SATILDI

Xbox One X - Tertemiz - 11.2018 Faturalı

28.11.2018 Teknosa faturalı cihazım satılıktır. Sıfırından hiçbir farkı yoktur, sorunsuzdur, alındığından beri çok az kullanabildim. PC sistemim de olduğundan - bu sıralar iş sebebiyle oyun oynamaya hiç vakit bulamadığımdan satmak istiyorum.

Fotoğraflarını yeni çektim, görüldüğü üzere hiçbir çiziği vuruğu bulunmamaktadır. Orijinal kutusu ile satılıktır.

İstenirse komisyonları eklenerek Get veya Gittigidiyor üzerinden satış yapabilirim.

İzmit - Kocaeli'de eczacıyım, kendi işyerimi işletiyorum. Kargolarınızı en özenli bir şekilde paketler gönderebilirim.

Saygılarımla.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

AMD FX 8350 8 Core İşlemci - ASUS Crosshair V Formula Z Anakart

Elimde Vatan Bilgisayar Mayıs 2013 faturalı AMD'nin en başarılı işlemcilerinden biri bulunmakta. Laptopa geçiş yaptığım için satmak istiyorum. İşlemci ve anakart çok temiz kullanılmış olup, kasanın içi tozdan vs. korunmuştur.
İşlemci Cooler Master'ın başarılı bir soğutucu ile kullanıldı ve oyunlarda 64 derecenin üzerine hiç çıkarılmadı. Overclock ihtiyacım olmadığından sadece deneme amaçlı Overclock yapılmıştır.

Anakart ise Asus'un AMD platformu için geliştirdiği en güçlü anakart. Ses kartı, Ethernet teknolojisi, PCI slotları vs. her şey mükemmel özellikte. 5 yıl garantilidir. Cihazları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum.

Şu anda piyasada anakartı en ucuz 650 TL'ye bulabiliyorsunuz, işlemciyi ise 500 TL'ye. Ben ikisi için 850 TL istiyorum. Fiyatım sondur.

Cihazların kutuları, naylonları, stickerları herşeyi ilk günkü gibi saklanmıştır. Resimler temsilidir, ancak resimlerdeki kutu ve kutu içerikleri - fatura eklenerek gönderilecektir. Özenle kargolanarak adresinize gönderilir. Ciddi alıcılara taksitle alışveriş imkanı sunabilirim.

İlgilenenler için telefon numaram 0507 288 56 00.

Saygılarımla

SATIŞTA

Ankara içi Iphone 4S Alınacaktır - Sanalpazar ile

Arkadaşlar merhaba.

Ankara içinden Iphone 4S almak istiyoruz bir arkadaşım için. Ödemeyi sanalpazar üzerinden kredi kartı ile yapmak istiyoruz. Buna göre fiyatınızı %5 komisyon eklenmiş şekilde söyleyebilirseniz sevinirim.

Cihazın beyaz renk olması ve temiz olması tercih sebebimiz.
Sorunsuz şekilde çalışması gerekli.
Kutusunun ve kutu içeriğinin eksiksiz olması gerekli
Kendi pasaportunuzun üzerine kayıtlı veya yurt içi cihaz olması önemlidir.
Yurtdışından alınma cihaz ise cihazın alındığı Apple Store'dan alınan faturasının olması da bizim için gerekli. (veya yurtiçi faturası)

Biliyorum, isteklerim titizce, ancak kendi kullandığım Iphone'un da bu tarz belgelerini - aksesuarlarını saklıyorum. Amacımız bu iş ile ilgili bilgili ve Iphone'un kendi kullanıcısından satın almak. Alışverişi elden yapmak istiyoruz, ödemeyi sanalpazardan yapacağız. Eğer cihazınıza güveniyorsanız ve referans gösterebilirseniz şehir dışından kargoyla alım da yapabiliriz. Yalnız bu durumda cihazın detaylı resimlerini görmek isteriz.

