Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemeyenlere tavsiye ederim güzel dizi :) suan basladı tabi 3 s
  • İlk 2 bölüm çok sakindi ama izlettiriyor kendini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezonun ilk bölümü aşırı bayık geçti.Atlaya atlaya izledim.
  • İzleyenler çıksın kasıyor yav.

• Yeni sezonu izleyeceğim ama kalite izlerken bazen düştüğü için indirilebilir içerikleri indirip öyle izliyorum ama gel gelelim bu aralar çok yavaş indiriyor içerikleri.

40 dakika oldu daha 1 bölüm inmesi bitmedi. 765 MB dosya inecek alt tarafı. Netflix bu hız sorununa el atsa iyi olacak. Sorun bağlantında dır diyen olabilir ama ben aynı bağlantı ile normal de aynı boyutta dosyaları 2-3 dakika da indiriyorum.
  • Yeni sezon nasil beyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix de 380p de açıyor sadece yogunlukdan dolayı mı böyle? Ulan aylardır bekliyordum izleyemiyorum şimdide

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Netflix de 380p de açıyor sadece yogunlukdan dolayı mı böyle? Ulan aylardır bekliyordum izleyemiyorum şimdide
    yoğunluk vardır hocam.

ben gün içinde izledim rahattı.

ama prime saatler gelince göçmüştür, herkes abanıyor
  • Dizi başlarken çalan müziği duyunca dedim bu Corey Hart, uzun süredirde dinlememiştim baktım ki gerçekten o çıktı, helal olsun adamlara 80 lerin göz ardı edilmiş popcularındandır, kanadalıyı unutmamışlar, kendine has tarzı vardır özellikle eurasian eyes şarkısını tavsiye ederim ☺️

Edit: kasetlerde ordaymış ya şimdi gördüm bryan adams kasetide var güzel gönderme olmuş aynı dönemin parkayan iki kanadalı popcusu ama corey hep brayn ın şöhreti aldında ezilmiştir malesef ☺️

Evet şimdi dizi ye dalabilirim harika başladı ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 4 Temmuz 2019; 21:0:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yeni sezonu izleyeceğim ama kalite izlerken bazen düştüğü için indirilebilir içerikleri indirip öyle izliyorum ama gel gelelim bu aralar çok yavaş indiriyor içerikleri.

40 dakika oldu daha 1 bölüm inmesi bitmedi. 765 MB dosya inecek alt tarafı. Netflix bu hız sorununa el atsa iyi olacak. Sorun bağlantında dır diyen olabilir ama ben aynı bağlantı ile normal de aynı boyutta dosyaları 2-3 dakika da indiriyorum.
    Hocam malum ortamlardan indirin gitsin. 1080p izlersiniz. Zaten netflixiniz de oldugundan iciniz rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Hocam malum ortamlardan indirin gitsin. 1080p izlersiniz. Zaten netflixiniz de oldugundan iciniz rahat olur.

Alıntıları Göster
    Torent kullanmıyorum o sebeple o işe girmem. Siteleri diyorsan onlarda ki kalite Netflix seviyesinde değil. Netflix de ilk 2 sezonunu izlediğim bir dizi vardı. 3 ve 4 sezonu Netflix de olmadığından başka yerden baktım kaliteli olmasına rağmen Netflix kadar kaliteli değildi. Netflix daha 1-2 ay kadar önce ancak 3 sezonunu almış. Dizi final yapıp biteli 2-3 sene olmuş Netflix 3 sezonu daha yeni alıyor. Nedense dizinin devamını yayınlamaya uzunca süre ara vermiş Netflix.
  • Nasıl bir serverları varsa patlamış Stranger Things çıkınca.

İzlemeye çalışıyorum ama malasef 480p den yukarı çıkamadım. Baktım 1080p düşmüş nete. Bekleyemeyeceğim netflix in düzelmesini.

İstanbul'un her yerini afişlerle kaplamasını biliyorsunuz ama düzgün bir steam edecek server mı yapamıyorsunuz.

Nedir bu çok fazla kişi aynı anda stranger things izleyince olmadı mı. İnternette baktım benim gibi çok fazla kişi aynı sorundan muzdaripmiş. Gerçekten parayla rezil oluyoruz şu ülkede.

Canını yediğimin yeşil u harfli uygulaması. Yıllardır bir kere bile yarı yolda bırakmadı.
  • Sonunda ağlattı.

