SATIŞTA

Logitech Extreme 3D Pro Satılık

Selamlar,

Logitech Extreme 3D Pro'yu 1-2 kere deneme fırsatım oldu sadece daha sonra hiç kullanmadım.Fatura tarihi Aralık 2019'dur.Garantisi devam ediyor ve kutusu,faturası ve ürünün kendisi ilk alındığı gibi sağlam durmaktadır.250 tl istiyorum ürün için herkese iyi alışverişler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Kingston A2000 500GB NVMe SSD 2 Haftalık 1 Kere Kullanıldı

Öncelikle herkese merhaba ,

2 hafta önce Kingston A2000 satın aldım bilendenal adlı siteden.Kingstonun resmi satıcısıdır aynı zamanda.Malesef z370 gigabyte anakarta uyumsuz oldu.2 haftadır bios ayarlarını baya kurcaladım ama çabalarım sonuçsuz kaldı.Arkadaşın Monster laptopa takıp denediğimde ise direk tak çalıştır şeklinde çalıştı ve 1 kere windows kurdum ssd'ye.O şekilde denedim yine başarısız oldu.Windows kurulu şekilde satıyorum.Başka hiç bir şekilde kullanılmadı.Sadece bir deneme amaçlı Windows kurulmuştur.Site ssdlerde sayaç var kurulum sonrası iade alamayız diyince satmaya karar verdim.

470 TL'ye satıyorum.Sakarya'da elden teslim olabilir haricinde kargoyu alıcı karşılar.

Herkese iyi alışverişler.

FORUM DIŞINA SATILDI

ASUS STRİX GTX 1070 O.C

1450 tl den rezerve edilmiştir.

Herkese iyi günler,

Asus Strix 1070 Satıyorum , kartın garantisi yok kutusu ise sapasağlam duruyor.Kartın herhangi bir problemi yok , her türlü oyunu test etme şansım oldu ve sıkıntı yaşamadım.Ekran kartının ışıkları ve fanları yazılımdan kontrol edilebiliyor , oldukça hoş görüntüler elde edebilirsiniz.3 fanı ile birlikte oldukça soğuk çalışıyor.1500 TL istiyorum kart için.Kocaeli ve Sakarya'da elden teslim edebilirim , almak isteyen arkadaşlar ile nerde ne zaman pm'den anlaşabiliriz.Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde satabilirim.Herkese iyi alışverişler.

FORUM DIŞINA SATILDI

İpad Mini 1 - Sorunsuz 380 TL

İpad mini satıyorum. A1432 modelidir isteyen ayrıntılarını araştırabilir.Görüntü olarak 10 üzerinden 9 dur.Çok küçük kenarlarında 1 2 cizigi var sadece Ekran temiz.Çok az kullanıldığı için batarya ömrü azalmamıştır.Orjinal şarj aleti ve kablosu sorunsuz çalışamaktadır.Alıcak arkadaşa kendi kutusunda ipad mini sıfırlanarak tertemiz teslim edilecektir.Kocaeli içi elden verebilirim diğer şehirler için alıcı ödemeli kargo da yapabilirim.Pazarlık düşünmüyorum.

SATILDI

Corsair VS550 Güç Kaynağı

Merhabalar ,

Bu psu uzun zamandır herhangi bir sistemde kullanılmıyor.Boşta öylece duruyordu satayım dedim.Corsair kasasının içinde gelmişti.Garanti,fatura ve kendi kutusu yoktur.Elimde olan yine Corsair'ın cs 750m in kutusunda oldukça sağlam şekilde yollayacağım.

Fiyat 200 TL.Kargo alıcıya aittir.Kocaeli içi elden teslim yapabilirim.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

IRuthless

İsim: Samet
Katılım zamanı: 3 Mart 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 7 Mart 2021; 22:27:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI MSI GeForce GTX750 Ti TwinFrozer Gaming 300TL
Alıcı: PHO3N1X
Tarih: 13 Kasım 2017; 20:15:57
Yorum:Güzel bir alışverişti paketleme vs. gayet yerindeydi tavsiye ederim ilk önce havale sonra kargo şeklinde yapıldı alışveriş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI İ3 2120 LGA1155 PİN İŞLEMCİ
Alıcı: endülüs_faruki
Tarih: 17 Kasım 2017; 14:32:25
Yorum:12 senelik DH üyesi ve 50'ye yakın referansım olmasına rağmen ürün elime geçmeden güvenip havale ettim arkadaşta zaten hemen kargoya verdi. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım.sağlam bir şekilde kutulama yapmış.işlemcinin fiyatınada sağolsun uygun tuttu.kendisine tşkr ederim.Allah,a emanetsin samet kardeş SELAMETLE VE SAĞLICAKLA
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI
Alıcı: Paintedman
Tarih: 13 Ekim 2018; 19:28:53
Yorum:Güvenilir.Elden alışveriş yapıldı teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık hi-Level 4 ve 2 GB 1333 MHZ Soğutuculu Ramler Satılık
Alıcı: Paintedman
Tarih: 12 Kasım 2018; 14:23:38
Yorum:Elden alışveriş yapıldı.
Genel Puan:      
Yorum:Sorunsuz
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094