Şimdi Ara

Street Fighter IV Rehber [Gizli Karakterler, Ufak Bilgiler ve Hareket Listesi] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
193.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Dralnu_

quote:

Orjinalden alıntı: deleteextra

Fight stick TE nasıl aldığız acaba ? Ben Türkiyede satan yer bulamadım bu arcade stickleri. Gümrükte takılır diyede getirtmeye cesaret edemedim.

Ben Londrada okuyorum,burdada bulamamıştım ben oyuzden Amazon.co.uk den almıştım.Türkiyeye girişte problem olabilirmi bilmiyorum gümrükte izlenen prosedürü pek bilmiyorum ama Shopto'da satılıyor belki ordan alabilirsiniz,bu arada almayı düşünüyosanız kesinlikle TE alın,diğerinde üretim hatası var,ben ilk onu almıştım ve 3 hafta sonra elimde kaldı.

Teşekkürler bilgi için.Ama gümrükte 100 doların üstü %95 takılıyor.Bu yüzden zaten Tournament edition almam imkansız.Tabiki karşılaştırılmaz ama beyaz olan fight stickte işlev olarak her haraketi rahatça yapılabildiğini yazıyorlardı.Seçeneğim olmadığından malesef risk almak zorundayım.

• quote:

quote:

quote:

Fight stick TE nasıl aldığız acaba ? Ben Türkiyede satan yer bulamadım bu arcade stickleri. Gümrükte takılır diyede getirtmeye cesaret edemedim.

Ben Londrada okuyorum,burdada bulamamıştım ben oyuzden Amazon.co.uk den almıştım.Türkiyeye girişte problem olabilirmi bilmiyorum gümrükte izlenen prosedürü pek bilmiyorum ama Shopto'da satılıyor belki ordan alabilirsiniz,bu arada almayı düşünüyosanız kesinlikle TE alın,diğerinde üretim hatası var,ben ilk onu almıştım ve 3 hafta sonra elimde kaldı.

Teşekkürler bilgi için.Ama gümrükte 100 doların üstü %95 takılıyor.Bu yüzden zaten Tournament edition almam imkansız.Tabiki karşılaştırılmaz ama beyaz olan fight stickte işlev olarak her haraketi rahatça yapılabildiğini yazıyorlardı.Seçeneğim olmadığından malesef risk almak zorundayım.

Bu malesef pek risk almak değil,kesin birşey,normal fight sticklerin hepsinde washer sorunu var,buda arcade topunun dibinde oluyo ve hareketi engelliyo.Şöle birşey yapabilirsiniz.Alırsınız beyaz olanı ayrıyetten sanwa'nın arcade stick parçaları satılyıo ve pahalı değil,ondan sipariş edersiniz ayrıyetten buttonlarıda değiştirebilirsiniz gerçekten güzel renkte olanları var hem estetik hem TE kadar kaliteli olur tek farkı boy kalır.Bunları takıp çıkarmakta zor bişey diyil,ben açmıştım beyaz arcade stickimi.Çöpe atmaktansa bende aynını yapıcam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu malesef pek risk almak değil,kesin birşey,normal fight sticklerin hepsinde washer sorunu var,buda arcade topunun dibinde oluyo ve hareketi engelliyo.Şöle birşey yapabilirsiniz.Alırsınız beyaz olanı ayrıyetten sanwa'nın arcade stick parçaları satılyıo ve pahalı değil,ondan sipariş edersiniz ayrıyetten buttonlarıda değiştirebilirsiniz gerçekten güzel renkte olanları var hem estetik hem TE kadar kaliteli olur tek farkı boy kalır.Bunları takıp çıkarmakta zor bişey diyil,ben açmıştım beyaz arcade stickimi.Çöpe atmaktansa bende aynını yapıcam.

