SATILDI

720 TL => İ3 16gb ram 120gb ssd + 250gb hdd YENİ FOTOLAR EKLENDİ (mini itx kasa kitap boyutunda)

Arkadaşlar 1-2 aydır kullanmakta olduğum sistemi satma kararı aldım. Herhangi bir sorunu felan yok, aldıktan sonra sisteme ekleme çıkarma yaptım gayet de iyi stabil olarak çalışmakta.

Özellikler

i3 2100 3.1 ghz işlemci
16 gb kingston hyper x furry ram (2x8gb biri geçen hafta, diğeri nisan ayının başında alındı)
120 gb hi level ssd (nisan ayının başında alındı)
250 gb 2,5" hdd
dahili hd 2000 ekran kartı ile her türlü ihtiyacınıza cevap alabilirsiniz.
wade-8012 anakart
gerçek 180w psu

anakartın hdmi girişi mevcut, 6 sata portu var, 4 usb girişi, 2 ethernet girişi, dvi, vga girişleri vesaire mevcut.

Cihazda pci-express girişleri mevcut, harici ekran kartı alınıp takılabilir ihtiyaca göre. Kasanın boyutları bir kitaptan birazcık büyük, gerçekten masada kitap varmış hissi veriyor

Harici ekran kartı takmak isterseniz msi R7 240 ile gta v oynarken 30-45 arası fps alabilirsiniz.

dahili ekran kartı ile full ayarlarda Lol oynarken 45-60 fps arası alıyorum.
Hearthstone zaten full ayarlarda sorun yok.
Dota 2'de de sorun yok kasma yırtılma donma yok.
Cs go - full ayarlarda 28-34 fps arası oynatıyor.
Fm 2015 sorunsuz oynuyorum
Torchlight 2 sorunsuz oynadım bitirdim özellik kısmadan
Skyrim'de de kasma sorunu vesaire yok
Ets 2 yine sorunsuz oynuyorum.

istediğim fiyat konusunda da istenilen parçaya göre değişiklik yapabilirim.

Full sistem (16 gb ram - 120 gb ssd - 250 gb harddisk) => 720 TL

4gb ram - 250 gb hdd => 325 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR referans ilanıdır

referans ilanıdır, alıcısına hayırlı olsun

SATILDI

3x HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR

referans ilanıdır, hayırlı olsun

SATILDI

HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR referans ilanıdır

referans ilanıdır, alana hayırlı olsun

FORUM DIŞINA SATILDI

4x HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR Tekli 80 TL

Bir süredir iş için topladığım 40 kadar bilgisayarı elden çıkardım ve son 5 adet kaldı. Cihazlarda sorun yok, günlük işler için gayet ideal LoL felan oynanıyordu bilgisayarların birkaçında , Knight online oynayan arkadaşlarım da oldu birkaç oyun daha oynadılar ama hatırlamıyorum onları çünkü formatlandı bilgisayarlar, hepsi aynı özellikte zaten kasaların. Cihazlarda 4 adet ram slotu var ve her bir bilgisayarda 4 adet 1'lik ram, 80gb hdd birkaçında 120gb olabilir ama yine de 80 var gibi düşünün siz, amd sistemler. Kasalar ince kasa ve gayet sessiz çalışıyorlar. ilgilenen arkadaşlar olursa gönderimini sağlayabilirim. Detaylı bilgi isteyen felan da olursa yine aynı şekilde daha kapsamlı fotoğraf çeker koyarım.

1 pc => 4 gb ram 80 hdd klavye mouse elektrik ve monitör kablosu = 80 tl (kablolar bile faturalı vatandan alınma ve 1. kalite hepsi)

HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR

İşlemci

AMD Athlon 64 X2 DUAL CORE 4000 2.10GHz

RAM

4 GB DDR2 667 MHZ
8 GB RAM DESTEĞİ
4 RAM SLOTU
4 SATA SLOTU

EKRAN KARTI
256MB O/B

HDD
80 GB SATA

ANAKART GİRİŞLERİ

2 PCİ SLOT
1PCİ-E EXPRESS
6*2 USB
1 PARALEL
1 COM
1 DVİ ÇİKİŞ
4 ADET SATA PORT

Resimde kasaların üzerine olan cihaz ise Aten marka ATEN-CS1308 KVM switch kullananlar ya da ihtiyacı olan olur diye onu da açıklayayım. Bu cihaz ile birden fazla bilgisayarı birbirine bağlayabilir, tek monitör tek klavye ve mouse ile bilgisayarları bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Ben 43 bilgisayar için 7 switch kullandım.

