SATIŞTA

ALINDI

Merhaba Arkadaşlar.

3000tl den sıfır kapalı kutu 10700k işlemci arıyorum

Pandemi ve aracım olmaması nedeni ile aynı ilde de otursak kargo ile alım yapıcam.

Belli bi referansı olan arkadaşlara anında eft sini yaparım

İletişim: 0535 354 12 88
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X 8GB 256 bit GTX1070 1700 TL

Havale kargo usulü alışveriş gerçekleşmiştir

alexdesouza2014 arkadaşımıza satılmıştır.

SATIŞTA

ClaymoreCountry Muharrem şahin YALANLARI

BU ŞAHIS YALANCI DÜZENBAZIN TA KENDİSİ KESİNLİKLE BU FORUMA YAKIŞMIYOR. ELDEN YAPILAN ALİŞVERİŞLERİN BENİM İÇİN HİÇBİR KIYMETİ YOK OZAMAN SARI SİTEDENDE FARKI KALMAZ FORMUN.

KARGO İLE YAPTIĞIMIZ sehzadem2 NİKLİ ARKADAŞ VE BENİDE ENGELLEDİ.

Öncelikle daha önce açmış olduğum konu kilit olmasından dolayı bu konuyu tekrar açma gereği duydum. Kargo ile ilgili yalanları kilit konudan 2 dk nızı ayırarak baka bilirsiniz ben özellikle son açmış konu üzerine durucam.

Arkadaşlar Alttaki linki tıklarsanız zaten başka bişey okumanıza gerek kalmıyacak.

https://forum.donanimha...blemleri-var--144807632

şahsın sehzadem2 iye birlikte kargoda 2 mizede mağdureti yaşattı. Aklınıza geç gönderdi felan gelmesin 5 gün boyunca bu forumda konulara yazan ama bitürlü kendisİne ulaşamamamdan kaynaklandı
https://forum.donanimha...uz--144573951#144573951

Sadece nikini tıklıyarak benim ulaşamadığım zamanlarda forumda 10 larca yazısının oluduğunu görüceksiniz. Şimdi siz birine ulaşmaya çalışsanız ve kendiside forumda gezip konulara yorum yaptığını görseniz ne yaparsınız?

Gelelim bu şahsın dün benim onu tehdit ettiğimi söylerek yalan yanlış sadece kendini haklı çıkarak kısımlerı kesip SS leri koyarak hakkımda açmış olduğu konuya.

Ben bunun diğer üyelerinde sorun yaşaması için ilanına buyazıyı yazdım.

Kendiside bana bu mesajı gönderdi. ALTINI ÇİZEREK BELİRTİYORUM BENİ KIŞKIRTTAN İLK MESAJI

Kimse kusura bakmasın bu mesajı alan kim olursa olsun ister istemez çıkışları olucaktır olmayanın zaten karakterinden şüpe duyarım. Bende kendisinden adres talibinde bulundum birde yüzüme söyle bu söylediklerini. Baktıki iş ciddi benim ona yazmış olduklarımı sanki ben ona önce göstermişim gibi konu açtı.

MADEM BEN ONA HAKARET ETMİŞİM DÜN 15:48 DEN ÖNCE BENİM ONA ETTİĞİM HAKARETİ GÖSTEREN TARİH VE ZAMANI İLE BİRLİKTE TAM SS KOYMASINI İSTEDİM KOYAMADI.

ÖZELLİKLE TARİH VE ZAMANI İSTİYORUM VE TAM SS İSTİYORUMKİ BU KARAKTERSİZ SADECE İŞİNE GELENİ ALIYOR 1 AY ÖNCESİNDE KENDİSİ İLE BU KARGODAN DOLAYI ATIŞMIŞTIK KENDİSİNDEN TAM SS İSTEMEMİN SEBEBİ BU

BİR İNSANIN YÜZÜNE SÖYLİYEMEDİĞİNİ BURDA KALAVYA CAMBAZLIĞI YAPANA NE DENİR? İlk mesajı atacak beni kışkırtacak sonrada sadece kendini haklı gösterecek ss leri paylaşacak böyle bir isana karaktersiz demem inanın bana kibarlığımdan. Benim gözümde en aşşağlık varlıktır

Aşşağıdaki resimlerden de anlıyacağınız üzere konun kargoyu geç göndermesi değildir. WP den bana hakaret ettikten sonra sadece ona karşılık verdiğim mesajları almış.

KARGO-1

KARGO-2

KARGO-3

KARGO-4

SON OLARAK GÖNDERDİĞİNİ İDDA EDİP YALANDAN GEÇİŞTİRDİĞİ MESAJ

SATIŞTA

(ALINIK) RYZEN 3900X & 10700K

Merhaba Arkadaşlar.

kutulu garantili

Ryzen 3900X (3000 TL) (fansız 2800 tl)

İntel 10700K (3200 TL) Varsa anakartta olur

Referanslı üyeler iban no göndermesi yeterli olucaktır.