0507 288 56 00 telefon numaram. Bana öm ile de ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler, saygılar.

FORUM DIŞINA SATILDI

ANK: Sega Dreamcast PAL Kutusunda - Sorunsuz - Full

Arkadaşlar elimde bir adet Sega Dreamcast var. PAL modeli, orijinal kutusuna kadar duruyor.

Cihaz tertemiz, lensinde hiçbir sorun yok. İnternetten bulabileceğiniz her oyunu orta karar bir CD-R'a yazdırarak sıkıntısızca oynayabilirsiniz.
Sadece cihazın üzerinde bazı kısımlarda doğal olarak sararmalar mevcut. Efsane Shenmue serisini oynamak için bile satın alınabilir. Scart kablosu sayesinde görüntüde herhangi bir sıkıntı olmadan her televizyonda kullanabilirsiniz. LCD TV'lerle bile çok iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

İçeriğe gelince;

Sega Dreamcast konsol
4 adet orijinal ve sorunsuz gamepad
Scart kablosu
1 adet yan sanayi memory kart
RF kablosu
Güç kablosu
Orijinal Resident Evil Code Veronica oyunu (Almanca)
Ve bir dünya oyun CD'si gelmektedir.

Evimde yer açmaya çalışıyorum, koleksiyonumdan çıkaracağım bu cihazı kararımdan vazgeçmeden alın bence.

Cihazın fiyatı 350 TL'dir. Ankara içi elden teslim edilebilir veya şehir dışına havale ve kargo yoluyla gönderilebilir. Sanalpazar üzerinden taksitli alışveriş imkanı da sunabilirim.

Telefon numaram 0507 288 56 00

Teşekkürler

SATIŞTA

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi - SBM 4705 - 125 TL

Elimizde hediye gelmiş bir ekmek yapma makinesi var.

Deneme amacıyla 3 kere ekmek yapılmış, sonrasında kutusunda durmuştur.

Kutusu, bütün aparatları, ekmek için tarifleri içeren kitapçığı mevcuttur.

Kepekli, normal, mısır, Fransız ekmeği gibi çok çeşitli ekmeklerin yanı sıra pide, çorba, türlü gibi yemekleri de pişirebileceğiniz bir cihaz, tarif kitapçığında yapılabilecek tüm yemekler - miktarlarıyla birlikte yazmaktadır.

Dileyenler için sahibinden veya sanalpazar üzerinden taksitli ödeme imkanı sağlanabilir, lütfen özel mesajla. Referanslarımı kontrol edebilirsiniz.

Fiyatı 125 TL'dir. Teknosa fiyatı 175 TL'dir.

windows 7 screen shot

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

gogostarmen

İsim: hakan ulusay
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Ekim 2020; 16:54:31
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Xbox 360 Kablosuz Kol cheetaw adlı üye için referans ilanıdır
Alıcı: cheetaw
Tarih: 23 Aralık 2011; 1:18:22
Yorum:Dürüst satıcı,sorunsuz alışveriş..Tekrar teşekkürler..
Genel Puan:      
Ürün: ANK: Alınık Dualshock 3 Temiz - Sorunsuz
Alıcı: Hakankuzeyy
Tarih: 25 Aralık 2011; 17:03:07
Yorum:güvenilir dürüst bir satıcı herkese tafsiye ederim tam bir beyfendi
Genel Puan:      
Ürün: Alınık 3.5" Sata Dahili veya Harici Harddisk (1 TB ve üstü)
Alıcı: izomer
Tarih: 12 Ocak 2012; 23:20:37
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ANK: Satılık Xbox Beyaz Wireless Gamepad - 50 TL
Alıcı: longboy
Tarih: 25 Ocak 2012; 19:53:09
Yorum:Sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz bir donanımhaber üyesi.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Xbox 360 Slim için 250 GB Harddisk = 125 TL
Alıcı: isocan81
Tarih: 1 Şubat 2012; 21:57:19
Yorum:sözünde duran güvenli satıcı tşk ederim
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141