SATIŞTA

APPLE İPHONE 4-4S Orjinal Kulaklıklar alınacak

Arkadaşlar iphone 4-4s cihazları ile birlikte gelen orjinal kulaklıklarınız var ise kullanılmış ya da kullanılmamış olarak fiyat da belirtirseniz birkaç adet alacağım.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

i5 8gb ram gt540m 2gb ekran kartı 500gb harddisk 750 Lira

2 senedir kullandığım laptop'umu satmaya karar verdim. Macbook sipariş verdim ve bu cihaz boşa çıkacak. Cihaz kozmetik olarak 9/10alabilecek titizlike kullanıldı. Donanım olarak hiçbir sorun vs bulunmamakta. Garantisi yok cihazın, gayet memnunum bunca zamandır da kullandım. Özellikleri aşağıda yer alıyor. Resimleri uygun bir zamanda yükleyeceğim, şu an için yükleyemiyorum. oyunlarda kasma yapmıyor, kardeşim çok oyun oynardı. Ben de dota ve cs go oynardım. Öğrenci iken çizim derslerim vs için almıştım, gayet de memnun kaldım.

Özellikler

Marka Casper Nirvana serisi CNE 2450 8L45B
8gb ram
i5 2450m 2,5 ghz 4 çekirdek işlemci
2 gb harici ekran kartı nvidia gt 540m
500 gb harddisk

Alacak kişiye microsoft kablosuz klavye mouse, soğutucu, 1 adet kırmızı laptop çantası, usb çoklayıcı da hediyemdir.

Not : Telefon ve ipad ile de takas düşünebilirim. Tekliflere açığım.

Gelen Pm'lere İstinaden : Düşük model cihazlar ile takas düşünmüyorum. Bir kuruş dahi indirim yapmayacağım, çünkü fiyatın yeterince iyi olduğunu düşünüyorum. Boş yere indirim mesajı atmayınız.

SATIŞTA

CORT G110 ELEKTRO GİTAR [150 Lira]

Elimde fazlalık olarak bulunan gitarımın hiçbir sorunu yoktur. Beraberinde tremolo kolu ve 2 adet usb kablo, jac dönüştürücü ile birlikte gönderilecektir.Telefon yolu ile ulaşırsanız daha kısa zamanda geri dönüş sağlayabilirim.

0543 922 16 08

SATIŞTA

Satılık Gümüş Yan Flüt

Arkadaşlar 1 sene önce aldığım ve hala tertemiz ve tok sesler çıkaran, tuşlarında hiçbir sorun bulunmayan güzeller güzeli flüdümü satma kararı aldım. İlgilenen arkadaşlar pm yolu ile iletişime geçerse sevinirim.

Fiyat : 300 Lira, pazarlık payı illa ki var.

SATIŞTA

SATILIK APPLE İPOD SHUFFLE 4GB 75 TL

Arkadaşlar kullanmadığım 4gb olan ipod shuffle cihazımı satmak istiyorum. Cihazın kutusu vs duruyor olması lazım. 2 seneden fazla oldu alalı, fatura neredeyse silinmiş bir şekilde hala duruyor. Kulaklığı yıprandı ama kulaklığı vermeyi düşünmüyorum hijyen açısından. Yine de isteyen olursa veririm. Usb kablosu ve kulaklık ile gönderebilirim.

Fiyat : 75 TL

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dükkan Sahibi Hakkında

Ateşle Barut

İsim: Erhan Gökalp
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 17:17:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.erhangokalp.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ssilinsin lültfe
Alıcı: fatih_18_18_18
Tarih: 6 Haziran 2013; 21:43:34
Yorum:tşk
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Ps3 120gb 500TL
Alıcı: fenafilnet
Tarih: 13 Şubat 2014; 22:11:06
Yorum:Kendisiyle önce havale sonra kargo şeklinde alışverişimiz oldu son derece güvenilir ilgili bir arkadaş.
Genel Puan:     
Ürün: Satılık Samsung Galaxy S Duos (GTS-7562) 240 TL
Alıcı: SeydayaKurbann
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:15
Yorum:Aynı gün kargoya verip kargo ücretini kendisi halletti. Önce havale sonra kargo şeklinde aldım. Güvenilir, ilgili bir arkadaş. Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry Curve 8520
Alıcı: diefck
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:28
Yorum:Cihaz ve fiyattaki revize için teşekkür ederim. Sorunsuz alışveriş ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: 25 OCAKTA ALINMIŞ 22 ay garantili İPHONE 4 8gb 675 tl
Alıcı: CSGOKEYUP
Tarih: 28 Mayıs 2014; 21:43:38
Yorum:Anlayışlı, ilgili bir satıcı.İlanda yazılanlar dışında 1 adet kulaklık ve 2 adet kılıf ile beraber gönderdi, tekrar teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.074