Şimdi Ara

STREET FIGHTER 4 GRUP (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya arkadaşlar sadece ibanez bide fallen7ang geliyo diğer arkadaşlar ekleyin beni diceğine eklesin.Ben ekledim bi kaç kişiyi ama onlar kabul etmedi sanırım.herkes yazıyo beni ekleyin diye ama live de tık yok
  • yazın benide hadi

erenidris
  • gercekden kapişmasını bilen biri varsa eklesin beni
    mortal0606
    keklerle kapışmak isdemiyorum fırtkan lafım sanaydı bilenler eklesin
  • lichking23 beklierm efendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: MARODANA

gercekden kapişmasını bilen biri varsa eklesin beni
    mortal0606
    keklerle kapışmak isdemiyorum fırtkan lafım sanaydı bilenler eklesin

Sen ananın karnında sf4 oynuyodun heral...
  • Ya adam bildiğin fantasyland çakması,oynamayın bu adamla.Yaptığı hiç bişey yok.Burayada gelip insanları neden tahrik ediyorsun.Ben senin ne mal olduğunu anlayıp liiveden silmişim dimi.Daha niye tahrik ediyorsun birader.Senin oyun oynamıyosun ki.Oyunun resmen bugundan yararlanıp yeniyorsun insanları.Senin yaptığın ancak ranked maçlarda sıralamanı yükseltir.Benden sana tavsiye sen buralarda takılma git Fantasy land e orda senin gibi oynayan çok insan var duydun mu beni.
    Ha bu arada Arcade stickle, Gamepadle oynayan insanlarla kapışmak kolay oluyo dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chupacabra -- 12 Mart 2009; 14:14:08 >
  • Ben bu başlıktaki arkadaşları ekledim listeme, livedan da mesaj attım zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: chupacabra

Ya adam bildiğin fantasyland çakması,oynamayın bu adamla.Yaptığı hiç bişey yok.Burayada gelip insanları neden tahrik ediyorsun.Ben senin ne mal olduğunu anlayıp liiveden silmişim dimi.Daha niye tahrik ediyorsun birader.Senin oyun oynamıyosun ki.Oyunun resmen bugundan yararlanıp yeniyorsun insanları.Senin yaptığın ancak ranked maçlarda sıralamanı yükseltir.Benden sana tavsiye sen buralarda takılma git Fantasy land e orda senin gibi oynayan çok insan var duydun mu beni.
    Ha bu arada Arcade stickle, Gamepadle oynayan insanlarla kapışmak kolay oluyo dimi

hopssssssssssssssssssssss agır ol ben sana oyunun özelliklerinden faydalanarak oynuyorum focus olayını neden koymuşlar oyuna bakmak içinmi sen neden kullanımıyorsun ben cok hızlı oynadım içinmi cakma lafını sana geri iade ediyorum akşam sana iyi çakdım doru 7ye 0 biraz doru konus beni silmenin cvbını verdim sana msj olarak delikanli bir adam deilsin sen ha bu ara ben arcade stickle hiç bir zaman oyun oynamadım joypadle oynuyorum setreti güzel oynamamın sebebide 94 yılından beri setret oynuyorum sen daha parkta misket oynarken hadi yolun acık olsun bilgine ve hızına güvenen varsa benle gelsin kapışşın
    mortal0606

• quote:

Orjinalden alıntı: MARODANA

quote:

Orjinalden alıntı: chupacabra

Ya adam bildiğin fantasyland çakması,oynamayın bu adamla.Yaptığı hiç bişey yok.Burayada gelip insanları neden tahrik ediyorsun.Ben senin ne mal olduğunu anlayıp liiveden silmişim dimi.Daha niye tahrik ediyorsun birader.Senin oyun oynamıyosun ki.Oyunun resmen bugundan yararlanıp yeniyorsun insanları.Senin yaptığın ancak ranked maçlarda sıralamanı yükseltir.Benden sana tavsiye sen buralarda takılma git Fantasy land e orda senin gibi oynayan çok insan var duydun mu beni.

