SATIŞTA

Üst Sınıf Oyun Canavarı 2.El Ama Faturalı Garantili.Kapıda Ödeme.

Sıfır mağazadan alıp topladığınızda 4175 TL tutuyor. Yarı fiyatının da altında 1890 TL ye vereceğim. Neredeyse bir işlemci fiyatına. Faturaları, Garanti vs mevcut. Şirkette macintosh PC lazım o yüzden satıyoruz. İsteyene anlaşmalı olduğumuz sürat kargo firması ile kapıda ödemeli gönderebilirim. ,

Kasa çok özel bir kasa ve ağırdır. 25 kilo civarı. Ama anlaşma kargo firmamız sayesinde kargo ücretini ben ödeyeceğim. Normalde sadece kargosu 100 TL tutar. Ama ben kargo bedava size göndereceğim. İşlemci, Ram, Anakart vs. fatura ve garantileri var. Orjinal faturaları gönderilecektir. Tek tek almak isteyen olursa en az 4 parça alırsa tek tek satarım.

Tek tek almak isteyenler için kenarlarına parantez içerisinde fiyat yazdım.
Çok özel, Performanslı bir PC dir. Oyun canavarı bir PC'dir. Her şekilde PC nin arkasındayım. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Donanımlar aşağıdadır.
Samsung Full HD Monitör: 21.5 inç 1920x1080 Full HD Samsung. (200 TL) (Şuan internetteki en uygun fiyatı 360 TL)

CPU: İntel Core I7 3770 3.40Ghz up to 3.90ghz 1155pin 8mb önbellek ve 8 Çekirdek. (885 TL) (Faturası var garantisi devam ediyor.) (İnternetteki en düşük sıfır fiyatı 1080TL Son teknoloji 3. nesil işlemcidir. Macintosh almasam hayatta satmam)

İşlemci ödellikleri INTEL CORE i7 3770 3.40GHz 8M 1155P
Marka Intel Ürün Kodu BX80637I73770SR0PK
İşlemci Tipi Masaüstü Soket Tipi LGA1155
İşlemci Ailesi 3. Nesil
Intel Core i7
İşlemci Kodu i7-3770
Ön Bellek 8 MB
İşlemci Hızı 3,40 GHz
Turbo Boost Var
Turbo Boost Hızı 3,90 GHz
Veriyolu Hızı 5.0 GT/s
VGA Desteği Var
Soğutucu Var

Ram: G.Skill 8gb(4gbx2) ripjawsx ddr3 2133mhz cl9 1.65v dual kit (200 TL) (Faturası var garantisi devam ediyor. Vatanbilgisayardan alındı. 2133mhz dir. En pahalı model.)
,
Ekran Kartı: Zotac Geforce GTX 280 512 bit 1Gb bellek (Üst sınıf çok özel bir ekran kartıdır. 256bit değil 512bit. buna dikkat edin çünkü bit değeri fiyatı çok değiştirir. 1250 TL ye almıştım faturası var ama garantisi bitti. ) (400 TL)

Kasa: Thermaltake Armor plus (450 TL) (Şuan internetteki en düşük fityatı 700 TL)

Anakart: Gigabyte Z77-DS3H DDR3 1600mhz 1150 soket (200 TL) (Faturası var garantisi devam ediyor.)

DVD Writer: LG DVD Rewriter (Hediye)

Harddisk: 3 adet Seagate harddisk 250x3=750gb (200 TL)

Power Supply: Corsair 750w (250 TL) (Şuan internetteki en uygun fiyatı 375 TL)

Kenarlarında yazan fiyatlar 2.el fiyatlardır. Tek tek almak isteyenlere bu fiyatlardan verilir. Fakat en az 3-4 parça almanız lazım. Monitör fiyata dahilmi şeklinde sorular geliyor. Evet monitör fiyata dahil. Monitörsüz almak isteyen olursa 200 TL fiyattan düşeriz.

Tüm parçalar sorunsuzdur. Herhangi bir parçada yada monitörde kusur yoktur. Böyle bir PC yi 4000 TL den aşağı toplayamazsınız. 8GB bellek şuan bile son sistem PC lerde var üzeri yok. Hızlı gitsin diye olabilecek en uygun fiyatı yazdım. Mersinde olan varsa elden teslim ederim. Gelip kontrol edebilir. Kredi kartına taksit isteyen varsa kozmetik şirketimizin tüm kartlarla anlaşması var. veya internet sitemizden online taksit yaparız. Bunların dışında ayrı olarak sattığım Sandisk SSD disk var. 2,5 Sata3 128gb'tır. (Fiyat 100 TL) Faturası var garantili. Yani yukarıdaki toplam fiyata dahil değil. İsteyen olursa anlaşırız.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

MK 802 II Android TV Box yurtdışı aldığım fiyata vereceğim.

Merhaba,

MK 802 II yurtdışı aldığım fiyata vereceğim. Almak isteyen olursa bana PM atabilir. Fiyatı 89 TL Paket içeriği resimde görüldüğü gibidir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Arabada PC keyfi Android TV Mk802 II Box + NECVOX Koltuk Kafalığı Monitör

Arabada PC keyfi için Android TV Mk802 II Box + NECVOX Koltuk Kafalığı Monitör

Merhaba. İhtiyaçtan dolayı satıyorum. Az kullanılmıştır. Piyasa fiyatlarına göre oldukça ucuz veriyorum.

