Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Sıfır Kutusu Açılmamış Trust Melos Bluetooth Kulaklık 45 TL

Turkcell kampanyasından alınmıştır. Kutusu açılmamış sıfır üründür. Faturası mevcuttur. Garantisi vardır. Tercihen istanbul içi elden teslim veya kargo alıcıya ait olmak üzere gönderimi yapılır. Fiyat 45 TL

Ürün linki:
https://www.trust.com/t...ooth-wireless-earphones

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Migros Sanal Market 100/25 5 TL

Kod halindedir ödeme enpara fiyat 5TL

SATILDI

Satılık ipod nano 3. nesil 4GB

İpod nano 3. nesil satılıktır. 4gblık modeldir. Tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışmaktadır. Tuşlara basarken dik basmak gerekiyor bu bir sorunmu bilmiyorum aldığımdan beri bu şekilde. Bende ikinci el olarak almıştım fakat şuan ihtiyacım kalmadı. Ortadaki yuvarlak şeyde dokunmatik gibi birşey tam ne deniyor bilmiyorum sorunsuz çalışmaktadır. Kozmetik olarak çizikler ufak tefek ezikler falan mevcut. Yanında orjinal ara bağlantı kablosu -aynı zamanda şarj kablosu oluyor- verilecektir.

SATILDI

[SATILIK] LG 17 inç LCD Monitör >>> 50 TL <<< SATILDI

Ürünün modeli LG Flatron L1734S-BN modelidir. Ürün temiz kullanılmış olup herhangi bir fiziksel vs bir sıkıntısı yoktur. Sorunsuz olarak çalışmaktadır. Yanında VGA kablosu ve güç kablosu verilecektir. Yakın bir zamanda taşınacağımızdan dolayı ürün kullanılmadığından ekstra yük olmaması için satılmaktadır.

Fiyat 50 TL

Satış İstanbul- Çatalcada elden teslim olarak yapılacaktır. Yada ilk önce ücret daha sonra kargo şeklindede yapabilirim.

SATILDI

[SATILIK] Komple Sistem veya tek tek bilgisayar bileşenleri ( Çok Ucuz ) SATILDI

Ev taşıyacağımızdan dolayı ve kullanılmadığından ekstra yük oluşturmaması için komple kasa veya tek tek satılmaktadır.

1 Adet Intel pentium 4 3.00ghz işlemci ve orjinal soğutucusu ( sorunsuz olarak çalışmaktadır overclock vs yapılmamıştır. ) 25 TL

1 Adet Nvidia Fx5500 256mb ekran kartı ( çalışmaktadır fakat üstündeki soğutma fanı bozuk 2 3 yıldır böyle kullandım sıkıntı çıkarmadı ) 10 TL

Bu bileşenlerle uyumlu tam modeli bu şekilde olan bir anakart ( Sorunsuz çalışmaktadır. ) 10 TL

2 adet 256mb DDR 400 CL3 ram ( Sorunsuz çalışmaktadır ) İkisi birlikte 10 TL

High Power 400w güç kaynağı tam modeli bu şekildedir. ( Sorunsuz çalışmaktadır ) 20 TL

1 Adet Western Digital(wd800bb 56jkc0) 80GB 7200 rpm harddisk 20 TL ( Az önce HDTUNE ile test ettim badsector vs gibi bir sorunu yok )

1 Adet DVD writer ( kaydırağında bir sıkıntı var açma tuşuna bir 5 10 kez basınca açılıyor en son denediğimde yazma ve okumasında herhangi bir sıkıntısı yoktu) 10 TL

1 adet disket okuyucu ( Sorunsuz çalışmaktadır ) Komple sistemi alana bedava

1 Adet kasa ( dışında ufak tefek göçükler var marka model bilmiyorum ) Komple sistemi alana bedava

Tek tek alırsanız fiyatlar yukarıdaki gibi komple sistemi alırsanız fiyat 60 TL

Satış İstanbul- Çatalca elden yapılacaktır. Veya ilk önce para sonra kargo şeklinde yaparım. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Not: Sistem kasamda kurulu iken bana 5 6 kez şöyle bir sorun çıkarmıştır. Kasayı hareket ettirdikten sonra bilgisayarı açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyordu. Tekrar hareket ettirince sorun kaybolup açılıyordu. Sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını bilmiyorum. Belki kablolarda bir sıkıntı vardı belkide bir slotta. Bu sorunu en son 1.5 2 yıl önce yaşadım. Az önce denedim kasayı hareket ettirdim sıkıntı yok. Sorunsuz olarak bilgisayar çalışmaktadır.

Ek olarak http://forum.donanimhaber.com/m_78332280/tm.htm bu linkteki monitörüde satmaktayım. Hepsini alırsanız 100 TL

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Ussuz

İsim: mehmet
Katılım zamanı: 13 Nisan 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Haziran 2019; 23:32:24
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Son derece iyi bir arkadaş, güzel bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILIK] LG 17 inç LCD Monitör >>> 50 TL <<< SATILDI
Alıcı: Sadece Sürücü
Tarih: 29 Temmuz 2013; 16:10:36
Yorum:Hızlı, iyi bir arkadaş, sorunsuz bir alışveriş :)
Genel Puan:      
Ürün: [SATILIK] Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0
Alıcı: suatkara
Tarih: 29 Temmuz 2013; 16:18:15
Yorum:Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık ipod nano 3. nesil 4GB
Alıcı: Fatalizor
Tarih: 6 Şubat 2016; 19:24:59
Yorum:Alışverişte hiçbir sorun yaşamadım. İlgili ve dürüst bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Migros Sanal Market 100/25 5 TL
Alıcı: sioux
Tarih: 5 Eylül 2016; 8:15:39
Yorum:sorunsuz alışveriş
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.106