Şimdi Ara

STR Glavie için Tavsiye !!!!!!!!!!!!!!!! plz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkeze merhaba. Ben 80 cap lı bir serverde Full STR Glavie Kasıcam şöyle bir Sorunum varki
    yapılandırılmasını (build) yapamıyorum (karar veremiyorum)

Şuan 15 lvl im Heuksel ve Fire i kesin fulliycem
    onun dışında

Force mu Cold mu Light mı versem bilemedim

umarım yardımcı olursunuz

• Str glaive force olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pvp için yapılandırmak istiyorsan kesinlikle heuksel fire force öneririm

• 80 capta force açmak gereksiz çünkü division zehiri açılmamış oluyor.Onun yerine bicheon açarsan hem forcede olmayan zehirleri atarsın hemde çift silah kullandığın için pvpde çok güçlü olursun.80 heuksal 80 bicheon 80 fire yanına 60 cold açarsan pvpde yenilmez str build olur.Yatır attıktan sonra adam ayağa kalkınca glavie geçip dönme atarsın ve bunun gibi bir sürü kombosu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 1 Şubat 2018; 19:24:45 >
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkürler , takım savaşlarında da güçlü olurmu ? garment kasıcam chara ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIVEsTorm

Tavsiyen için teşekkürler , takım savaşlarında da güçlü olurmu ? garment kasıcam chara ona göre

Gayet güçlü olur.Garment yerine pro daha mantıklı.

bicheon ve heuksal la birlikte kombolarını yapmak zor olmazmı sonuçta çift silah var ve fazla oyun bilgim yok
  • quote:

bicheon ve heuksal la birlikte kombolarını yapmak zor olmazmı sonuçta çift silah var ve fazla oyun bilgim yok

Çift silah tabii ki tek silaha göre daha zorlu olur fakat çin charlar ile pvp yapması daha kolay olduğu için alışırsın.

birde şöyle bir sorun varki silahlar fln para sıkıntısı olmazmı yani 2 tane silah zırhlar fln derken ?
  • quote:

birde şöyle bir sorun varki silahlar fln para sıkıntısı olmazmı yani 2 tane silah zırhlar fln derken ?

Biraz daha tuzlu olur fakat glavie iyi olduktan sonra ortalama bir blade iş görür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.