Switch'in güncel fiyatı 750 lira civarında +- 40 lira oynar ya da oynamaz, en azından şu an öyle görüyorum. cihaz aralık ayında alındı faturası vesaire hepsi duruyor kutusu da aynı şekilde. ihtiyacı olanlara onu da verebilirim.

Aten marka ATEN-CS1308 KVM switch = 500 TL

cihaz özellikleri ve fiyatı için linke bakabilirsiniz

http://www.ekokablo.com...Aten_-_ATEN-CS1308.html

8 bilgisayarın 1 klavye (PS/2 ve USB), 1 mouse (PS/2 ve USB) ve 1 monitör (VGA) tarafından denetlenmesini sağlar.
KVM Switch'in * kaskad olarak birbirine bağlanmasıyla 64 adede kadar PC kontrol etmek mümkündür. (2 kademeli kaskad bağlantı metodu)
Çift arayüz desteği - Sunucu tarafında PS/2 ve USB tipi mouse ve klavye ürünleriyle uyumlu çalışır.
Windows 2000/XP/Vista, Linux, Mac ve Sun işletim sistemlerini destekler.
Video DynaSync™ özelliği - Cihaz açıp kapama işleminde ve portlar arasında geçişlerde ekran çözünürlüğünü optimize eder. Konsola bağlı bilgisayarın görüntü ayarları hangi şekildeyse KVM Switch bu görüntü parametrelerini dikkate alarak kendini fiziki olarak adapte eder.
PC, Mac ve Sun tipi bilgisayarların USB arayüzüyle uyumlu çalışır.
PS/2 ve USB arayüzleri otomatik olarak tespit edilir.
USB ya da PS/2 klavye ve mouse emülasyonu sayesinde bağlı bulunan PC'ler sorunsuz çalışır.
Üstün görüntü kalitesi - maksimum çözünürlük 2048 x 1536; DDC2B
PC’lere erişim şu yöntemle yapılır: Klavyedeki hotkey tuşlarına basaraj, switch’in önpanelinde bulunan düğmelere basarak, switch'in birden fazla dil seçeneği sunan On Screen Display menüsünü kullanarak.
İki aşamalı şifre koruma sistemi bulunmaktadır. Sadece izinli kullanıcılar bilgisayarları görebilir veya yönetebilirler. 4 kullanıcı profili ve ek olarak bir yönetici profiline sahiptir.
Otomatik tarama özelliği sayesinde kullanıcının işlem yaptığı sunucu ya da bilgisayar süratli bir şekilde tespit edilir.
Bilgisayarları KVM switch'e bağlarken switch'in elektriğini kesmeye gerek kalmamaktadır. Tak Çalıştır özelliğine sahiptir. Bilgisayardan KVM switch'e ulaşan kablolar switch cihazı çalışırken sökülüp takılabilir.
Hotkey tuşlarıyla ve OSD menüsüyle ikaz sesi devredışı veya devreiçi alınabilir.
Firmware yazılım güncellemeleri yapılabilmektedir.
Yazılım yüklemeyi gerektirmez.
Masaüstü kullanım için uygundur. Ayrıca 19" 1U kabinete takılabilir.

*Kaskad özelliği sadece USB KVM kabloları bağlı olduğunda geçerlidir.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dükkan Sahibi Hakkında

Ateşle Barut

İsim: Erhan Gökalp
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 17:17:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.erhangokalp.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ssilinsin lültfe
Alıcı: fatih_18_18_18
Tarih: 6 Haziran 2013; 21:43:34
Yorum:tşk
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Ps3 120gb 500TL
Alıcı: fenafilnet
Tarih: 13 Şubat 2014; 22:11:06
Yorum:Kendisiyle önce havale sonra kargo şeklinde alışverişimiz oldu son derece güvenilir ilgili bir arkadaş.
Genel Puan:     
Ürün: Satılık Samsung Galaxy S Duos (GTS-7562) 240 TL
Alıcı: SeydayaKurbann
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:15
Yorum:Aynı gün kargoya verip kargo ücretini kendisi halletti. Önce havale sonra kargo şeklinde aldım. Güvenilir, ilgili bir arkadaş. Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry Curve 8520
Alıcı: diefck
Tarih: 20 Mart 2014; 16:17:28
Yorum:Cihaz ve fiyattaki revize için teşekkür ederim. Sorunsuz alışveriş ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: 25 OCAKTA ALINMIŞ 22 ay garantili İPHONE 4 8gb 675 tl
Alıcı: CSGOKEYUP
Tarih: 28 Mayıs 2014; 21:43:38
Yorum:Anlayışlı, ilgili bir satıcı.İlanda yazılanlar dışında 1 adet kulaklık ve 2 adet kılıf ile beraber gönderdi, tekrar teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172