SATIŞTA

KİRALIK PS4/PS5 | ASSASSIN'S CREED VALHALLA | Tüm Haklar Müsait

Merhaba arkadaşlar,

Satın aldığım oyunların boştaki haklarını kiralıyorum. Oyunlar ve fiyatları dönem dönem güncellenecektir, takipte kalın. İyi oyunlar

ASSASSIN'S CREED VALHALLA (PS4/PS5)

- Primary Hak: Günlük 6 TL - 1 Hafta 40 TL - 10 Gün 55 TL - 15 Gün 65 TL

- Secondary Hak: Günlük 5 TL - 1 Hafta 30 TL - 10 Gün 45 TL - 15 Gün 55 TL

PRIMARY (PS4)

- Müsait

SECONDARY (PS5/PS4)

- Müsait

- Hesaplara SMS doğrulaması koymak zorundayım takdir edersiniz ki, bu vesileyle pratik olması açısından iletişime WhatsApp üzerinden devam ederiz.

- Konu altına yazılan yorumları göremeyebilirim, DM gönderirseniz daha hızlı geri dönüş yapmış olurum.

- Şifre değiştirmek, haklar arasında keyfi geçişler yapmak vs. kesinlikle yasaktır! Aksi halde hesabı geri almak zorunda kalırım !!!

FORUM DIŞINA SATILDI

PLAYSTATION 4 PRO 1 TB | 2 Adet Dualshock4 + Şarj İstasyonu + Kamera + 10 Oyun

Zamanında Teknosa'dan aldığım, gözüm gibi bakıp kullandığım cihazımı satıyorum. Garantisi bitmiştir. Bugüne kadar kullanım yerinden kullanım şekline hatta akım korumalı prizine kadar gayet temiz ve titiz bir şekilde kullanıldı, fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ne konsolda ne de aksesuarlarda deyim yerindeyse toz bile yok :) Hiçbir şekilde işlem görmedi ve sorun yaşatmadı.

Yanında iki adet kol veriyorum. Biri toplamda 3-4 kere kullanılmış sıfır ayarında siyah renk Dualshock 4 Versiyon 2, diğeri de zamanında Amazon'dan ciddi bi ücrete alınmış 20.yıl özel tasarımlı gri renk Dualshock 4...

Bunların yanı sıra yurtiçinden alınmış orijinal Sony DS4 Şarj İstasyonu, yine orijinal PS4 HD Kamera ve ekstra ücrete satılan TV monte için kamera klipsi kutularıyla birlikte fiyata dahildir.

Oyunların 6'sı kutulu, 4'ü ise dijital hesap şeklindedir. Kutulu oyunlarda "Red Dead Redemption 2" haricinde tüm oyunlarda Türkçe dil mevcuttur. Dijital hesapları ise direkt hediye ediyorum; biri Mafia 2 Definitive Edition (Çift hak), diğeri Knack 2 + Journey (Çift Hak), son olarak ise Fifa 20 (Türkçe-Primary Hak)

PS5 ön siparişi verdiğim için takas düşünmüyorum. Konsolun tek eksiği kutusu maalesef, zamanında atılmış. Fakat alternatif bir kutuya koyup güzelce paketlerim. Tüm bağlantı ve güç kabloları mevcuttur, yanında gönderilecektir. İstanbul B.Çekmece'de oturuyorum, arzu eden buraya gelip elden de alabilir. Olmadı güzel bir şekilde kargolayıp kendim gönderirim.

Şimdilik bu fotoğrafları bırakıyorum, daha detaylı fotoğraf isteyen olursa 7x24 mesaj çekebilir.

Fiyat - 3500 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

TOM FORD METALLIQUE (Dekant) & DIOR HOMME INTENSE & TOM FORD NOIR DE NOIR (Tutaste)

TOM FORD METALLIQUE

Doluluk
15 ML civarı

Kaynak
"dekantparfum" instagram hesabı (Orijinal Parfüm)

Fiyat
100 TL

(Gardrops ile ilan açılır, ücretsiz kargo ile gönderilir)

Yorum
Tom Ford markasının yeni çıkan unisex parfümü... 20 ml dekant olarak almıştım, kokuyu ve performansını o kadar beğendim ki satıp orijinal şişesini almaya karar verdim. Kalıcılık ve yayılım saatler sürüyor... Kokuyu merak edip, hatrı sayılır bir süre kullanmak isteyenler için birebir.

DIOR HOMME INTENSE PRIVE + TOM FORD NOIR DE NOIR

Doluluk
Dior Homme Intense - 35 ML civarı
Tom Ford Noir de Noir - 45 ML civarı

Kaynak
Tutaste

Fiyat
75 TL

(Gardrops ile ilan açılır, ücretsiz kargo ile gönderilir)

Yorum
İkisini paket olarak satmak istiyorum. İkisi de Tutaste'nin özel seri ürünüdür, yakın zamanda bu özel seri parfümlere zam geleceğini de unutmamak gerekir. Özellikle Dior Homme Intense bildiğim kadarıyla artık bu şişe ve esans yoğunluğu ile satılmıyor. Ben aldığım hali 60 TL idi, şu an 50 TL'ye satılıyor... 1 yıla yakın süredir demlendiği için performans olarak da gayet başarılı. Sanırım Dior Homme Intense parfümün en başarılı ve orijinale yakın klonu olsa gerek... Tom Ford Noir de Noir ise gül temalı, başarılı performansıyla çok özel bir parfümdür. Tutaste konusundan ilgili parfümün yorumlarını okuyabilirsiniz.

FORUM DIŞINA SATILDI

DEATH STRANDING Dijital Deluxe Sürüm (Çift Hak 230 TL)

- DEATH STRANDING (Dijital Deluxe Sürümü)

- TR PSN (Türkçe Altyazı)

- Çift Hak

- Ödeme Enpara Finansbank & TEB

- 230 TL

* Hesabın ilk ve tek sahibiyim. Tüm bilgiler mevcuttur.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

TaKo

İsim:
Katılım zamanı: 17 Ekim 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Ocak 2021; 7:03:20
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: MAFIA 2 - " OPM " nickli arkadasa satilmistir.
Alıcı: eredin35
Tarih: 28 Aralık 2011; 23:00:10
Yorum:hic cekinmeden alisveris yapabilirsiz
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır. RE5 - SATILDI
Alıcı: darkraider
Tarih: 3 Ocak 2012; 16:44:11
Yorum:Çok hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır. Dikkate almayınız.
Alıcı: kornrulez
Tarih: 25 Ocak 2012; 22:11:05
Yorum:anlayışlı ve sözünün eri bir satıcı..şiddetle tavsiye göz kapalı alışveriş yapılır..
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır. ( NBA2K12 )
Alıcı: Yûnus
Tarih: 31 Ocak 2012; 13:47:47
Yorum:Güvenilir bir satıcı çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır.
Alıcı: stonesthrow
Tarih: 18 Nisan 2012; 23:39:05
Yorum:Teşekkürler dostum..
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.047