Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman ilgimi çekti, Netflix de var arkasında izlenir bu dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buram buram 80 ler gerilimi kokan bir dizi olacak afiş de çok klas olmuş heyecanla bekliyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerimizi alalım
  • Ben de buradayim sol koltuk Rica edeyim

• Adamların bütün sezonu bir seferde vermesi kadar güzel birşey yok.
  • Çok güzel bir yapım olucağa benziyor, arkasında Netflix olduğu için heyecanımın kursağımda kalmıyacağını bliyorum
  • Netflix, HBO'dan sonraki favori şirketim. Bu dizi de oldukça ilgi çekici duruyor. Gelsin bakalım izleyelim.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    İyiymiş bu. Ürperdim.

Yarın tüm bölümleri toptan yayınlanacak galiba.
  • altyazi.org'da bu diziyi çevirecek çevirmen olursa fena olmaz, bi altyazı için 2 ay beklemek koyuyor.Bloodline örnekleri var mesela, 2. sezonunun daha kaç tane altyazısını yayınladılar bilemiyorum.3 belki 4.
    İzlemek istiyorum bu diziyi hadi bakalım.
  • İlk bölüm oldukça ilgi çekiciydi. İzlemeye devam.

• Altyazı çevirilerine başlanmış. Her gün bir bölüm çevirilecekmiş. İlk bölümün altyazısı da gece çıkacakmış. Dizi sitelerine baktım. Şimdiden 3 bölüm çıkartan bi site var. Ben altyazıyı bekleyeceğim. Eğer izlemek isteyen varsa pm atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 15 Temmuz 2016; 18:08:26 >
  • yorumlar güzel başlıyorum şimdi
  • Artık da sezonluk 8 bölüm moda oldu. Benim kafa 13 bölümde kalınca şaşırdım.

Fakat başlamak isteyenler icin kesinlikle benzer kategoride izlediğim en iyi dizi. Öneririm. Şimdi bekle yeni sezon icin 1 yıl.

1x8

Will

• Arkadaşlar aşırı korku varmı dizide?

• dizi 8 saatlik film gibiydi geriye dönüp bakınca öyle akılda kalan bir sahne hatırlamıyorum sanki çok boş geçti gibi hissettiriyor güzeldi ama 9.3 alacak kadar da değildi
  • 8 bölümmüş ben 13 falan diye düşünüyordum iyi o zaman bi akşam sabahlayarak bitiririm yorumlarda herkes beğenmiş bakalım
  • Muazzam bir yapım. Özellikle eski Stephen King filmlerine ve spielberg projelerine hayran olanların hasta olacağı bir dizi. "The IT" in ilk çocukluk sahneleri, "stand by me" ve "goonies" gibi kült yapımlarda olduğu gibi gibi muazzam bi çocukluk hikayesi oluşturmuşlar. Dizinin çekim ve prodüksyonluğu 10/10. 6. bölümdeyim daha yeşil perde sahnesi görmedim, çekim yerleri,yönetmenlik,çocukların oyunculukları, harika yazılmış diyaloglar,büyülü bir arkadaşlık ortamı,80'leri çok iyi yansıtan doğal görüntü yçnetmenliği, 80'lerin synthesizer beat'leri, yine 80'lerin rock ve new wave şarkılarından oluşan soundtrack'leri falan anlatılmaz yaşanır bir dizi tabi tüm bunların ayrımını yapabilen ve sevenler için.

Dizinin konusuda gerçek onuda söyliyim
    (sadece telekizeni kısmı) yıllar önce bir CIA'den emekli ajanın kitabında anlattığı bir konu zamanında bu tip şeyleri çok okumuştum "remote viewer" projesinde telekinezi özelliği olan çocuklardan bir grup oluşturup eğitilmesi. Telekinezi ile istedikleri yerde istedikleri kişiyi dinleyebiliyorlar ve çok daha fazla şey.

Yani 1970 yapımlardan itibaren bugüne yüzlerce seri izleyip bitirdim Stranger Things benim için unutulmayacak bir yapım oldu top 10'a koydum. Tek kelime ile şahane ve büyüleyici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 17 Temmuz 2016; 18:45:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.