Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
37
Favori
49.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Leş + leş

Tipik ergenlerin övdüğü bir dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyecek bir cacık olmadığı için devam ettim s3e4 deyim.

rus
    olayını taa ilk sezonda el transa geçtiğinde tahmin ettim aşırı klişe

ethan hawke nin kızı tatlıymış

bana göre abartıldığı kadar 8.8 lik bir dizi değil max 7lik dizi bu

millie de yaşına göre baya iyi depresyona felan girmezse geleceğin oyuncusu olur bu kız.
  • - she was scared

- she was screaming

- bad screams

+ whats a good scream ?

- max said..

• s3e7

2. sezon kocaman
    bir yaratık gösterirken 3. sezonda yaratık nerf yemiş

netflix dizisinde gay yok diye şaşırırken kız lez çıktı rıza baba niye hep güzel kızlar lez oluyor şu dizilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 27 Haziran 2020; 19:31:6 >
  • Birçoğumuzun yeni yeni keşfetmeye başladığı Stranger Things dizisinin ilk bölümü 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Özellikle de konusuyla izleyicilerin yeni gözdelerinden biri haline gelen seri hakkında merak edilen detayları sizlerle buluşturuyoruz. Aynı zamanda bu müthiş bilim kurgu serisi, IMDb’den 8,8 puan alarak yeni dönemin efsane yapımları arasında yer alacağının da sinyallerini veriyor.

Duffer Kardeşler tarafından geliştirilen Stranger Things; konusu ve oyuncularıyla izleyicilerin fazlasıyla ilgisini çeken Netflix dizilerinden bir tanesi olarak huzurlarınıza geliyor. Bizleri gizemli bir macerayla 80’li yıllara ışınlayan bu yapım; gizem türünün yanı sıra dram, gerilim ve fantastik türlerini de bünyesinde barındırıyor.

İşte huzurlarınızda Stranger Things dizisinin detaylı incelemesi; https://paratic.com/stranger-things-dizisi/

• 1 .sezonu izleyip bırakmıştık. Yoklukta 2. ve 3. sezonu üst üste izledik. bıraktığımdan daha iyi halde dizi. Dönemi efsane veriyor sırf onun için bile izlenir. Kaldı ki çocukların oyunculukları da başarılı bence.
  • ısınamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diziyi yeni bitirdim 80`li dönemleri iyi yansıtmışlar. Dizi genel olarak iyiydi bazı mantık hataları ve ucu açık sahneler vardı ama bunlar göz ardı edilebilir.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Sezonlara gelirsek 1. ve 2. sezon güzeldi aksiyonu boldu 3. sezon ise biraz sönük kalmış sadece son 2 bölümde hareket vardı her şeyi finale bırakmışlar gibi.Şimdi gelelim karakterlere Stranger Things (2016) Steve ile başlayalım dizinin adam gibi adamıdır. Herkese yardım etti kimseye kötü davranmadı ama senarist çocuğu ezdi resmen. İlk sezon cool , okulun popüler çocuğu imajı vardı son sezon ise çocuk bakıcılığı yapıyordu.Will garibim başına gelmeyen kalmadı çocuğun. ilk iki sezon onca şey yaşadı yetmedi son sezon çocuğa ezik muamelesi yaptılar umursamadılar çocuğu.dustin dizinin gizli kahramanlarından bence mantığıyla hareket ediyor diş reis Lucas ara sıra triplere giriyordu deli etmişti beniMike arkadaşları için her şeyi yapmıştı çocuk helal olsun.Eleven ilk sezon erkek çocuğu gibiydi çok sevimsiz konuşmaz leş biriydi Stranger Things (2016) ama son sezon baya güzel olmuştu. Bide şu kızın burnunu kanatmayın artık gına geldihooper reis saygımız sonsuz inşallah bir şey olmamıştır öbür sezon geri gelirnancy harbi bu kız kadar soğuk itici birini görmedim çok gamsız geldi banamad max kız baya cool elevendan sonra beğendiğim kişi Stranger Things (2016) billy reis kalbimizde RİP.son olarak dizinin diğer gizli kahramanları bana göre bob ve fen öğretmenidir :)

• Diziye yeni isimler katılmaya devam ediyor Bu isimlerden en önemlisi, hiç kuşkusuz Robert Englund olacak. Eğer bu isim sizin için bir anlam ifade etmediyse bir de şöyle söyleyelim: Kendisi, Elm Sokağında Kabus filmlerinin unutulmaz karakteri Freddy Krueger 'ı oynayan aktör. Englund, Stranger Things'e Victor Creel isimli bir karakterle katılıyor. Creel, 1950 yılında işlenen bir cinayetten dolayı akıl hastanesinde yatan bir karakter.

Stranger Things dördüncü seonunda karşımıza çıkacak ikinci yeni isim ise Tom Wlaschiha olacak. Tom Wlaschiha, Game of Thrones hayranlarının yakından tanıdığı bir aktör; seride Jaqen H'ghar karakterini canlandırıyordu. Stranger Things'te ise Dmitri karakterini canlandıracak. Dmitri, bir Rus ceza evinde görev yapan zeki bir gardiyan.

• Yeni sezon 2022'de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Bu yılı neden atladılar anlamadım, tamam pandemi ama çoğu dizi devam ediyor hala bir şekilde

• recplayer kullanıcısına yanıt

Çocuklar az daha büyüsün diye. Eşcinsel sahneler çektirirler. Kız arkadaşı olmayan elemanında yakında eşcinsel olduğu ortaya çıkar.

• Ulan hem senaryosu hem karakterleri yavaş yavaş aklımdan silinen dizi neden bukadar uzar yeni sezon... Çocuklar büyüdü be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 26 Ocak 2022; 23:29:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4. sezonu ikiye bölmüşler. 27 Mayıs - 1 Temmuz.

5. sezon final.

• Uyumayın gençler fragman geldi sonunda :) Obaa bu ne harika fragmandır Journey - Separate Ways in girişi muhteşem, 80's horror mystery akımının günümüzdeki efsane temsilcisi bu diziye saygı duruşu yapıp izlemekten başka ne yapabiliriz :)

https://www.youtube.com/watch?v=4_XW5E6f0Yo&ab_channel=NetflixT%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 12 Nisan 2022; 20:54:11 >
  • Fragman gayet güzel beklemedeyiz..

• Fragman çok güzel heyecanlandırdı beni.

• Fragman güzeldi. Üçüncü sezonu sevmemiştim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım 4.sezonda 3.sezondaki gibi 2-3 veletin koca

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    rus üssüne sızdığı

tarzda sahneler olmaz. Her ne kadar mantık aramasam da bu tarz dizilerde, gözüme çok batmıştı ve seyir zevkimi düşürmüştü.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.