Şimdi Ara

strateji oyun önerir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • strateji oyun önerir misiniz farklı birşeyler arıyorum önerilere açığım?

• Nasıl bir strateji oyunu arıyorsun? Turn-based strategy, real-time strategy? Historical, management, fantasy?

Tarihi ilgin varsa Hearts of Iron IV(RTS), Europa Universalis IV(TBS?)'ü, Civilization(TBS) ve Company of Heroes(RTS) serisini,

Management arıyorsan Klei'nin nispeten yeni oyunu Oxygen Not Included, Tropico serisi, This War of Mine'ı önerebilirim.

Fantasy arıyorsan AMPLITUDE Stüdyolarının geliştirdiği Endless Serisi var(Endless Space, Endless Legend, Dungeon of Endless), onları oynamanı da kesinlikle tavsiye ederim.

Strateji oyunlarının pek piri değilim, benim oynadıklarımin/bildiklerimin bir kısmı bunlar, stratejiye daha hakim bir arkadaş daha iyi bir tavsiyede bulunabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murphysm -- 19 Kasım 2017; 13:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murphysm

Nasıl bir strateji oyunu arıyorsun? Turn-based strategy, real-time strategy? Historical, management, fantasy?

Tarihi ilgin varsa Hearts of Iron IV(RTS), Europa Universalis IV(TBS?)'ü, Civilization(TBS) ve Company of Heroes(RTS) serisini,

Management arıyorsan Klei'nin nispeten yeni oyunu Oxygen Not Included, Tropico serisi, This War of Mine'ı önerebilirim.

Fantasy arıyorsan AMPLITUDE Stüdyolarının geliştirdiği Endless Serisi var(Endless Space, Endless Legend, Dungeon of Endless), onları oynamanı da kesinlikle tavsiye ederim.

Strateji oyunlarının pek piri değilim, benim oynadıklarımin/bildiklerimin bir kısmı bunlar, stratejiye daha hakim bir arkadaş daha iyi bir tavsiyede bulunabilir

önerin içni sağol kardeşim aradığım oyun tarih tarzı historical arıyorum .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.