Aracım yok bu nedenle istanbul içide olsa mesafe uzaksa vürüs nedeni ile toplu taşımaya binmeye sıcak bakmıyorum. Kargo ile alışverişi daha doğru buluyorum. Bu nedenle referanslı üyeler sadece mesaj atarsa sevinirim.

HIZLI İLETİŞİM: 0535 354 12 88

SATIŞTA

Dolandırılan 2 kişiden birinin para iadesi LÜTFEN KONUYLA İLGİLİ YORUMLARINIZI YAZARSANIZ SEVİNİRİM

Merhaba Arkadaşlar.

Ben yaklaşık 2 ay önce bysecox nicli Yaşar Sercan Topçu isimli Sahtekardan 2100tl ye i7 9700k, 800tl ye gigabayte x470 auros (BOZUK) ve 25tl ye dvd rom karşılığında anlaştık. yazmış olduğum fiyatlarda pazarlık yapmadım ilan fiyatından anlaştım.

Ürünlerin o zamanki sıfır fiyatlarınıda yazıyım bazı arkadaşlar şu anki fiyatları baz almasın i7 9700k vatan pc de aldığım gün kampanya vardı i7 9700k 2585 tl anakart 1198 tl di (anakart amozondan alınma garantisiz kart benim almış olduğum)

rock.indark nicli can arkadaşımızda aynı işlemciyi aynı fiyata (İstemiş olduğu 2100tl) anlaşmış)

Tüm olayları anlatmaya kalkarsam çarşaf çarşaf yazmam lazım o nedenle kısa ve net yazıcam ama illede detaylı bilgi istiyen olursa konuşmalar dahil bu şahsa ait tüm bilgiler klasör halinde mevcut wp den paylaşabilirim.

Konuya başlamadan önce bu şahıs hala forum üyesi bilmenizde fayda var.

Ben bu şahsa bi şekilde ulaşarak paramın 2900tl sini aldım. Bu süreçte Can arkdaşımızın şehir dışında olması ve olayların anlık gelişmesi nedeni ile kendi alamadı ve mağdur oldu.

Asıl benim burdaki Sorum şu:
Bu şahıstan bana anakart kaldı ben bu anakartı tamire yolladım ilk yolladığım yer sorunu çözemedi ve anakart tekrar elime geldi bende en azından anakartı kurtarayım dedim. Bu esnadada ben paramı aldım. Ve anakartı bu şahsiyete evden yurtiçi kargoya verdim bilgileri yazarken tc kimlik nomu yazmadığımdan kargo gönderimi için beni aradılar bende tekrar kargoyu istedim ve göndermekten vazgeçtim.
O an anlık karar verip kargolamıştım sonrasında ise ben bu şahsa ulaşmak isterken Toplamda 300 tl taksi ve 50 tl (arkdaşın aracına mazot aldım) masraflarım oldu bunu çıkarmam lazımdı. Anakartıda tamire gönderdim ve şuan an ittibari ile elime ulaştı ısınma sorunu dışında başka sorunu kalmamış.

800tl ulaşım masrafım 350tl ve 65 tl kargo masrafım kalan ise 385tl ben şimdi bu parayı bu dolandırıcıya mı yollıyım? yoksa dolandırılan can arkadaşımıza iade mi ediyim? Hertürlü görüşe saygım var var görüşlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim. Lütfen bu konuda tarafsız olarak bakınız biri dolandırdı diye bu benim veya bi başkaların hak yiyeceği anlamına gelmez, gelirse bu dolandırıcıdan bizim farkımız kalmaz.
Görüşleriniz benim için önemli bende ona göre kararımı vericem.

Herkese vereceğim bu zahmetten ötürü özür dilerim. Sabırla okuyup ileteceğiniz fikriniz için yürekten teşekkür ederim.
Saygılarımla
Ahmet yıldız
0535 354 12 88

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

4yashiro

İsim: ahmet yıldız
Katılım zamanı: 10 Eylül 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Nisan 2021; 20:53:56
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ASUS 22'' analog Monitör
Alıcı: komadayim
Tarih: 11 Kasım 2011; 7:56:12
Yorum:sorunsuz alışveriş
Genel Puan:      
Yorum:Ben satıcının evinde gidip deneyip aldım ürünü sağolsun evime kadar arabası ile yardımcı oldu ürünü
Genel Puan:      
Ürün: seagate barracuda green 1.5 tb
Alıcı: Bukalemun
Tarih: 13 Kasım 2011; 1:48:57
Yorum:hızlı kargo , sorunsuz ürün. çok tşk ler
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK SIVI SOGUTMA
Alıcı: caniturk
Tarih: 13 Kasım 2011; 1:52:08
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.109