hopssssssssssssssssssssss agır ol ben sana oyunun özelliklerinden faydalanarak oynuyorum focus olayını neden koymuşlar oyuna bakmak içinmi sen neden kullanımıyorsun ben cok hızlı oynadım içinmi cakma lafını sana geri iade ediyorum akşam sana iyi çakdım doru 7ye 0 biraz doru konus beni silmenin cvbını verdim sana msj olarak delikanli bir adam deilsin sen ha bu ara ben arcade stickle hiç bir zaman oyun oynamadım joypadle oynuyorum setreti güzel oynamamın sebebide 94 yılından beri setret oynuyorum sen daha parkta misket oynarken hadi yolun acık olsun bilgine ve hızına güvenen varsa benle gelsin kapışşın
    mortal0606

Focus özelliğinden bahsetmiyorum birader. Yerde iken üstünden atlayıp tekme ile vurmayı kastediyoru.Asıl sen delikanlı adam değilsin ki gelmişsin dün livede olan olayı burada bana söylüyosun.Ben sana cevabını vermişim dimi. Silmişim liveden.Live benim değil mi ister silerim ister gömerim sana mı kalmış olayı buraya taşımak.Delikanlılık burda çıkıp kekler eklemesin gibi lafları sokmakla olmuyo anladın mı.Foruma saygımdan dolayoı daha fazla konuşmuyorum.Ayrıca l,veden eklediğim bi çok arkadaş da muhabbetimizin nasıl olduğunu bilir ister fallen7angele sor ister cobainn e sor ister kaka ya sor.Hala konuşuyosun.

• Oyundan zevk almak mi yoksa rakibi yenmekten zevk almak mi olay? Chupacabra ile 20ye yakin mac yaptik bugun. Kimin daha cok yendigini hatirlamiyorum bile. Benim acigimi yakalayip ultrayi bastiginda ondan once ben guldum. Ayni sekilde onun acigini yakaladigimda o da guldu gecti. Yani hirsli birisi olmadigini ben biliyorum. Sonucta eglenmek icin oynuyoruz bu oyunu. Oyundaki hatalardan yararlanarak rakibi yenmekten zevk almayi gercekten anlamiyorum. Kaldi ki ayni taktikle rakibi 2-3 kere yendigimde bile baska taktikler deniyorum. Oyunun tadini kaciran bi insanla kimse oynamak zorunda degil
  • ONUN İÇİNMİ DÜN YENDİKDEN SONRA BENİ SİLDİ OYUN BU YENMEKDE VAR YENİLMEKDE BENIMDE FORUMA SAYGIM YOKSA SANA SENİN ANLAYACAN DİLDE KONUSMAYI BENDE COK İYİ BİLİYORUM FOOOOSKANNNN OK BEN O GÖMERİM LAFINI SANA MİSLİYLE İADE EDİYORUM KAREKTER SAHİBİ BİR ADAM OLSAN BÖLE KONUŞMAZSIN MESJINDA NE MAL ADAMSIN FELAN DİYE YAZAN BEN DEİLDİM SENDİN KENDİ LAFLARINA BAK SONRA GEL ADAM OL JANIMI YE YOKSA OTUR OTURDUN YERDE DÜNKİ COCUK SENİ ADAM OL
  • Asabımı bozma benim gece gece dünkü çocuk falan.Senin işin gücün yok mu.Live benim diyorum sana.ister silerim ister gömerim.Sana mı hesap verecem.Yine söylüyorum yine söylüyorum yine söylüyorum.Anladın mı.Dünkü çocuk diye konuşmalar yapıyosun yaşımı bilmeden, beni tanımadan benim hakkımda yorum yapma tamam mı.İnsanlar bu forumda güzel şeyler paylaşıyolar.Hiç olmassa bunlara saygı göster.Kirletme anladın mı.Ben senle muhatap olmadığım halde sen neden hala benle uğrasıyosun.Yazma bi daha benim yazıma cevap.Eğer çok yazı yazmak istiyosan aç bi konu.Sonrada konunuda al git. Anlatabildim mi ne demek istediğimi.
  • Benide ekleyin

id : MuraTCK
  • Hoooooooorrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttttt
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.