Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi aralıksız 8 saatte bitirdim,daha fazla söze gerek yok bence...İzleyin,izletin.

Devamı gelecek mi bakalım,takipteyim.
  • dizide sürekli bir kimlik kargaşası var

bazen dram bazen komedi bazen korku olarak giriyorlar bu yüzden özellikle gerilim sahneleri ciddi bir etki bırakmıyor ama 5. bölümden sonra bu olay düzeldi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 18 Temmuz 2016; 18:25:01 >
  • 5. Bölüme geçtim, acayip sardı. Baya heyecanlı ilerliyor hep bi merak içinde bırakıyor. Bitirmeden uyumayacagım herhalde
  • Marco Polo bitince geçeriz.
  • 8 bölümlük bir film izledim. Herkese tavsiye ederim kaçırmayın. Sonu çok açık bitti. 2 sezon gelmezse ayıp ederler. 10/9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sürükleyici bir dizi arka arkaya 4 bölüm izledim şuan gözlerim kurudu yatıcam yoksa bitirirdim, zamanın nasıl geçtiğini anlamadım .
  • Dün gece son bölümü izledim final (veya sezon finali neyse artık) pek iyi değildi ama genel olarak dizinin konusu olsun, çekimler, hikaye vs ortalamanın üzerindeydi. Kaliteli
  • Bende başlayayım. Güzel görünüyor.

• Diziye daha başlamadım, bütün altyazıların çıkmasını bekliyorum ama Twitter'da şunu gördüm.
    Stranger Things (2016)
  • Her yerde yorumlar çok iyi. Zaten Netflix yaparsa kalitesiz bir yapım çıkmaz. Bölümlerin hepsini indirdim, altyazılar çıkınca tek seferde izlemeyi planlıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukları ön planda tutarak çok riskli bir işe kalkışmışlar ama daha önce hiçbir dizide filmde bu kadar başarılı bir çocuk grubu görmemiştim.
  • 7 de kaldım bütün altyazıları çıksa da izlesek
  • Dizi kıtlığından The Originals a başladım ama gitmiyor. Bu dizi ilaç gibi geldi. Çocuklar yükseltmişler diziyi. Tipler muhabbetler süper
  • Epik! Baska soze gerek yok.

• İlk bölüme bitirdim. Baya iyiydi yahu. O gizem, gerilim.
    Daha ilk dakikadan olaya gireceklerini düşünmüyordum. Birden yaratık çıkınca hopladım.

Bu arada dizinin müzikleri de çok hoş. O retro havasını iyi yakalamışlar.
    Bu da dizi de çalan şarkılarmış.
    Stranger Things (2016)
    Edit: Şu linklerde de dizide bulunan göndermeler var. Spoiler içerebilir.
    http://frpnet.net/incelemeler/80li-yillari-yasayanlara-fantastik-dizi-stranger-things
    http://www.vulture.com/2016/07/stranger-things-film-reference-glossary.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 22 Temmuz 2016; 1:07:12 >
  • günümüz ergen dizileri yanında, çocuksu havasına rağmen benim gözümde efsaneler arasına giren dizidir. O seksenlerin havası çok iyiydi be. Çok iyi geldi dizi, özellikle bu dizi kıtlığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 22 Temmuz 2016; 16:39:34 >
  • Acikcasi son zamanlarda pek ust uste 2 bolum izliyecegim dizi bulamiyordum. Ama bu diziyi tek oturusta bitirdim, 7-8 saatlik uzun bir film tadindaydi.80'lerin bir cok filminin tadini almak mumkun filmde. 80'lerde yasamasamda zamaninda baya o donem filmi tuketmistim, insan ozluyor.Dizi buram buram 80'ler kokuyor.

Bir kac erkek cocuktan olusan arkadas grubu, duzgun sekilde kullanildiklarinda arti bir tat katiyor bence bu tarz yapimlarda.Burada da cok guzel kullanmislar.Cocuklar da dahil, oyunculuklar cok basarili dizide.Bolumler oldukca akici.Konu cok basarili degil ama oldukca guzel islemisler.

Sozun ozu tam istedigim tarzda bir yapim olmus, cok hosuma gitti.

Sonda birkac acik kapi biraktilar, acaba 2. Sezon gelir mi? Umarim gelir.

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Netflix kolay kolay iptal etmez. Eminim gelecektir, özellikle bu kadar olumlu yorum aldığı için

• Şahsen benimde uzun zaman sonra peşpeşe bölümlerini izlediğim bir dizi oldu. Ancak bana biraz kısa geldi 8 bölüm. Çocuklar tam kafa. Eleven'ı son bölüme kadar erkek sanıyordum. Erkeğe aşırı benziyor.

Ancak Barbara'ya dizi de çok deginilmedi. Bence bu yönü eksik kalmis. Nancy Barb'ın annesi ile konuşuyor. Okula gelmedi, eve geldi mi diye soruyor. Annesi çok sakin. Sonraki günlerde eve gelmiyor ama serif ile barb'ın annesi arasında bir sahne yok. Kayıp kızları hakkında ne bir endiselenme nede arayıp sorma var. En azından bir iki sahne eklenebilirdi
    her neyse bu kadar kurcalamayim.

• İlk bölüm hafif klişe geldi fakat okuduğum yorumlara göre sağlam bir dizi. Bİrazdan 2. yi izleyeceğim. Müzikler çok güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.