Model: Necvox FD-7569 7inç koltuk kafalığı monitör. (Google dan bakınız, Piyasa fiyatı 300-400 arasında değişiyor.)

+

Android mini Pc - TV box MK802 II (Sadece bunu aliexpress.com dan 80 dolar civarı almıştım. )

İkisi ile birlikte arabanızda veya herhangi bir yerde Mini bilgisayar keyfini yaşayabilirsiniz. TV box'ı monitöre bağlamak aliexpress.com'dan aldığım türkiyede hiçbiryerde bulunmayan özel bağlantı kablosunuda (sadece bu kablo 15 dolar) hediye edeceğim. Hepsi için toplam istediğim fiyat 250 TL'dir.

SATILDI

Q9550+Asus R.Formula+OCZ 4gb Ram Kutusunda-Faturalı+Hediyeli Hepsi 485 TL

Ayrı ayrı satılık değildir. Yeni bir PC topladığım için bu parçalar boşa çıktı. Faturaları duruyor ve kutusundadır. Get sistemiyle taksitli almak isteyen PM gönderebilir. Hepsi 485 TL. Alana şimdiden hayırlı olsun.

Hediye:
Bu sayfadaki ürünü hediye ediyorum. (Satılık değil hediyedir.)
http://www.pclabs.com.t...act-freezer-incelemesi/

1 - İşlemci: Intel Q9550 Quad Core 2.83 ghz 12mb ön bellek 1333 mhz - Kutusunda, Vatan bilgisayardan faturalı.

2 - Anakart: Asus Rampage Formula x48 chipset 1600 FSB DDR 2

3 - Ram: 4 GB OCZ 1066 MHZ 2x2 Kit

-----

Stock Fan Kullanılmadı. İsteyen olursa işlemci ile birlikte verilecektir.

SATILDI

ACER 5520G + 200$ 'a aldığım Türkçe XP PRO LİSANSLAMA KİTİ Hediye

Acil ihtiyaçtan satıyorum. Resimler en altta. Telf. imzamda yazıyor. Hepsi sadece 699 TL. Kargo alıcıdan.

Edit: 660 Tl ilk gelen alır. 6 eylülde istanbuldayım isteyene elden teslim ederim.

FATURALI. GARANTİLİ (5 ay daha garantisi devam ediyor) Tertemiz---Kusursuz---Çiziksiz---Hatasız. Hediyeleriyle en uygun fiyat.

Hediye olarak:

1. 221 dolara Vatan Bilgisayardan satın aldığım, FATURASIYLA mevcut olan MICROSOFT XP PRO - LİSANSLAMA KİTİ TÜRKÇE (sadece bu, PC nin yarı fiyatı ediyor. Faturalıdır. Ve birden fazla PC ye kurabilirsiniz. Yeni bir PC ile verilen lisan değil bu.Resimlerde görebilirsiniz. Bunun aynısı(türkçe olanı) http://www.hepsiburada....Id=139&productId=by8332 )

2. 1 GB TOSHIBA marka FlashDisk

3. 25 TL ye vatan bilgisayardan aldığım Mini BlueTooth

4. NoteBook Çantası (40 TL ye aldım)

5. 2 GB RAM EXTRA RAM EKLENDİ (90 TL)

Bunların hepsini, artık ihtıyacım kalmayacağı için satın alacak kişiye hedye edeceğim. Özellikle XP lisans çok değerlidir. Fiyatını Hepsiburada.com dan öğrenebilirsiniz. (Şu andaki fiyatı 193 dolar)

BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ

Acer Aspire 5520G

İşlemci: AMD Turion 64 X2 TL-58 1.9 Ghz

Bellek: 3 GB DDR2-667 ( takılabilir maks. miktar: 4 GB )

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8400M G 128mb 512 mb'a kadar paylaşımlı

Sabit disk: 160 GB 5400 rpm SATA, 8 MB önbellek

Monitör: 15.4" WXGA Acer CrystalBrite - 1280×800 çözünürlük

Optik sürücü: Super Multi Dual Layer DVD yazıcı

Acer Crystal Eye web kamerası

Kart okuyucu

100 Mbps kablolu Ethernet

802.11b/g 54 Mbps kablosuz ağ

56k modem

Giriş/çıkış arabirimleri:

ExpressCard

4x USB 2.0 yuvası

Firewire

DVI-D

VGA (D-Sub)

S-Video

Mikrofon/Line in/kulaklık

CIR (Consumer InfraRed)

RJ-45 ethernet

RJ-11 modem

Boyutlar: 366 x 274 x 42.6 mm

Ağırlık: 2.75 kg

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Cüneyt Aykaç

İsim: Cüneyt AYKAÇ
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 3 Ekim 2018; 18:39:30
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık 1 aylık Gigabyte EP45T-DS3R ddr3 anakart(takas olur)
Alıcı: ProCode
Tarih: 23 Mart 2009; 15:19:11
Yorum:Bizzat Elden Aldım anakartı Sorunsuz Temiz Kutusunda ve özelliklede Belirtmek isterimki mütevazi ki
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.313