Şimdi Ara

Stratejiyi çok seviyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
16
Favori
3.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stronghold Crusader diyorum başka bişi demiyorum
  • Age of empires ve Empire Total War II

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanAtay

Yaz beni de Aoe 1-2-3 Mythology , Company of Heroes

Videodaki OverDeathTR benim

http://www.youtube.com/watch?v=dvpLcA5GrM4&list=PL8E46006F16FEBCDB&index=104

CoH Talesssssss
  • Stronghold Crusader efsane ya.Toplumun nasil geliştiğini o oyunda öğrendim.3 küçük oduncu kulübesine başlarsın.Oduncular 3 kütük getirir 3 Tur sonucu sonra onu kesip stockpile Dediğimiz depoya atar. o odunu işlemeciler işler ve ok haline dönüştürür.zırh deposuna koyarlar.Sonra kışla yani asker üretim yeri yaparsın.Sonra halkın icinden birini okçu olarak görevlendirirsin surlara çıkıp kalesini korur ama sonra Wolf gelir duvarları kırar hevesin kaçar.
    Diğer yandan çarşaflı Caliph konuşur(vaç yor pek nayt vaaç yoor pek)
    Sonra garip Sultan abdul buruk sesiyle(so must the poor Sultan der.Sen bile acirsin o haline :((
    Bazen de Sultan saladin konuşur çok mütevazıdır sistemi kurmuştur,
    Bir de Rat dediğimiz gey sesli biri vardır.O mızraklar askerleri de gey gibi zaten.
    Sonra Snake vardır.Bunu yendiğiniz zaman bir g*t korkusu vardır ki o tadı yaşamadan ölmeyin derim.
    Pig denen domuz vardır(Pig dı hos Pig dı tavn dı Pig is coming the town diyerek kalenize saldırır.Bu herifin askerlerinin zırhı inek derisinden yapılmıştır
    Ve Kadim dost Lionheart.Genelde müttefikimiz olur.Tam bir lord yani.Seeyen yoktur bu adamı

Duygulandim

• napoleon total wars dan iyisini görmedim. harika ufak bir ülke alıp riske girip deniz ticareti yapmak çıkan isyanları bastıramak alınan yerleri kaybetmek felan,süper. sayıca üstün olmakta tek başına yetmiyor. bazı kumandanlar 1 5 lik savaşları kazandıracak kadar moral veriyor. napoleon nun ordusunu durdurmak barış için toprak vermek haraca bağlamak mandacilik felan çok iyi. şu rome2 çıksın insaallah ntwden güzel olur.

sonuç ben bu oyunu oynadıktan sonra diğer stratejiler sarmadı

• Red Alert 2. Karısıyla kızıyla, tankıyla topuyla harika bi strateji oyunu

Ha ben grafik istiyom diyosan Tiberium Wars, Kane's Wrath ve Red Alert 3(hatun tabanlı strateji) öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lcn(R)

Stronghold 3 ve stronghold crusader

crusader çok güzel hatırlattığın iyi oldu, extreme var birde o da çok iyi versionu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

quote:

crusader çok güzel hatırlattığın iyi oldu, extreme var birde o da çok iyi versionu

hocam kimse stronghold 3 ü beğenmiyor ama onunda bunlardan kalıe yanı yok.
  • quote:

stronghold crusader
  • civilization V var isteyen arkadaşlaara söyliyim strateji oyunu.
  • Total war serisi özellikle Rome,Medieval 2 ve Kingdoms favorilerimdir.Age of 2 ve 3 de oynadım zamanında ama forever Medieval 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: OIS

Red Alert 2. Karısıyla kızıyla, tankıyla topuyla harika bi strateji oyunu

Ha ben grafik istiyom diyosan Tiberium Wars, Kane's Wrath ve Red Alert 3(hatun tabanlı strateji) öneriyorum.

Ra3 daha iyi o konuda
  • stajeri çok seviyorum diye okudum
  • company of heroes. sadece 1 2 kişi söylemiş mükemmel bişeydir anlatılmaz yaşanır diyeyim :)

tabiki aoe 2
    stronghold
    rise of nations
    COSSACKS BACK TO WAR
    warcraft 3
    red alert
    generals ve daha nicesi....
  • listeyı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

quote:

Orijinalden alıntı: OIS

Red Alert 2. Karısıyla kızıyla, tankıyla topuyla harika bi strateji oyunu

Ra3 daha iyi o konuda

Hakkaten abi neydi o oyun ya

Hepisini yaların

• aoe 2'nin yeri ayrı, tüm strateji oyunlarını oynadım farklı bi oyun önericem entrika sevenler crusader kings 2 deneyebilir
  • Sene 2013 bilgisayarımda 2 tane oyun kuruludur. Biri Age Of Empires 2 diğeri Rome Total War.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techonup

Age of empires ve Empire Total War II

etw ın 2 simi çıktı

• Açıkcası ben fantastik oyunları seviyorum hani konusu olsun ama strateji olmasın tek bi karakteri yönetiyim birsürü gücü olsun vs. Dota 2 oynuyrum o yüzden. Ama keşke senaryolu bir oyun olsa Dota tarzı sabah akşam oynardım. Orta dünya'da geçicek ama..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.