Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.543
Cevap
26
Favori
303.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: rachadell

rachadell - favourite strategy ROME Total War

aa sensiz olur mu hiç rachadell? Total War'ın tarihini yazdın beah

hoşgeldin ve klubümüze renk kattın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 3 Ocak 2008; 13:34:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!)

Benide yaz dostum. Bütün serileri kurulı pc de.

Age of empires hastasıyım.

Bu arada aga, şu soldan 2. icon serinin hangi oyunu oluyor anlamadım onu söyleyebilir misin?
  • 18-) Minimalist - Command&Conquer : Tiberium wars (EA Games)
  • genelde paradox interactivenin oyunlarını oynarım strateji olarak diğer oyunlar gözüm çocuk oyunu gibi geliyor. tamam biraz total war serisi daha ciddi kalıyor diğer oyunlardan ama oda birazcık . neyse benide strateji tutkunları arasına alırsanız sevinirim favori oyunum Hearts of İron DD bu arada

quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

Bu arada aga, şu soldan 2. icon serinin hangi oyunu oluyor anlamadım onu söyleyebilir misin?

rise of rome olmalı o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanashi -- 3 Ocak 2008; 14:02:38 >
  • arkadaşlar bana stratejiyi sevdirecek bir oyun tavsiye edin.içinde hem normal yaşam olsun hemde savaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 3 Ocak 2008; 14:06:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

arkadaşlar bana stratejiyi sevdirecek bir oyun tavsiye edin.içinde hem normal yaşam olsun hemde savaş

age of 2 ile başlayabilrisni yada bfme 2
  • minimalist ve viceroyboy aramıza hoşgeldiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

arkadaşlar bana stratejiyi sevdirecek bir oyun tavsiye edin.içinde hem normal yaşam olsun hemde savaş

Normal yaşam derken neyi kastettin anlamadım

-bence de Age Of Empires 2: Conquerors ile başlayabilirsin.
    -Yüzüklerin Efendisi olayını seviyorsan Battle for middle earth oynayabilirsin
    -Tarih öncesi devirlerden, günümüzün ilersine kadar bir süreçte imparatorluk kuracaksan Empire Earth öneririm.
    -Üstteki dediğimi turn based strategy(sıra tabanlı strateji|Örn: Satranç) ile oynayacaksan Civilization IV öneririm

Seç beğen al
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

Benide yaz dostum. Bütün serileri kurulı pc de.

Age of empires hastasıyım.

viceroyboy arkadaşımızın dediği gibi "Rise of Rome"

• beni de yazarmısın
    blitzkrieg 1-2
  • Benide yaz kardeş herzaman strateji oyunlarına karşı zaafım vardır.Onlarsız yapamam.Favori oyunlarım Age of serisi--Total war serisi--ayrıca içinde osmanlı olann nerdeyse tüm strateji oyunlarını oynadım.Biraz hayranıyım osmanlının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 3 Ocak 2008; 21:48:32 >
  • Black_Necro ve sharks1990 kardeşlerim hoşgeldiniz. Hemen sizi listeye ekleyecem

Bu arada sharks1990 kardeş Age of ve Total War yazmışsında hangisi acaba? Biliyorsun 1 tane oyun yazıyoruz. Bide hangi seri ise o seride en sevdiğini yazarsan memlun olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 4 Ocak 2008; 0:33:30 >
  • arkdaşlar slm bu foruma yeni katıldım size bi oyun sorcam onu bulamıyorum bana yardımcı olabılırmısnz CARRUSER stratejı oyunu eskı bır oyundur nası bulabılır şimdiden tşkrler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MagicHell

Ney belli değil mi dostum?
  • Arkadaşlar size birşey soracağım. Cevaplarsanız çok memlun olurum.

Arkadaşlar ben dün Medieval II: Total War'ı yükledim.(Ohh be nihayet) Orada bütün milletleri oynamak için modu yükledim ve Türk'lerle oyuna başladım.

