Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. Zorluk extreme aciliyor onu da bitirin 50000 daha alin, 80000 aldim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Evet 30.000 FM veriyor.
  • Trophy lere baktım şunlar kalmış nasıl alındığına dair net bir bilgi bulamadım fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum özellikle trophylerin hepsini açanlardan. bazısı online mode trophy si belki zordur tam bilgi bulamadım.

Slow But Steady Wins The Race
    Sultan Of Titles
    Bam, Bam, Win!
    Muscles Bring Victory!
    Let's fight someone strong!
    Go Out With A Bang
    Critical Beauty
    Not Over 'Til It's Over
    Failing To Prepare Is Preparing To Fail
    See You In My Dreams!
    Not-So-Secret Admirer
    Global Network
    Win Or Die Tryin'
    A True Warrior's Spirit
    Back From Hell - Bunu biliyorum biraz zorlu 80. stage de öldüm
    Priceless

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 3 Temmuz 2016; 3:29:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Trophy lere baktım şunlar kalmış nasıl alındığına dair net bir bilgi bulamadım fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum özellikle trophylerin hepsini açanlardan. bazısı online mode trophy si belki zordur tam bilgi bulamadım.

Slow But Steady Wins The Race
    Sultan Of Titles
    Bam, Bam, Win!
    Muscles Bring Victory!
    Let's fight someone strong!
    Go Out With A Bang
    Critical Beauty
    Not Over 'Til It's Over
    Failing To Prepare Is Preparing To Fail
    See You In My Dreams!
    Not-So-Secret Admirer
    Global Network
    Win Or Die Tryin'
    A True Warrior's Spirit
    Back From Hell - Bunu biliyorum biraz zorlu 80. stage de öldüm
    Priceless

Benim 1 tane kaldı o da 1 Milyon Fight Money %98 şu an, açıklayayım ben.

Slow But Steady Wins The Race: Herhangi bir karakterle 30 levele ulaş (ranked ve survival kasarak alabilirsin)
    Sultan Of Titles: 30 tane title topla, bunda da birçok karakterle ranked survival vs yapman lazım, 2-3 karakterle açılmaz
    Bam, Bam, Win! : 300 ranked maç kazan (Açıklamada ranked kazan demiyor ama başka mod oynarsan istersen 10000 maç kazan trophy açılmaz, sadece ranked)
    Muscles Bring Victory! : Rankedde silver ranka ulaş (2000 LP)
    Let's fight someone strong! : Rankedde golden ranka ulaş (4000 LP) (Çok iyi oynamayan sf geçmişi pek olmayan adam için imkansız)
    Go Out With A Bang : 300 kere exli yani bir bar kullanarak yaptığın hareketle round bitir (survivalda da işliyor)
    Critical Beauty : 300 kere CA ile round kazan (Survivalda da işliyor)
    Not Over 'Til It's Over : 100 kere V-Reversal yap (Survivalda da işliyor)
    Failing To Prepare Is Preparing To Fail : 30 tane replay kaydet, cfn'de rankinge gel birilerinin maçlarına bak add to replay de, 30 tane maçı kaydetmen lazım
    See You In My Dreams! : 50 tane replay seyret
    Not-So-Secret Admirer : Birini favori olarak ekle
    Global Network : 30 kişiyi favori olarak ekle
    Win Or Die Tryin' : Survival modu normal zorlukta bitir (Hiç ölmeden 30 adamı yen)
    A True Warrior's Spirit : Survival modu hardda bitir (Hiç ölmeden 50 adamı yen)
    Back From Hell: Survival modu extreme'de bitir (Hiç ölmeden 100 adamı yen) (Çok zor ama Ken ile yapılıyor youtubeda rehberleri var)
    Priceless: 1 Milyon Fight Money topla (Çok zor ve alması uzun zaman alacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Temmuz 2016; 5:41:43 >

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bu yeterince açıklayıcı oldu. 6-7 tane trophy çıkar buradan bana ama sonrası cidden zor golden falan uzun iş silverda kalırım sanırım. 300 maç gibi rakamlar cidden fazla olmuş. ama sürekli oynayıp kazanan için çok da sorun olmaz. "Priceless" içinse 24 saat SF5 oynamak gerek o ne biçim rakam öyle. %98 çok iyi bitirmişsin.
  • Bu oyuna normal sf lerde olduğu gibi 10-12 adam dövdüğümüz story mode eklendi mi?

• oyunun eslestırme sıstemı hıc fena olmamıs sınırlar bır asagı rutbe ve bır yukarı rutbe olarak belırlenmıs sanırım sadece bır ust rutbeye cok yakınsan ıkı ust rutbeye sahıp adam gelebılıyor.super sılver a cıktıgımdan berı hayat epey zor ultra sılverlar cıdden ıyı oynuyorlar. dunden berı 6-7 kere sılver a dusup sonrasında tekrardan super e gerı cıktım bakalım bu sevıyeye alısma surecı daha ne kadar surecek. bu sabah benı yenıp gold olan rakıbımden hem gold rutbesını hemde kaybettıgımden cok daha fazla puanı gerı alarak epey eglendım videosu yukarıda .d

• Beyler karakterleri açmak için hangi modda kasıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Beyler karakterleri açmak için hangi modda kasıyoruz

Story,trials,survivor,demonstration,ranked maç hepsi verir general storyi 2 kere bitir 80000 FM alırsın, char storyleri bitir hepsini orada da alrsın baya, ama hepsini almak istiyorsan sabah akşam survival yapman lazım çok kasıntı ve sıkıcı.

@snakefatih

Günlük challengelar gelecek oyuna birdahaki update ile onlar da FM verecekmiş iyi olur baya.
  • Arkadaslar benim birincil hesabim us ikinci hesabim tr. Oyun 2. Bolge dlcyi nerden indirmeliyim tum hesaplarimda oynayabilmem icin.

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    Benim oyun us bölgesinde. Tr psn den dlc indirdim çalışmadı. Us psn den indirince çalıştı. Oyun ve oyunun dlc si aynı bölgede olmak zorunda. Oyun 2. Bölgeyse tr psn den indirmelisin

• Eyvallah dostum. Us hesabindan sorunsuz sekilde oynarim degilmi

Eyvallah
  • OHA

Adami kendi superiyle vurdu o nasil is 😂 Urien gelmesin sevemedim izdirap olur bu bize

Bu adam çok abartı olmuş. Sf4ün sonundaki seth gibi bişey online da kök söktürür artık

• Dhalsimin ca sı çok yavaş zaten , bide bi zahmet reflektöre atmayın ca nızı . Böyle adamlar lazım sf ye ki çeşitlensin oynayış ben gayet beğendim

• Aegis zaten bunun için var sf3 ü oynamayanlar için şaşırtıcı gelmesi normal :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okadar kasmisim gold a gelmisim hic mi icin sizlamadi ultra silvera geri yollarken. ust rutbedeki biriyle berabere kalinca puanimin dusmesi cok sacma olmus bence basari yani niye dusuruyorsunki

• Draw game iyiydi baya benim de dustuki, intikamimi fena aldim ama

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.