SATIŞTA

Sıfır kutu MSI RX580 8Gb Armor OC - Vatan faturalı

Elimde yedek olarak bulunsun diye bir önceki yılbaşında Vatandan almıştım. Halihazırda kullandığım 1070 sorun çıkartmayınca bu da haliyle sıfır kutusunda duruyor. Fatura mevcut. 19 ay kadar garantisi kaldı. Takas düşünmüyorum.
1250 Lira

SATIŞTA

XPG RGB 2TB M.2 , Samsung 1TB SSD , Seagate 4TB SSHD

Samsung 860 QVO 1TB SSD - Sıfır kapalı kutu - 700 Lira
XPG Spectrix S40G RGB 2TB M.2 SSD - Sıfır kapalı kutu - 1500 Lira
Seagate Desktop SSHD 4TB (ST4000DX001) - Sıfır açılmamış paketinde, 2021 4 aya kadar garantili - 550 Lira

SATIŞTA

Sony 5.1 dolby-dts ev sinema hoparlör takımı - TAKASLI

5.1 kanal Dolby-DTS ev sinema amfileri için Sony marka tertemiz sorunsuz hoparlör seti + subwoofer boşa çıktığı için stereo hoparlör ile takaslıktır. (max. 6X100W)
Tamamen orjinal ve tamirsizdir. Model numaralarını fotolarda göstermeye çalıştım. Göze batacak bir kozmetik deformasyon yok.
Hem duvarda hem ayaklı hem de stand olarak kullanılabilir. Ayrıntılar için mesajla ulaşabilirsiniz. 150 Lira

NOT: Arkadaşlar; sistem pasif, amfisiz tabiki çalışmaz. Kendi dahili amfisi olanlar hariç TV 'lere direk bağlayamazsınız. Süreceğiniz sinema anfisinin sony olması şart değil. Farkındaysanız tüm uydular aynı model yani ön ve arka uyduları farklı ses ve güç aralığında olan prologic hoparlörleriyle karşılaştırmayın. Dolby dijital veya DTS için tam uyumludur vs...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Sintai

İsim: Murad Dogan
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Ağustos 2020; 16:53:20
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Muhasebe

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: iPhone 4S 16Gb siyah ve beyaz sorunsuz telefonlar
Alıcı: zekist
Tarih: 12 Ocak 2015; 0:00:19
Yorum: Kendisinin pek referans aliskanligi yoktur ama yillara dayanan alisverilerimiz oldu, Iphone da bu kervana katildi. Tesekkurler
Genel Puan:      
Ürün: SAMSUNG Galaxy TabPro 10.1 t520 - iPad ile takas olur
Tarih: 12 Ocak 2015; 0:00:37
Yorum: Elden alisverisimiz oldu lakin uzakta olsa sikinti olmaz, Dogru durust gubenilir ve sicak kanli bir arkadastir. urunle veya kendisiyle hic bir zaman sikinti yasamazsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Kayıtsız Samsung S4 16Gb Kutu + Kılıf + AS111
Tarih: 1 Şubat 2015; 22:04:45
Yorum:Gördüm, beğendim , aldım..... Murat ile alışveriş herzaman en iyi sonucu verir....
Genel Puan:      
Ürün: SkyLake 1151 G4400 işlemci - Sıfır kutu - Faturalı
Alıcı: kurs@tz
Tarih: 4 Mart 2017; 15:02:15
Yorum:Güven veren bir forum üyesi, Paketleme iyi, kargo hızlı, güzel temiz sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı
Alıcı: kankokusu
Tarih: 28 Mart 2017; 13:12:18
Yorum:Güzel bir alışveriş oldu arkadaşa teşekkür ederim. Fakat kargo çok pahalı geldi.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.297