Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

2*8 GB Kingston 1600 Mhz SATILMISTIR

Sıkıntısı yoktur. Kargo alıcıya ait.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK FX8350+gigabyte 990xa-ud3 400 tl

4 sene önce alındı ve kullanıldı. Hicbir şekilde oc yapılmamıştır. Benchmark testlerini yapip ss kaydetmiştim ancak parçaları ayırdıktan sonra unutmuşumki hdd den almamışım sorunu yok pubg de gtx 970 ile low ayarlarda max 120 min de 70 olacak sekilde ortalama 90 fps alıyorum bu sistemle. Satmamın nedeni iste üst sisteme geçecem. Alan kişi iyi bir soğutucuyla kullanmasını öneririm ben hyper evo 212 ile kullandım hiç fan ses sorunu olmadı. Gayet sessizdi. Boşta 22 35 derece arası oyundayken max 65 derece gördüm. Yani oyunda 55 60 derece görürsünüz iyi soğutucunuz varsa tabi. Xigmatek'ın 120 tl lik soğutucularıda iş görür ama hyper evo kadar iyi degil.
Kesinlikle stock soğutucu kullanmanızı tavsiye etmiyorum elektrik supurgesi olur yoksa alet oyunlarda.
1600 mhz 2 tane 8 gb kingston ramler de vardir. Ramlerle beraber alirsaniz 750 tl olur.

Fiyati cok ucuz tutuyorum pazarlik yok kargo aliciya ait

SATILDI

SATILIK HP Pavilion i5 4210U GT840m 8GB ram 750GB HDD

Urunu alali 3 sene oldu son 1.5 senede islerimi masaüstünde yaptığım için boşta kalmıştır. Cihazin ön kapağinin bazı yerlerinde cizikler var. Bir tanesine sticker yapıştırmıştım. Onun haricinde cihaz temizdir fotoğraflarda gösterdiğim gibi.
Teknik sorunu kulaklık girişine kulaklik tamamen girecek sekilde takıldığı zaman sadece sağ kulaktan ses geliyor. Jack girişıninin ucunu hafif dişari biraktığınizda sorun düzeliyor. 5-10 tl ye donusturucu alınıp sorunu tamamen düzeltebilirsiniz. Onun dışında teknik sorunu yok ekran mousepad hoperlör vs sağlamdır.
Fiyat:980 tl--->920 tl
Ödeme sadece önce ödemeli sonra kargo şeklinde olacaktır.

SATILDI

Satılık PS4 500 gb Version 5.05

5.05 sürümdür Cihaz japonyadan geldiği için sanırsam x ile o tuşları menude yerleri değişik sadece. joystick de biraz deformasyon var resimlerde belirtmeye calıştım. Onun dışında alet sağlam ve temizdir. Ben jailbreak yaparak kullanmadım jailbreak yapımı satın alan kişiye bağlıdır.
fiyat satildi
satın alma işlemı sadece önce ödeme sonra kargo aracılığı ile olur. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Mr.Humble

İsim: Furkan Babur
Katılım zamanı: 4 Ekim 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Aralık 2018; 6:55:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık PS4 500 gb Version 5.05
Alıcı: Epsilon
Tarih: 10 Temmuz 2018; 0:58:16
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK HP Pavilion i5 4210U GT840m 8GB ram 750GB HDD
Alıcı: ikaratas2515
Tarih: 12 Temmuz 2018; 20:31:26
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK FX8350+gigabyte 990xa-ud3 400 tl
Alıcı: savas82
Tarih: 17 Temmuz 2018; 11:27:26
Yorum:Son derece ilgili ve güvenilir bir insan.Paketlemesi muazzamdı.Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.Kendisine tşk ediyorum herşey için.
Genel Puan:      
Ürün: 2*8 GB Kingston 1600 Mhz SATILMISTIR
Alıcı: geforcemx
Tarih: 8 Ekim 2018; 6:27:11
Yorum:çok ilgili alakalı bir arkadaş,sorunsuz ve hızlı alışveriş için kendisine ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.625