Şimdi Ara

Street Fighter 6 Ps5 ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
26
Favori
26.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövüş oyunları meraklısı arkadaşlar kof serisinin son oyunu - the King of Fighters XV steam de 100tl olmuş %75 indirim var! kararsız kaldım almakla almamakla fazla ilgi yok bu oyuna, ama güzel oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 9 Şubat 2023; 22:19:44 >
  • blendw kullanıcısına yanıt

Güzeldir ama zordur baya.

• Street Fighter 5 Champion Edition upgrade kit 82 TL ye düşmüş psn de. Şimdiye kadar çıkmış bütün karakterler, kıyafetler ve sahaları içeriyor. Sizce almak mantıklı mı yoksa SF6 çıkışından sonra plus ile verirler mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt

Champion Edition’u vermezler hocam. Ben de yükseltmeyi düşünmüştüm, unutmuşum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Street Fighter 4 Ultra ps plus klasikler kataloğunda var. Ultra da champion edition gibi tüm içeriğe sahip. Onu görünce acaba verirler mi dedim?

Bu fiyata almak mantıklı sanırım. Bir daha bu fiyatları göremeyiz muhtemelen.

• Bende 120 liraya Street Fighter 30th Anniversary Collection aldım indirimde

Street Fighter 4 baya eski. Onun DLC’siz sürümü kalmadı zaten. O yüzden mecburen o şekilde koyuyorlar.

Ben biraz önce Champion Edition Upgrade Kit'i aldım. İçerisinde Season 5 Premium Pass yokmuş, haberin olsun. Tüm paket aşağıdaki oluyor. İndirimdeki fiyatı şuanda 164 TL.

-----

Street Fighter V: Champion Edition Upgrade Kit + Season 5 Premium Pass Bundle

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-CUSA01222_00-SFVCEUGKS5PPBUND

Ahaa sürpriz oldu bu.. 5. Sezon karakterler çok ilgimi çekmediğindan yine sadece upgrade kiti satın alacağım sanırım.

Teşekkürler hocam bilgi için.

Hocam selamlar, dün akşam Champion Edition Upgrade Kit'i satın aldım. Çok bakamadım ama oyunu açtığımda Akuma ve Ken'e baktım hangi kıyafetler var diye ama hayal kırıklığına uğradım. Akuma da sadece Classic Akuma ile başka bir tane ilave kıyafet var, Ken'de ise 3-4 farklı kıyafet var sadece. Açıklama kısmında 5. sezona kadar olan tüm kolleksiyona sahip olun, 2 binden fazla içerik diyordu. Kaçırdığım bir şey mi var?

Ben denemedim henüz. Evet, sezon 5 hariç bütün içerikler olması gerekli.

Maalesef yok hocam. Oyunu sildim ve sürümden champion editionı seçip tekrar indirmeye başladım. Eğer bu şekilde ise iade talebi oluşturacağım ürün açıklaması ile içeriği uyuşmuyor diye.

İçeriğin eksik gelmesi mümkün değil de, o kıyafetlerin nereden veya nasıl açıldığını, hangilerinin olduğunu bilmen gerek. Ben henüz denemediğim için, ne nedir, nasıldır bakmadım. Sadece düz Street Fighter V’i biraz oynamıştım. Fırsat olursa deneyip bakayım. İndireyim oyunu.

Reddit’te aşağıdaki linkte Champion Edition’ın içeriğinde neler olduğunu konuşmuşlar.

https://www.reddit.com/r/StreetFighter/comments/dy41vc/champion_edition_content_list/

Hocam teşekkürler. Az önce kontrol ettim sıkıntı yok. Ben tüm kolleksiyona sahip olun yazınca tüm kıyafetler gelecek diye düşünmüştüm. Akumanın zaten fazla kostümü yokmuş. Olanlar da Capcom pro tour paketleri ile ayrı satılıyor maalesef. Onunda bundle fiyatı 199 TL indirimde ama o parayı veremeyeceğim kusura bakmasın Capcom :)

Akuma dışındaki karakterlerin bir hayli kostümü var ama.

• Street Fighter 6   Ps5 ANA KONU

Capcom SF6 CPT turnuvalar için 2 milyon dolarlık ödül havazunu duyurdu 1. olan 1 milyon dolar kazanacak, dövüş oyunlarında görülmemiş çok çılgın bir rakam

• Leona Heidern kullanıcısına yanıt

Pre order yaptık bakalım.. Özledim kombo yapmayı cidden..

• Zooe kullanıcısına yanıt

Fiyatı artmadan ön sipariş verdiğiniz iyi olmuş üstadStreet Fighter 6   Ps5 ANA KONU  bizde bekliyoruz bakalım inşallah beklediğimize değecek güzel bir oyun olur.

• Standart paket almak istemiyorum arkadaşlar. Muhtemelen 5-6 karekter ile çıkar yine sinir bozar. Ultimate Editon var galiba onda da 4 extra karekter ve 7700 coin veriyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çıkışta 18 karakter ile çıkacak. Deluxe edition alırsanız sonradan gelecek ilk 4 karakteri veriyor. Sonradan çıkacak karakterler için ayrıca DLC satın almak gerekecek. Ultimate sürüm de ekstra olarak saha ve kıyafet var Deluxe sürüme göre. Karakter farkı yok.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.