Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık Dont Starve Together(Gift)

Elimde bir adet DST var gift olarak. Dying Light almak istiyorum para eksik üstünü tamamlayacağım

Fiyat 15 TL. Steam bakiye olarak olursa çok iyi olur.

EDİT:15 TL çok oldu sanırım düz 10 yapalım böyle kalsın

SATILDI

(SATILDI) NBA 2K16 Steam Key

EDİT: Forumdan @alone3543 isimli arkadaşa satılmıştır

Arkadaşlar elimde şuan NBA 2K16 Steam key mevcut. Daha önce forumdan 3-4 adet alışveriş yaptım bunlar referans olarak geçer mi bilmiyorum. Fakat foruma epeydir üyeyim.

Fiyat 30 lira. Ödeme tercihim steam wallet code. Etkinleştirme işlemini kişi dilerse skype yardımıyla beraber yapabiliriz. Önce code daha sonra key şekilnde.

Steam adresim : http://steamcommunity.com/id/jaraxxuslol/
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

İlan şeklini yanlış açmış olabilirim kusura bakmayın

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Gigabyte M6900 Gaming Mouse 35 TL (Satıldı)

Merhabalar. Yaklaşık 1 hafta önce aldığım mouseu satmayı düşünüyorum. Daha önceleri MSI Gaming Mouse kullanıyordum.Kalbosunda sıkıntı çıkardığı için değiştirmek zorunda kaldım. Fakat tabi pişman oldum.Neyse satma sebebim elime uymaması. Mouse elime büyük geliyor.Forumdan başka birinden msi gaming mouse buldum onu almayı düşünüyorum.Kutulu faturalı olarak göndericem alıcıya. Mouse 50liraya almıştım. Kargo alıcıya ait olarak 35liraya satmayı düşünüyorum. Emin olun 0dan hiçbir farkı yok. 1 hafta önce alındı sadece.

http://www.gigabyte.com...t-page.aspx?pid=3616#ov

Sanalpazar : http://www.sanalpazar.c...ming-Mouse__isp44559304

SATIŞTA

Satılık 2 Adet G2 İçin Neo Hybrid Kılıf ( Kırmızı ve Lacivert)

Arkadaşlar merhabalar elimde şuan 2 adet Neo Hybrid kılıf var. Bilenler biliyordur orjinal bi ürün değil çünkü orjinali g2 için yok. 2 Adet almıştım kırmızı ve lacivert olarak. Siyah olanı 1-2 ay kadar kullandım. Diğeri geldi sadece bi kere telefona taktım duruyor öyle. Renk çeşidi olsun diye almıştım. Şuan başka kılıf kullandığım için boşa durmasınlar diye satmak istedim.

Bu kırmızı olan. Gerçi rengi birazda açık gibi. Bunu sadece paketinden çıkarıp 1 kere telefona takmışımdır oturuyor mu diye. Onun dışında hiç kullanmadım.

Fiyat : Kargo Dahil 25TL (PTT KARGO)

Lacivert olanı 1-2 ay kadar kullandım tam hatırlamıyorum.Renginde hafif bir solma var. Onun dışında hiçbir sıkıntısı yok. Sadece elimden çıksın diye koyuyorum almak isteyen olursa.

Fiyat: Kargo Dahil 15 TL (PTT KARGO)

Kılıflar telefona mükemmel oturuyorlar.Kullandığım lacivert olanda dahil. Başka fotoğraf çekicek bişeyim olmadığı için takılıyken çekemedim. Ama telefona oturma kısmına kendimde çok dikkat ederim. Birini o yüzden geri göndermiştim hatta. Değişik kılıf arayanlara tavsiye ederim.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Luc4sHood

İsim:
Katılım zamanı: 19 Mart 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Ekim 2019; 16:58:13
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI) NBA 2K16 Steam Key
Alıcı: alone3543
Tarih: 19 Temmuz 2016; 18:43:57
Yorum:güvenilir satıcı iyi alışveriş (y)
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Dont Starve Together(Gift)
Alıcı: oxer1
Tarih: 3 Mayıs 2018; 21:50:05
Yorum:Sıkıntısız ve kibar
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188