Şimdi Ara

Stream oyunculuk yayıldığında Türkçe yamalar kullanılabilecek mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknolojisinin ayrıtısını bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

• Steam üzerinde Atölye'de var ise bir ihtimal, onun dışında maalesef sanmıyorum. Geforce Now direk oynayacağın oyunun launcher'ını açmana izin veriyor sadece.
  • İmkansız
  • Mod desteğinin olması gerekiyor. Eğer olmazsa pek de mümkün gözükmüyor. Mod desteği olursa hem çok daha kolay yama kurulumu olur hatta hiç olmaz. Steam atölye mantığı gibi yani.
    Onun haricinde bağlandığın bilgisayara dışarıdan dosya atma, müdahele vs. imkânı olmayacaktır. Olmaması daha iyi çünkü hile, trainer vs. olayını tamamen bu sayede bitirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 14 Şubat 2020; 22:50:5 >
  • stream den oyun oynamak için kör olmak lazım. o kadar kötü görünüyor ki oyunlar kesinlikle değmez oradan oyun oynamaya.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Sende kötü görünmesi başkalarındada kötü görüneceğ anlamına gelmez...
    2-3 tane oyunda denedim sistemi hiçte dediğin gibi kötü değil aksine kendi bilgisayarımdan oynuyor gibiydim...
    Ha online ve rekabetçi oyunlarda bu sistem tatmin etmez orası ayrı.
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    bende kötü görünüyor değil. aç bi witcher 3 oyna bi assasyan creed oyna birde hemen üstüne kendi pc den oyna. youtubedan 720p görüntü kalitesinde video izlemekten bi farkı yok. o kadar kötü görünüyor.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 oynadım (kendi bilgisayarımda 300 saatim var) Division 2 oynadım (kendi bilgisayarımda 40 saatim var) The long dark oynadım (24 saatim var kendi bilgisayarımda) ve hala dediğimin arkasındayım görüntü kalitesi dediğiniz kadar kötü değil. Bağlantı hızım 100mbps bunlada alakalı olabilir...
  • AC Odyssey'i Geforce Now ile oynadım, kendi sisteminde oynamak elbette daha kaliteli görüntü sağlar ama sistemi yetmeyen kişiler için oynanabilir seviyede. Evet görüntü cam gibi değil ama her oyun için de geçerli değil bu. Misal Dark Souls 1 ve NBA 2K19'u neredeyse cam gibi görüntüde oynadım. Dolayısıyla GFN üzerinden oyun oynamaya değer.
  • 16mbit ile ben;

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

16mbit ile ben;

35'te kırmızı et :D
  • Sonuçta internet üzerinden oynayacağımız için misal stadia eğer oyunda dilin bulunmuyorsa otomatik çeviri seçeneği sunabilir, tabi anlatım bozukluğu olacaktır ama başka bir çözüm yok gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.