Umarım hopper biryerden çıkar gelir gelecek sezon.Eleven’a ilk sezondan beri kızı gibi bakmasından ve sonda ki mektuptan dolayı acayip oldum.Millie yine iyi oynamış özellikle ağladığı sahneler bana geçti yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 5 Temmuz 2019; 2:26:36 >
  • İlginç yaklaşık 4 saattir kesinsiz seyrettim 1080p olarak. Eğer akıllı TV'den falan seyretmiyorsanız Chrome için bir eklendi var, içeriği 1080p'de açmaya zorluyor direk;

https://chrome.google.com/webstore/detail/netflix-1080p/cankofcoohmbhfpcemhmaaeennfbnmgp

İlk 4 bölümü seyrettim ve gerçekten 2. sezona göre çok çok daha iyi gidiyor şuan.

Özellikle 4. bölüm çok iyidi. Kalan 4 bölümü de yarın seyredeceğim. O kadar bekliyoruz 1 günde bitirmeye kıyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 5 Temmuz 2019; 3:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Nasıl bir serverları varsa patlamış Stranger Things çıkınca.

İzlemeye çalışıyorum ama malasef 480p den yukarı çıkamadım. Baktım 1080p düşmüş nete. Bekleyemeyeceğim netflix in düzelmesini.

İstanbul'un her yerini afişlerle kaplamasını biliyorsunuz ama düzgün bir steam edecek server mı yapamıyorsunuz.

Nedir bu çok fazla kişi aynı anda stranger things izleyince olmadı mı. İnternette baktım benim gibi çok fazla kişi aynı sorundan muzdaripmiş. Gerçekten parayla rezil oluyoruz şu ülkede.

Canını yediğimin yeşil u harfli uygulaması. Yıllardır bir kere bile yarı yolda bırakmadı.
    Ben indirip izlemek istedim o zaman 480p izlemek zorunda kalmam diye çünkü bazı diziler de bunu yapıyorum ama 3 sezonun 1 bölümü 1.5 saat geçmesine rağmen tam inmedi bu da yetmez miş gibi bir ara bir baktım en başa dönmüş tekrar indiriyor.

İnternet hızım da mı sorun var dedim ama diziyi indirmekten vazgeçtikten sonra Steam oyun uygulamasını açıp bir oyunu indireyim dedim oyun 7 ile 10mb bit arasında değişen hız ile gayet hızlı indi. Ondan sonra anladım Netflix de bir sorun olduğunu.

Bu arada Netflix de aylardır sorun var aslında. Özellikle geceleri sorun var. Film veya dizi izlerken ilk 5-6 dakika görüntü cam gibi yani 1080p kalitesinde ama daha sonra 480p düşüyor hatta bir defasında resmen 320 düştü.

O sebeple gece izleyeceksem gündüzleri indiriyorum dizi veya filmleri öyle izliyorum. Ama Stranger Things gündüz de indiremedim. 755 MB dosya inmek bilmedi.
  • Güzel bir sezon olmuş.Oyunculuklar, müzikler ve atmosfer yine çok iyiydi, Dustin ve Steve muhabbetleri dizinin en güçlü yanı olabilir.Çocuk triplerinden ergen triplerine geçilmesi ise beni benden aldı ama
    grubun ayrık hareket etme olayı yine canımı sıktı.İlk 2 sezona benzer bir olay örgüsü izlenmesi ise kötü olmuş Bunun dışında güçleri olan başka gençleri de ucundan gösterselerdi daha iyi olabilirdi.After credits sahnesinde Amerikalıyı bırak diğerini al tarzı bir konuşma geçti.Belkide o makine ışınlanmayı sağlıyor olabilir, sonuçta o makinelerden Rusya'da çok fazla olduğunu söylemişlerdi.

Bu arada dizinin bütçesinin arttığını efektlerden anlayabilirsiniz Umarım 4.sezon yine farklı bir tat verir yoksa hep aynı olay örgüsünden can sıkmaya başlayabilir.
  • Akıllı Tv den 380p açtı maximum dün bende izlemedim , pcde var torrent olarak da indirebilirdim ama indir altyazı senkron et hard diske at sonra Tv ye bağla artık üşeniyorum valla 1 2 gün sonra izlerim.

Ama Netflix serverlarına hiç yakışmadı bu olay.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ben dün ilk altı bölümü peş peşe NETFLIX üzerinden HDR ve yüksek kalitede sorunsuz izledim. Birazdan kalan bölümleri de izleyip bu işkenceye bir son vereceğim.

3. sezon benim için hayal kırıklığı oldu. Büyük beklenti içindeydim ancak gereksiz uzun ve kalitesiz dialoglar, korku klişeleri, kötü bir şey ortaya çıktığında kaçmayıp hatta bağırmayıp ne olacak diye izlemeler. Sıkıntıdan cep telefonu ile oynamaya başladım. Sanki zorlama bir sezon olmuş.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Bende açmadı başka bir dizi açıyorum sorun yok 4k açıyor yani internetimde sorun yoktu. Neyse acelesi yok hemen bitmemiş olur en azından .
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.