SATILDI

APPLE WATCH 42MM

FİYAT : SATILMIŞTIR
Kutusu, faturası(30.04.2016 Vatan), içeriği duruyor. Zaten resimlerde her açıdan çektim, kendiniz de bakabilirsiniz. Kozmetik olarak en ufak bir hatası bile yok. Zaten neredeyse hiç kullanmadım sayılır, boşta durduğu için satıyorum. Ayrıca yine Apple metal kayışı ve iki tane ekran koruyucu hediye edicem yanında.Yalova içi elden teslim, diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderirim. Ayrıca isterseniz Get ilanıyla alabilirsiniz(Getli fiyat 800TL).

SATILDI

Brainwavz BLU-200

Brainwavz BLU-200 : 100 TL
Aynı şekilde bir kaç kere denemek hariçinde hiç kullanılmadı. Bluetooth kulaklığa göre gerçekten kaliteli bassları var. 4-5 saat müzik dinleme süresi sunuyor. Şarj olma süresi çok uzun değil, yaklaşık 20-30dk. İki ürünü de resimdeki kutularıyla göndericem.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Pebble Steel Akıllı Saat

350 TL

Kutusu ve içeriği eksiksiz duruyor. Deri kayışı ve metal kayışının parçaları da duruyor. Garantisi yok. Kolda çok şık duruyor gerçekten ve şarjı da kullanıma bağlı 4-7 gün arası değişiyor. Android ile daha etkili ancak IOS ile de çalışıyor tabiki. Aslında saati uzun uzun anlatmama gerek yok, bayadır piyasada olup bilinen bir saat zaten. Bir de internetten bir site sayesinde istediğiniz resimle istediğiniz saat yüzünü oluşturabiliyorsunuz, gerçekten güzel bir şey. Resimleri koymaya çalıştım ancak mobilde olduğum için sorun çıktı, o açıdan pmden fotoğraflarını atabilirim isteyene. Fiyat farkı ödenirse Get açabilirim ancak şahsi düşüncem böyle birşeye gerek olmadığıdır. Forum üzerinden rahatça alışveriş yapabiliriz, zaten referanslarım da var. Fiyat olarak yine pmden konuşabiliriz.

SATILDI

FiiO X1 HIGH RESOLUTION AUDIO PLAYER

280 TL

Sıfırdan farksız, gümüş renkte bütün kutu içeriği ve kutusuyla beraber duruyor. Zaten çok fazla kullanılmadı, kullanıldığı zaman da kabıyla kullanıldı. Flac(Loseless-Kayıpsız) dosyalarını dinleyebilirsiniz. Eğer iyi bir kulaklığınız da varsa şu ana kadar müzik dinlememişim diyeceksiniz, emin olun. Sahibindenden GET ile almak isteyenler için fiyat: 300TL.

Özellikler:

2" LCD Ekran
Sağlam alimünyum şasi, metal düğmeler
1700mAh batarya full şarj ile 12 saatin üzerinde müzik dinleme
MicroUSB port
128GB a kadar hafıza kartı desteği

SATILDI

Masaüstü Gaming PC AMD RADEON R9 285 1550TL!!

1550 TL

Zaten 6 Ay önce alındı. Özelliklerini zaten resim olarak koydum. Bunun haricinde çoğu oyunu Medium-High ayarlarda sorunsuz çalıştırıyor. Ekran kartının, işlemcinin, harddiskin, kasanın, monitörün hepsinin kutuları ve içindekiler duruyor. İçinde de orjinal Windows 10 yüklü. Toplam 2350 liraya satın almıştım, şimdi 1550 liraya satıyorum, o açıdan pek pazarlık düşünmüyorum ama yine de konuşuruz. Ek olarak farkını ödemeyi kabul ederseniz GET de açabilirim.(1650 liradan 1550 liraya düşürdüm)

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

MFN

İsim: Furkan N
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 15:26:06
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Fiio E18 DAC ve Kulaklık Amfisi
Alıcı: starmaster
Tarih: 13 Nisan 2015; 11:40:43
Yorum:Tavsiye ederim
Genel Puan:      
Ürün: FiiO X1 HIGH RESOLUTION AUDIO PLAYER
Alıcı: mbs1905
Tarih: 30 Haziran 2016; 14:33:56
Yorum:Son derece keyifli bir alışverişti. Hızlı kargo için teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: APPLE WATCH 42MM
Alıcı: mahirko
Tarih: 12 Ocak 2017; 16:01:03
Yorum:Son derece dürüst ve güvenilir.
Genel Puan:      
Ürün: Masaüstü Gaming PC AMD RADEON R9 285 1550TL!!
Alıcı: TheLastRevolutionary
Tarih: 12 Ocak 2017; 16:05:06
Yorum:Tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Brainwavz BLU-200
Alıcı: ErnGnc
Tarih: 13 Ocak 2017; 21:59:46
Yorum:alışveriş için teşekkürler, son derece güvenilir bir arkadaş.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094