-Türk'leri seçince nereleri öncelikle almam lazım? Kimle dost, kimle düşman olmam lazım?
    -Türk'lerde suikastçi(assasain) yapamıyor muyuz?
    -Papa'nın yada başkalarının görevlerini yaparsan ödül veriyorlar. Yapmassam nolur?
    -Bir yeri kuşattığım zaman(siege) oraya sardırmasam(assult) bir süre sonra orası pes edip şehri bana verir mi?
    -Kingdoms'u yüklemeli miyim?(Bi arkadaşım sölemişti. Yükleyince bütün dünyaya sahip olamıyorsun.)

Bunlara cevap bulana çok minnettar olacağım
  • quote:

Arkadaşlar size birşey soracağım. Cevaplarsanız çok memlun olurum.

Arkadaşlar ben dün Medieval II: Total War'ı yükledim.(Ohh be nihayet) Orada bütün milletleri oynamak için modu yükledim ve Türk'lerle oyuna başladım.

-Türk'leri seçince nereleri öncelikle almam lazım? Kimle dost, kimle düşman olmam lazım?
    -Papa'nın yada başkalarının görevlerini yaparsan ödül veriyorlar. Yapmassam nolur?
    -Bir yeri kuşattığım zaman(siege) oraya sardırmasam(assult) bir süre sonra orası pes edip şehri bana verir mi?
    -Kingdoms'u yüklemeli miyim?(Bi arkadaşım sölemişti. Yükleyince bütün dünyaya sahip olamıyorsun.)

hatırladığım kadarıyla cevap vereyim.
    - ilk olarak alacağın yerler adana ve antakya olmalı. özellikle antakya. şehir olarak geliştirirsen ve tüm ekonomik upgradeleri yaparsan bir süre sonra 4500 gibi bir gelir sağlıyor sana bizansa ve mısıra sakın güvenme. özellikle mısırla ittifak kurma. 15-20 turn sonra sana saldırıyor. ama ticaret anlaşmaları yapman senin yararına olur
    - suikastçı yapmak için gerekli olan guildi kurman gerekiyor aynı zamanda spy içinde böyle olmalı.
    - papa türklere görev vermiyor bildiğim kadarıyla türkler müslüman çünkü ama sana verilen görevleri yapmazsanda sana belirli bir ceza uyguluyorlar.
    - bir şehri kuşattıktan sonra saldırmazsan belirli bir süre şehir yada kale bekler erzakları tükendikten sonra şehir yada kale teslim olur. ama savunma yapan tarafında saldırma şansı var.
    - kingdomsu yükleyip yüklememek sana kalmış bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanashi -- 4 Ocak 2008; 20:28:29 >
  • ekle beni
    Age OF MANYAĞIYIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: viceroyboy

quote:

Arkadaşlar size birşey soracağım. Cevaplarsanız çok memlun olurum.

hatırladığım kadarıyla cevap vereyim.
    - ilk olarak alacağın yerler adana ve antakya olmalı. özellikle antakya. şehir olarak geliştirirsen ve tüm ekonomik upgradeleri yaparsan bir süre sonra 4500 gibi bir gelir sağlıyor sana bizansa ve mısıra sakın güvenme. özellikle mısırla ittifak kurma. 15-20 turn sonra sana saldırıyor. ama ticaret anlaşmaları yapman senin yararına olur
    - suikastçı yapmak için gerekli olan guildi kurman gerekiyor aynı zamanda spy içinde böyle olmalı.
    - papa türklere görev vermiyor bildiğim kadarıyla türkler müslüman çünkü ama sana verilen görevleri yapmazsanda sana belirli bir ceza uyguluyorlar.
    - bir şehri kuşattıktan sonra saldırmazsan belirli bir süre şehir yada kale bekler erzakları tükendikten sonra şehir yada kale teslim olur. ama savunma yapan tarafında saldırma şansı var.
    - kingdomsu yükleyip yüklememek sana kalmış bir şey

cevapların için çoook teşekkür ederim. Çok işime yaricak saol. Hem zaten Adana'yı kuşatıp aldım bile

suikastçi yapmak için sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkakk15

ekle beni
    Age OF MANYAĞIYIM

Off hangi age of bari sen söyle aga kuralları ihlal etmekte üstünüze yok

tamam ekliyorum hoşgeldin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.