Şimdi Ara

[STREAM]Bronz5 smurf. 'Road to Diamond' (59W 17L, PLAT3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
11
Favori
6.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Hep nooblar geliyor yeeaa bronzdan çıkılmıyor yoksa ben iyiyim" diyen (TR'nin %80i) arkadaşlara ithafen böyle bir şey yapma gereği duydum. Uzun zamandır aklımdaydı hatta imkanım olsa stream da yapardım ama malesef internetim elvermiyor. Hesap geçen sezonu bronz5 bitirdi ve bu sezon hiç ranked girilmedi. Hesabı 5 tl'ye bir çocuktan satın aldım Biraz normal game atıp ihtiyacım olan adc'lerin bir kısmını aldım ve ranked girmeye başlıyorum bugün itibariyle. Sıkıldıkça veya kafama estikçe gireceğim, çok fazla maç atmayabilirim ama bu akşam ilk 10 maçı tamamlamayı planlıyorum.

Güncel maçları son mesajlara ekliyorum arkadaşlar hepsini tek tek buraya eklemek çok uzun sürecek.

Stream:ON arkadaşlar

http://www.twitch.tv/10ege10

[STREAM]Bronz5 smurf. 'Road to Diamond'  (59W 17L, PLAT3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 23 Ağustos 2014; 21:19:15 >

• DIAMONDLUK ADAMIM AMA HEP AFK YA HEP AFK

teorisini çökertecek misin bakalım
  • takip

duo girebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşıdakilere biraz acısaydın be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılar bakalım nereye atacak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Karşıdakilere biraz acısaydın be

No mercy

Duom zaten var arkadaşlar, malum adc oynadığım için mecburen supportla giriyorum öbür türlü çok riskli oluyor. Şu anlık sıkıntı yok hem arkadaşımın da işine yarıyor bu durum
  • duosuz babaannemde çıkar soloq da adc oyna göriyim seni farmını çalışan supalr olunca napcan acaba uyanık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ache The

duosuz babaannemde çıkar soloq da adc oyna göriyim seni farmını çalışan supalr olunca napcan acaba uyanık

Yav neyse, yazdım sildim yazdım sildim. Sessiz kalmayı tercih ediyorum az sonra bombalarlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 3 Şubat 2014; 18:57:26 >
  • Bu konuları pek sevmem genelde ama bronz 5 hesap bulmuşsun falan ilgimi çekti baya, takip.
  • dostum duosuz girsen hadi neyse de 2 tane lige göre üst düzey bir oyuncu zaten çok kolay alır maçı
  • Soloq adc oynamak gibi nir hataya düşme de aman diyeyim

• Arkadasların dediği gibi bence de duo olarak denemelisin , bronz liginde cidden cok kaldım ve asıl zor olan solo çıkmak....

Neyse takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

dostum duosuz girsen hadi neyse de 2 tane lige göre üst düzey bir oyuncu zaten çok kolay alır maçı

Dostum göstermeye çalıştığım şey de o zaten.

3 kere quadra attım yanlışlıkla çaldı birileri hep baya komik ve eğlenceli maçtı bizim takım için

• ormancı oynayarak solo da çıkabilirsin bence,bu şekilde de bahanemiz hazır çünkü;yiyosa teq gir!!111!
  • solo yap kank
  • eziq ekle baron onu ws atalim duocunu da qetir qorek bronz kadar zor bi liq yoq .ss
  •  [STREAM]Bronz5 smurf. 'Road to Diamond'  (59W 17L, PLAT3)

Yav ben solo gir diyenleri anlamıyorum. Niye solo gireyim yani? solo lane oynuyor olsam tamam girerdim girmesine ama adc oynuyorum yanımdaki supportumla anlaşmak istiyorum haliyle.
  • Takip
  • Adam duo giriyor diye laf yapanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anrui

Adam duo giriyor diye laf yapanlar var

Adamlar bronzdan diamonda çıkmanın taktiğini bulmuş işte. Duosu olan çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 3 Şubat 2014; 22:06:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.