Şimdi Ara

'Stormbringer' ya da 'Fırtına Getiren'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşte "Stormbringer / Fırtına Getiren" adını verdiğim sistemim. Belirli sebeplerdenötürü daha tamamlanmamış olmasına ramen bu haliyle bile yakışıklı duruyor :D
    Parçalar;
    İşlemci: i5 6600k (4.5ghz OC)
    İşlemci Soğutucu: Akasa K32 (İdareten kullanıyorum, Hyper 212 Evo ya da alernatif bir sıvı soğutma ile değiştirmeyi planlıyorum)
    Anakart: Asus Z170A
    Bellek: 16 GB DDR4 2400Mhz
    Ekran Kartı: Asus ROG Strix GTX 1070 O8G
    Depolama: Samsung 850 EVO 250GB / Seagate 7200rpm 1TB / WD 5400rpm 320GB / Samsung M3 Portable 1TB
    Kasa - Güç Kaynağı: Zalman Z11 Neo 700W
    DVD Player: Noname
    Monitör: Acer XB240H 1920x1080 144hz
    Klavye: Razer Blackwidow Ultimate
    Mouse: Razer Deathadder
    Kulaklık: Razer Kraken 7.1 Chroma
    "Stormbringer" ya da "Fırtına Getiren"
    Sistemim budur arkadaşlar. Üzerinde ise yapmak istediğim sadece 2 değişiklik, eklemek istediğim ise 2 eklenti var. Birincisi işlemci soğutucumu değiştirmek. Henüz ise ne ile değiştireceğime karar vermedim. İkincisi ise power supply'imi modlu kablolu bir model ile değiştirmek ki kablolarım güzel gözüksün, kırmızı sarı siyah hoş durmuyor. Eklemek istediklerimden ilki ise RGB LED lambalar olacak, içerisi daha hoş gözüksün diye. İkincisi ise WiFi - Bluetooth kartı eklemek ki bu da bir önceki gibi tamamen zevk için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metoaga -- 19 Mart 2017; 12:44:39 >

• Elma dışında beğendim
  • Stickerlar üzerinde düzenlemeye gittim :D"Stormbringer" ya da "Fırtına Getiren"
  • Metoaga kullanıcısına yanıt
    Böyle daha iyi olmuş kesinlikle zevk meselesi tabi, İlk kasa toplarken benimde aklımda olan bir kasaydı sonradan vazgeçmiştim, Güle güle kulan
  • Teşekkürler :D
  • cenevar gibi
  • Akasa K32 6600k yı 4.5ghz de kac derecelerde tutuyor, işini görüyorsa başka soğutma bakmana gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.