SATIŞTA

SATILIK İPHONE 6S PLUS 64 GB GOLD 1750 TL

Arkadaşlar cihaz 2 saat falan kadar önce elimden düştü, ekran jelatini ve ekranda çatlaklar oluştu. bu şekilde kullanmak istemediğimden cihaz satılıktır. Garantisi yok, pasaport kaydı tarafımdan yapıldı. geçen sene ekim ayından beri kullanıyorum. sorun sıkıntı vesaire yok. orjinal şarj aleti, kulaklık mevcut.
ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilirler.

FORUM DIŞINA SATILDI

APPLE MP2F2TU/A iPad Wi-Fi 32GB - Space Grey 2 aylık tertemiz

Arkadaşlar ürün hediye olarak geldi, temmuz ayından beridir. Nadir kullanıldı zaten, hiçbir sorun sıkıntı yok. Full kutu içeriği ankara + batman + izmir içi elden teslim edebilirim. fiyat olarak da 950 TL

SATILDI

Satılık Asus vs228de 225 TL (2018 nisana kadar garantili full kutu)

ürün full kutu + faturalıdır. Cihaz tertemiz hiçbir sorun yok. vuruk kırık çizik ölü pixel yok. Fİyat olarak da 225

SATIŞTA

SATILIK FULL SİSTEM 1800 TL (16gb ram + hdd + ssd + asus full hd monitör vs )

kardeşimle Eskişehir'den Tekirdağ'a taşınacağımızdan ötürü hem yükü azaltmak hem de nakit ihtiyacını gidermek için masaüstü bilgisayarı da elden çıkarıyorum. Bilgisayarı geçen yaz topladım haziran-temmuz ayı içerisinde, ürünlerin kutu fatura vesaire her şeyi mevcut. Halihazırda kullanılan bir sistem zaten. 2 ay oyun oynadım, sonrasında kardeşim akşamdan akşama film izleme gibi işler için kullanmaya devam etti. Overclock yapılmadı, herhangi bir aksamda sorun yok.

Bu ay içerisinde memurluk mülakatı belli olacak onu bekliyorum, en geç 2 haftaya kadar Eskişehir'e dönüp eşyaları toparlayacağım. Kasayı da dönüş Zamanı kutulayıp (eğer ki satılırsa) alıcıya teslim edeceğim. Satış ilanını şimdi koyuyorum çünkü gider gitmez hemen halledebilmek için. Ne kadar hızlı o kadar iyi.

Fiyat olarak 1850 lira düşünüyorum, 1800 son fiyat, aşağısı yok

• İşlemci : amd a8 7650k
  • Anakart : msi a68hm e33v2
  • ekran kartı : msi r7 240 low profile 2gb 128bit
  • ssd : hi-level 120gb 530/550 mb
  • RAM : 16 gb (2x8) kingston Hyperx fury 1600 mhz
  • Hdd : Seagate ya da Western digital 1tb 7200rpm
  • monitör : Asus vs228de full hd monitör
  • Kasa : aerocool Black edition 450w (500 de olabilir)
  • İşlemci soğutucu : akasa veenom Ak-ccx 4002
    [\ul]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SAMSUNG NOTE 3 32gb NOKTA HATASIZ (1 YIL GARANTİ - SPİEGEN KILIF - YEDEK ORJ BATARYA)

Merhabalar, cihazımı iphone 6s plus alacağımdan ötürü satma kararı aldım. 14.05.2015 tarihinde alındı faturası kesildi. ilk günden beridir ekranda jelatin, üzerinde spiegen kılıf ile birlikte kullanıldı. Cihazda tek bir çizik bile bulamazsınız. Herhangi bir hata, noksan, vurdu kırdı gibi durum söz konusu değil. Kutusu duruyor, kutuya koyup sıfır cihaz diye satılacak temizlikte (kozmetik olarak örnek vermek amaçlı yazdım). Fotoğraflar çok kaliteli olmayabilir, o yüzden sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Cihazın kutu içeriği full şekilde durmakta. 1 yıl garantisi olduğunu başlıkta belirttim, yedek orjinal batarya da var, faturası duruyor, spiegen kılıf da mevcut.

Fiyat olarak 850 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dükkan Sahibi Hakkında

Ateşle Barut

İsim: Erhan Gökalp
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 17:17:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.erhangokalp.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ssilinsin lültfe
Alıcı: fatih_18_18_18
Tarih: 6 Haziran 2013; 21:43:34
Yorum:tşk
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Ps3 120gb 500TL
Alıcı: fenafilnet
Tarih: 13 Şubat 2014; 22:11:06
Yorum:Kendisiyle önce havale sonra kargo şeklinde alışverişimiz oldu son derece güvenilir ilgili bir arkadaş.
Genel Puan:     
Ürün: Satılık Samsung Galaxy S Duos (GTS-7562) 240 TL
Alıcı: SeydayaKurbann
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:15
Yorum:Aynı gün kargoya verip kargo ücretini kendisi halletti. Önce havale sonra kargo şeklinde aldım. Güvenilir, ilgili bir arkadaş. Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry Curve 8520
Alıcı: diefck
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:28
Yorum:Cihaz ve fiyattaki revize için teşekkür ederim. Sorunsuz alışveriş ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: 25 OCAKTA ALINMIŞ 22 ay garantili İPHONE 4 8gb 675 tl
Alıcı: CSGOKEYUP
Tarih: 28 Mayıs 2014; 21:43:38
Yorum:Anlayışlı, ilgili bir satıcı.İlanda yazılanlar dışında 1 adet kulaklık ve 2 adet kılıf ile beraber gönderdi, tekrar teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078