FORUM DIŞINA SATILDI

Antec 750W TruePower 80+ Bronz Güç Kaynağı

Bir heves sistem toplarken alip 3 4 ay kullanip sonrasinda atil duruma dusen basliktaki PSU'mu satiyorum. 25/11/2010da almistim 5 sene garantili yani daha 1.5 seneden fazla garantisi var.

Neredeyse sifir ayarinda dememe gerek yok ama yinede diyim Kutu içerigi fulldur tek 1 kablosu dahi eksik degil, bana nasil geldiyse ayni sekil teslim edilecek.

Ankara içi elden teslim edebilirim ve tercih sebebimdir. Diger sehirlerede gonderebilirim kargosunu alici karsiladigi surece.

Fiyat 240TL Pazarlik dusunmuyorum. Bu arada belirteyim ürün yurtdisi oldugundan garantisi boyunca her turlu yardimi saglarim. çok sık seyahat ettigim için bu konuda pek bir sorun olacagini sanmiyorum hatta nerdeyse her ay cevremde birileri gelip gidiyor turkiyeye.

Teslimi nisan 20sinden sonra yapabilirim. Bu sure zarfinda zaten satilmazsa bu tarihten sonra teslim yaza sarkar.

Bununla Birlikte yine Antec Kasa mevcut ayni kondusyonda yani alip yine kenara attigim ilgilenen olursa onuda satabilirim

Antec Nine Hundred kasa budur sadece usb 2.0 bulunuyor uzerinde.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Kingston HyperX Beast 2x8Gb DDR3 2133MHz CL11 Performans Ram

Kisa bir sureligine satisi askiya almak zorundayim tedarikte sorunlar ciktigindan dolayi.

Basliktada belirttigim gibi kingston marka ramlerimi satiyorum. Ömur boyu garantileri var. Faturasi var ama siz yinede yokmus gibi davranin

Öncelikle kit seklinde satmayi dusunuyorum 2x8gb seklinde bu arada toplam 6 adet var elimde. tek olarakda satabilirim ama oncelik cift isteyenlerde. Ramler yurtdisindan gelecegi için ay sonu veya subat basi gibi buyuk ihtimal istanbul içi elden alinabilir. ilerleyen gunlerde kesinlestikce ilani guncellerim.

Fiyat olarak kit için 390tl dusunuyorum tane 200 hepsiburadaki fiyata gore uygun oldugunu dusunuyorum veya baska bir sitede daha uygunsa fiyat ona gore revize edilir.

ilani ram almayi dusunenler için alternatif olmasi acisindan erkenden verdim. 3 hafta gibi bir zaman var bu aralikta ilgilenenler bana pm atabilirler veya ilana yazabilirler.

iyi forumlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satilik Sifir Iphone 5 16gb siyah sim kilitsiz.

Telefonu apple storedan degisimden aldim ve aldigim gibide orjinal kutusuna koydum onundeki arkasindaki jelatinler duruyor. usb kablosunu hic kullanmadim kutudan cikan kulakligini kaybettigim icin eski kulakliktan koydum eger isteyen olursa apple storedan alabilirim 30€ karsiliginda yenisini.

telefon ankara elden teslim olacak 1 hafta sonra.

Fiyat 1250TL

Pazarlik veya takas yok ayrica kayitli degil telefon, kayit islemi aliciya ait. iyi forumlar

FORUM DIŞINA SATILDI

Ipad Smart Cover SIFIR ORJiNAL DERi 269TL Degil Sadece 140TL ipad 2/3/4

Kapali kutu orjinal Apple Store urunudur. Deri oldugundan fiyati normaline gore pahalidir fiyatini karistirmayin.

iPad 2/3/4 için uyumludur. Asagida linkini verdigim urundur ve piyasa fiyati 269TLdir.

Satis Fiyati 140TL

Bimeks fiyatina buradan bakabilirsiniz.

ankaradan elden alabilirsiniz diger sehirler icin once odeme sonra kargo olur. Elimde 4 tane var hepside kahverengi.

Urunlere ait 1 2 bilgi amaçli fotograf ekliyorum kendi gercek fotograflarinida cekip eklicem.

SATILDI

iPhone 5 Son 1 Tane Kaldı!!! Hemen Teslim.

Son 1 beyazım kaldı!!!

Beyaz 16gb kapalı kutu simfree

Ankara elden teslim.

Fiyat takassız ve pazarlıksız 2099TL

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

cocainbar

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satilik HTC HD2 1 haftalik araç içi aksesuari ile birlikte.
Alıcı: NESEMS
Tarih: 26 Ekim 2010; 22:21:49
Yorum:güvenilir satıcı
Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: OCZ Octane 128gb SSD Sata III
Alıcı: Frozen Grenadier
Tarih: 16 Ağustos 2012; 13:40:03
Yorum:
Genel Puan:      
Alıcı: 06ensar
Tarih: 16 Ağustos 2012; 13:40:49
Yorum:teşekküler ilgili bir arkadaşımızdır...
Genel Puan:      
Alıcı: RecycleBin
Tarih: 16 Ağustos 2012; 13:41:28
Yorum:guvenilir satici dusunmeden alisvers yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.234