak uzun sürüyor.
    Alışınca birdaha pad e dönmek mümkün olmuyor.
    Stick oynanışı kolaylaştırıyor, tepkilerinizi hızlandırıyor. Hepsinden öte "keyif veriyor".
    Ek olarak, stick ler genelde "square gate" ile geliyor.
    Bu da bizim eski arcade alışkanlıklarımıza ters, mecburen bir de "octagonal gate" almak gerekiyor.
    Yurtdışından sipariş düşünürseniz sepete bir de "octa gate" atın yani. 3-5 dolarlık birşey zaten.
    Stick işi ömürlük iş.
    Bu nedenle ben, almışken biraz paraya kıyılıp iyisinin alınması taraftarıyım.
    Tavsiyem Madcatz + octa gate. Hori de iyidir. Razer bu piyasanın "YU-MA-TU" su. Uzak durmakta fayda var.
    İkinci elde ara ara düşüyor 300-500 aralığına ürünler.
    Takip edin ikinci el konsol bölümünü.

Edit: Typo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 19 Temmuz 2016; 17:03:25 >
  • Cevaplar için teşekkürler kargat ve nomad 210 saat civarı oynadım ve gold ranktayım şu an , oynadığım ilk SF bu , elime stick deymedi daha evel o yüzden temkinli yaklaşıyorum ,yıllardır pad e alışmış elim ama evo yu bir izledim , gördüm kio kocaman kutularla millet nasılda çatır çutur oynuyor var demek ki bi bildikleri diyerek heves ediverdim, madcatz markası altında çok güzel bir stick buldum , 150 dolar civarı amazonda , ki kargosu vergisi baya bi para , nasıldır madcatz ler tecrübe edeniniz var mı ? Bir ton para veriyoruz madem güzeli olsun ayrıca nomad arkadaşım o square gate octa gate olayını pek anlamadım , ben daha evel hiç stick kullanmadığımdan ikiside yeni şeyler onların bana :D hem alsam da nasıl takar ederim onu bile bilmiyorum ki ayrıca razer e zaten tövbe ettim bi kere , ki infltration ve nudo bile razer sponsorlu olmalarına ramen madcatz sticklerle çıktılar finale vallaha büyük ayıp :D

• Nømad kullanıcısına yanıt
    Seni nerden hatırlıyorum çıkaramadım gitti bu ismi :)

• @MK-TimsaH bilemedim ki hocam :)

@cemmedagon Octagonal gate bu
    https://www.focusattack.com/sanwa-gt-y-octagonal-restrictor-gate/
    http://www.arcadeworlduk.com/products/Sanwa-GT-Y-Octagonal-Gate.html

Square gate bu
    http://arcadeshock.com/products/sanwa-denshi-square-restrictor-plate

Bunlar sanwa için olanlar. Hori ninki farklı olur biraz.
    Takması kolay. Cep telefonuna pil takmaktan pek farkı yok.

@MK-TimsaH
    @cemmedagon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 21 Temmuz 2016; 11:04:43 >
  • cemmedagon kullanıcısına yanıt
    sanırım durumumuz aynı. bende atarıden berı ılk defa sf oynuyorum oyunu okadar begendımkı ds 4 ızdırabından kurtulup stıck almaya bıle karar verdım. bugun elıme ulastı. 1 saat kadar oynama fırsatı buldum . deneyımlerımı paylasmak ısterım. birincisi sticki ilk elime aldıgımda pısman olmadım dıyemem ıcımden keske almasaydım dedıgımı ıtıraf etmek zorundayım cunku ınanılmaz zor geldı hersey. yıllardır ps kullanıyorum ve tuslar nerede dıye bakma ıhtıyacı hıc duymadıgım ıcın ezbere oynarım oyunları. stıckı kullanmaya basladıgım ılk 15 dk tusları tanımaya calısmakla gectı ha su suymus bu buymus gıbı yerlerını ogrendıkten sonra yavas yavas ısınmaya basladım stıck e ve bır saatın sonunda ds4 ıle uzun zamandır yapmak ıstedıgım seylerı cok kolay sekılde yapabıldıgımı gordum ds4 ıle dort ayda aldıgım yolun yarısını stıckle bır saatte aldım. tabı bu oyunun mekanıkllerını artık ogrenmıs olmamlada alakalı bır durum. yalnız keske almasaydım dusuncesınden eser kalmadı kafamın ıcınde ınanılmaz guzel bırsey bu stıck kesınlıkle almanı tavsıye ederım. muhtemelen 2 hafta belkı daha fazla sure acemelık cekecegım ama oyun konforum kesınlıkle arttı. hori rap 4 aldım ben cok memnun kaldım daha once ozel stşck hıc almamıstım dıger markalar nasıldır bılemem ama ben bu stıckten cok memnun kaldım bunu kesın olarak soyleyebılırım .d
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Oyunda gölge problemi devam ediyor ve giderilmeyecek. Yabancı forumlarda da çoğu kez dile getirilmesine rağmen firma uğraşmak istemiyor. UE4 le ilgili. Soft shadow için Ps4 ün düşük donanımı bahane edilse de koca bir yalan. Karakter üstündeki gölgeleri kaldırsalar bu halinden daha iyi görüneceği kesin :)
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.