SATIŞTA

Razer ornata chroma

Amerika dan alinma denenmis Ama hic kullanilmamis urun. İngilizce klavye mevcut. Kutusdunda ve yapistirma etiketleri mevcut.istanbul ici elden veya once ode sonra kargo olarak satistadir.
Fiyat,315 lira.
Ciddi alicilar mesaj ile numaralarini gonderilerse en kisa zamnda telefon ile donus yapacagim.

FORUM DIŞINA SATILDI

apple iphone 6s 16gb rose gold --1750tl

KULLANILMAMIS, ,Acik kutu ve ekran jelatini sokulmus. Amerika dan aldigim cihaz.ankaradan elden teslim. Fiyat 1750. Cihaz kayitsiz. Sadece pesin elden satis.MODEL NO A1688

FORUM DIŞINA SATILDI

Iphone 6s 16gb .1800tl

Hic kullanilmamis rose ve space gray renkli 16gb 2 cihazim satilik.kayitsiz ve sim kilitsiz cihazlar. Nakit istanbulda elden teslim.
Resim koymuuorum cunki cohazlar kullanilmamis cihaz

SATILDI

iphone 6 64gb

Amerika dan apple store fiyatlarina tax (kdv) dahil haline 50-100 dolar arasi eklemek suretiyle istediginiz urunu getiririm. -50,100dolar kar demiyorum cunku bu fiyata kargo bile sizin icin amerikadan Turkiye ye tasimaz hicbiseyi.... 23ocakta istanbulda olacagim.. Urun isteyenler acikca istedikleri urunu yazsinlar kapora vs istemiyorum cunku urunleri almazsaniz geri iade etme sansim var.
teslimat istanbul ve edirne den ELDEN yapilacak ( . Elimde urun yok tamamen istek uzerine gidip alicam yani 0cihazlar apple store faturali olacak ve jelatininde olacak.

SATIŞTA

Uygun iphone 6s,6+,6 ,5s ,apple watch.macbook lar.(siparislerin bazilari alindi.)

ilan kirliliği olmasın diye eski ilanı güncelliyorum.eski ilanda tam 9 kişiye cihaz getirip sorunsuz şekilde teslim etmiştim ama kimse buraya hiç birsey yazmadı Amerika dan apple store fiyatlarina tax (kdv) dahil haline 50-100 dolar arasi eklemek suretiyle istediginiz urunu getiririm. -50,100dolar kar demiyorum cunku bu fiyata kargo bile sizin icin amerikadan Turkiye ye tasimaz hicbiseyi.... 20şubat ta istanbulda olacagim.. Urun isteyenler acikca istedikleri urunu yazsinlar 50 dolar kapora karşılığı istediğiniz ürünü getireceğim.
teslimat istanbul ve edirne den ELDEN yapilacak ( . Elimde urun yok tamamen istek uzerine gidip alicam yani 0cihazlar apple store faturali olacak ve jelatininde olacak.

kargo yok.
pasaport kaydı yok.

Amerika dan apple store fiyatlarina tax (kdv) dahil haline 50-100 dolar arasi eklemek suretiyle istediginiz urunu getiririm. -50,100dolar kar demiyorum cunku bu fiyata kargo bile sizin icin amerikadan Turkiye ye tasimaz hicbiseyi.... 23ocakta istanbulda olacagim.. Urun isteyenler acikca istedikleri urunu yazsinlar kapora vs istemiyorum cunku urunleri almazsaniz geri iade etme sansim var.

1tanesin faturasini fiyati gormeniz icin ekliyorum.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

ewci

İsim: yucel michiganli
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Ağustos 2019; 9:54:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: satilik ps3 /330liraaaa hemen al!
Alıcı: ibra0661
Tarih: 26 Nisan 2011; 20:41:47
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: IPHONE 3G TEMIZ CIHAZ,HEDIYELI FULL KUTU
Alıcı: fastscan
Tarih: 26 Nisan 2011; 20:42:24
Yorum:Gecenin 12sinde buluşmayı kabul edip,cihazı dediği gibi tertemiz teslim etti.Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: satilik 2g cok temiz 350 lira!!
Alıcı: Versace kv
Tarih: 4 Mayıs 2011; 23:29:38
Yorum:gözünüz kapalı güveneblirsiniz çok iyi niyetli bir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: satilik YENI 2g cok temiz 350 lira!!
Alıcı: $U$PeCT RoCKerS
Tarih: 6 Mayıs 2011; 2:33:44
Yorum:Herkese tavsiye ederim.. İyi bir alışverişti. Çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Yorum:Güzel alışverişti
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.094