O zaman yurtdışına giden birini beklemekte fayda var.Dediğiniz gibi parayı havaya atmayada gerek yok.Sanwa kolları Ankaradaki bir atari salonunda (fantasyland) street fighter 4 de oynamıştım.Japonlar güzel oynuyor yuvarlak kafalı kollarla ama 2 hafta sonra kimse istediği gibi oynayayamıyınca o kolları çıkarıp kendi atari kollarını taktılar.Ama tuşlar harika hızlı ve seri basmak çok kolaydı.Zaten piyasanın en iyi arcade stickini almışsınız güle güle kullanın.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

• Yuvarlak kafalı stickler herzaman avantajlı kanımca,inanılmaz hakimiyet sağlıyor daha iyi kavranıldığı için.Street Fighter sanıldığı kadar kolay bir oyun olmadığından belki arkadaşlar zorlanmıştır,bir çok kişinin SF daki frame datalardan haberi bile yok.Hori Arcade Pro 3 de öneririm sanwa parçaları kullanılmış en iyi iki stickten biri.Ben teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dralnu_ -- 4 Temmuz 2009; 20:25:36 >
  • teşekürler eline sağlık bir sürü komboyu senin ve yardımcı arkadaşlar sayesinde çözdüm.bilgileriniz için çok teşekürler
  • bilgiler harika olmus cok tskler
  • eyw güzel bi rehber olmuş..
  • ←(şarj)→, ← → +

ne demektir bu
  • teşekkürler arkadaşım emeğine zamanına
  • quote:

Orjinalden alıntı: BèRuTTì

←(şarj)→, ← → +

ne demektir bu

1-2 saniye geriye basılı tut sonra ileri,geri,ileri yumruk veya tekme (hangisi isteniyorsa)
  • Birisi sevabına Guile'ın Target Combosu'nun klavye ile nasıl yapıldığını anlatabilirmi ? (PC Versiyonu)

Birçok denememe rağmen doğru tuşlara basmama rağmen bir türlü olmadı

Yanlışım varsa lütfen düzeltin :

Eğilirken (M)Tekme ileri doğru hareket ve (m) yumruk
  • ken ile seth i easy de bile yatıramıyorum sadece ilk roundu alabiliyorum sonra adam gaza gelip nefes bile aldırmıyor. bi strateji verin nolur
  • arkadaşlar dun gece gaza gelip 4 gizli karakter açtım.gerisini sabaha bıraktım.oyuna girdim bütün açtığım karakterler gitmiş.pc de oynuyorum.bu olayı nası çözücem ben:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksmoke

ken ile seth i easy de bile yatıramıyorum sadece ilk roundu alabiliyorum sonra adam gaza gelip nefes bile aldırmıyor. bi strateji verin nolur

Biraz uzağında dur o hep dhalsım gibi eğilip kolunu uzatarak sana vurmaya çalışacak,o anda zıpla tekme + çelme yap.Böyle böyle devam et...
  • seth i çıkartacam diye ne uyuz etti oyun ya hele dhalsımla en sonunda çıkarttım sonrada bi daha yüzüne bakmadım
  • PC versiyonunda karakterleri cıkarmaya başladım, dün 3 adamı cıkarttım az önce oyuna girdigimde hiçbiri acık degildi. Tekrar 2 adam cıkarttım oyunu kapatım actım yine aynı, herşey sıfırlanmış. Neden böyle oluyor? Yanlış birsey mi yapıyorum?
  • Bu rehberi sık kullananlara eklemiştim halen okuyamadığımdan oyunu sefiller gibi oynuyordum.
    Şimdi dağıtıyorum ortalığı teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rnwy styLa

PC versiyonunda karakterleri cıkarmaya başladım, dün 3 adamı cıkarttım az önce oyuna girdigimde hiçbiri acık degildi. Tekrar 2 adam cıkarttım oyunu kapatım actım yine aynı, herşey sıfırlanmış. Neden böyle oluyor? Yanlış birsey mi yapıyorum?

Yok mu bilen gören?
  • quote:

quote:

PC versiyonunda karakterleri cıkarmaya başladım, dün 3 adamı cıkarttım az önce oyuna girdigimde hiçbiri acık degildi. Tekrar 2 adam cıkarttım oyunu kapatım actım yine aynı, herşey sıfırlanmış. Neden böyle oluyor? Yanlış birsey mi yapıyorum?

Yok mu bilen gören?

hocam oyununa girerken windows live filan çıkıyor.orda offline kullanıcı açman lazım.ozman save dosyası oluşturuyor oyun
  • Sagol kardesim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.