SATILDI

Alınık Logitech G900 veya G903 Sıfır Mouse

Arkadaşlar Logitech G900 veya G903 Mouse arıyorum sıfır ve garantili maksimum limitim 600 TL'dir.

SATILDI

ALINDI Evga Gtx 1080Ti

Evga Gtx 1080Ti FTW3 aranmaktadır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI. Temiz Cooler Master Haf 922 Kasa

Cooler Master Master Case Pro 3'e geçtiğim icin satılıktır 1 seneye yakın kenarda durmaktadır, gayet temiz bakılmıştır. Herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Kabloları saglamdır sivi sogutmaya uygun çıkışları bulunmaktadır. Ayrıca ustunde slink'in usb3 hub'ı ile göndereceğim. Serinlik konusunda efsane bir kasadır. Buyuk hava sogutuculara ve buyuk ekran kartlarına uygundur. Akşam detaylı fotograflarını ilana ekleyeceğim.Tercihim Ankara içi elden yüzyüze satıştır çünkü her ne kadar mid atx bir kasa olsa da buyuk bir kasadır, alıcı merkez ilcelerde ikamet ediyorsa tarafımca araçla teslim edilecektir.

SATILDI

SATILDI «ASUS RoG Strix Gtx 1070 O8G» Garantili (Video İçerir) 1700TL

ASUS RoG Strix Gtx 1070 O8G
18 Şubat 2017 Tarihinde Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Alındığı günden beri günde ortalama 3 saat sadece oyun için kullanılmıştır. Doktora yeterlik döneminde olduğum için Kasımdan Şubata kadar ise sadece internette gezme dokuman araştırma için kullanılmıştır. Kısaca yorulmamış bir karttır. OC modunda hiç çalıştırılmamış olup genelde Asus Tweak II programinda Gaming Mode'da kullanılmıştır. Gayet sessiz ve serin bir karttır bunu aşağıdaki videolarımda da görebilirsiniz. Temizlik konusunda çok titiz olduğum için temiz bakılmıştır. Garanti durumunu devre dışı bırakacak herhangi bir islem veya strese maruz kalmamıştır. CW sorunu yoktur. İsteyen özelden iletişime geçebilir, Whatsapp üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yapabilirim(Fatura, Video, kutu içeriği fotoğrafı gibi)

Takas: Üstüne para verebileceğim Evga Gtx 1080ti'lar ile takas yapılır onun disinda baska bir kart dusunmuyorum rtx 2080 olmadığı müddetçe. Aradigim kart minimum 2021 yılına kadar garantili olmalı ve miningte kullanılmamış olmalı veya kullanıldıysa bile zarar gormus bir kart olmamalıdır.

Tercihen yüz yüze alışverişi tercih ederim. Ancak şehir dışı olursa alici ödemeli istediği kargoya güvenli paketleyerek verebilirim. Pazarlık payı vardır.

Furmark dahil Far Cry 5 ve Gta V Benchmark'ı

144 Hz Monitöre geçmeden önce yaptığım Benchmarklar ama çok bir anlamları olacağını sanmıyorum.

SATILDI

ALINDI. Garantili ve Sıfır G910 Orion Spectrum

Arkadaşlar Merhaba, G910 Orion Spectrum arıyorum. Sıfır kutulu ve 1 yıl üzeri garantili olması ve Sahibinden üzerinden GET ile satışının yapılması önemli. Teşekkürler
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Xef1ONYX

İsim: ................. ...........
Katılım zamanı: 29 Mart 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 2 Aralık 2020; 8:26:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Referans için i7 930 işlemci
Alıcı: Range..
Tarih: 23 Ocak 2017; 14:02:29
Yorum:Başarılı satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır Gigabyte X58A-UD3r Rev 1.0 Anakart
Tarih: 23 Ocak 2017; 16:03:46
Yorum:İlgili satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlandır Kingston HyperX 12 GB Ram KHX1600C9D3K3/12GX
Tarih: 23 Ocak 2017; 16:18:07
Yorum:İlgili satıcı. İyi paketleme hızlı teslimat.
Genel Puan:      
Ürün: Temiz zorlanmamış Asus GTX 780 DirectCU II O.C. 3gb
Alıcı: ozzzy222
Tarih: 22 Şubat 2017; 10:22:47
Yorum:cok tesekkur ediyorum. guvenle alisveris yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Alınık For Honor/ Wildlands. Para Hemen hesapta
Alıcı: Southzz
Tarih: 27 Şubat 2017; 17:39:34
Yorum:Mükemmel alışveriş ahlakı olan bir insan teşekkür ediyorum kendisine, kesinlikle iş yapılır.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.105